Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 60 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 12 Lis 2017 19:03 

Rejestracja: 06 Lis 2013
Posty: 210
Loty: 89
Kilometry: 252 650
Hej czy ktos sie orientuje ile moze kosztowac taxi/minivan z PUJ w okolice Macao Beach? Czy ktos lec z Tuii 18/11 i chcialby razem ogarnac jakiegos vana?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
#22 PostWysłany: 12 Lis 2017 21:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Kwi 2014
Posty: 151
Loty: 138
Kilometry: 319 915
Sprawdź tu
https://www.mozio.com/airports/punta-ca ... ation-puj/

my za 6 osób ok 30usd płaciliśmy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 10 Gru 2017 00:00 

Rejestracja: 18 Mar 2014
Posty: 1
Alternatywą jest wynajem auta. Polecam stronę http://www.hotwire.com . Ceny o ponad połowę niższe niz na stronach popularnych w Europie. My wynajmowaliśmy dzień wczesniej przed przylotem i płacilismy 17 dolarów za compact . Nie bralismy żadnych ubezpieczeń , żadnych dodatków a i tak dostalismy SUV-a w tej samej cenie. Wypożyczalnia Budget .
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#24 PostWysłany: 21 Gru 2017 15:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3398
Loty: 416
Kilometry: 719 918
platynowy
marcin.krakow napisał(a):
-- 15 Wrz 2017 21:53 --

znalazłem też tropiclink.net za 15USD RT do Bavaro pod/z konkretny hotel. Ktoś korzystał?


Jako, że korzystałem z ich usług opisze swoje wrażenia, ale zacznę od tego że NIE POLECAM, oto dlaczego:
W pierwszą stronę wszystko było OK, oprócz czekania na busa 15min przed lotniskiem na parkingu bo akurat wszystkie już pojechały.
Problemy zaczęły się w momencie próby potwierdzenia kursu powrotnego, dostałem informacje, że mam być przed hotelem na 1h i 20min do wylotu.
Poprosiłem o zmianę na wczesniej, zaczęli się wykręcać że to przez to, że pana lot był zmieniany (był, 3 miesiące temu, we formularzu na stronie podałem nową i aktualną godzinę wylotu), potem myśleli że lecę innym lotem niż im zadeklarowałem i obiecali ze się odezwą. I na tym się skończyło, zero kontaktu z ich strony. Portier z hotelu mówi, że to klasyczny numer, opłacone z góry więc kasę mają i reszta ich nie interesuje. Pojechałem na lotnisko innym transferem (mikrobus na 6 osób za 35$ w sumie). Teraz dostaję od nich maila z pretensjami (!) o no-show i straszą mnie wpisaniem na czarną listę, przy czym twierdzą że wcale się nie kontaktowałem z nimi itd. Zdecydowanie odradzam. Wystarczy spytać portiera w hotelu i każdy ma brata/kuzyna/kolege który chętnie zawiezie na lotnisko, albo sam to zrobi po swojej zmianie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 06 Sty 2018 17:59 

Rejestracja: 11 Wrz 2016
Posty: 40
Loty: 30
Kilometry: 78 993
Lecimy z mężem 24 stycznia do Punta Cany z belgijskim Tuifly, czy jest ktoś chętny wspólny transport z lotniska? ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 17 Sty 2018 18:21 
Moderator forum

Rejestracja: 04 Sie 2013
Posty: 1689
Podbijam, jeżeli mowa o korzystaniu z mozio.com.
Transport OW z lotniska do hotelu w centrum Bavaro - 6 USD osoba one-way.
Opłaca się kupić 2 x OW, po każdej transakcji dostaje się kod rabatowy na 10%.

Oddam kod na 10% - proszę o PW ewentualnie.
_________________
Tu był link do flightradar
Góra
 Profil Relacje PM off
connexBB lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#27 PostWysłany: 17 Sty 2018 22:57 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1
Gadekk , Witaj :)
Masz jeszcze ważny ten kod 10%? Jeśli tak, to z przyjemnością skorzystam ;)
Pozdrawiam


Ostatnio edytowany przez Abcn, 19 Sty 2018 01:36, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 19 Sty 2018 00:28 

Rejestracja: 06 Lut 2012
Posty: 250
niebieski
Czy mógłby ktoś zaznaczyć na mapie i wrzucić tutaj gdzie są przystanki miejskich autobusów, interesuje mnie kierunek do Bavaro. Ktoś korzystał z publicznego transportu z i do PUJ ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 19 Sty 2018 00:39 
Moderator forum

Rejestracja: 04 Sie 2013
Posty: 1689
@peter1956, według informacji z przewodnika Lonely Planet z X.2017, przejazd do Bavaro wiąże się z koniecznością dwukrotnej zmiany busów.
Te oznaczone na mapie przystanki widziałem, nawet stali tam jacyś ludzie, więc czekali na przejazd ;)
niemniej jednak, zalecałbym udanie się w okolice ronda, widocznego po lewej stronie - jest większa szansa, że złapiesz bus, który akurat nie musi jechać na lotnisko.

Załączniki:
Zrzut ekranu 2018-01-18 o 23.37.37.png
Zrzut ekranu 2018-01-18 o 23.37.37.png [ 184.13 KiB | Obejrzany 1828 razy ]
_________________
Tu był link do flightradar
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 19 Sty 2018 01:04 

Rejestracja: 06 Lut 2012
Posty: 250
niebieski
Cenowo Hoppa wychodzi atrakcyjnie ale w formularzu zamówienia biletów nie pytają o godzinę wylotu/przylotu ani o adres hotelu. Ktoś z nich korzystał? Jak to wygląda?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 19 Sty 2018 01:34 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5133
srebrny
peter1956 napisał(a):
Czy mógłby ktoś zaznaczyć na mapie i wrzucić tutaj gdzie są przystanki miejskich autobusów, interesuje mnie kierunek do Bavaro. Ktoś korzystał z publicznego transportu z i do PUJ ?

ja korzystalem, dziala. musisz znalezc przystanek przy lotnisku, znajduje sie okolo 200 metrow od terminala po prawej stronie po przejsciu parkingu. 2 razy zmieniasz autobus, cena za kazdym razem to 40 peso, chociaz raz nas nie policzyli.
Góra
 Profil Relacje PM off
miron40a lubi ten post.
miron40a uważa post za pomocny.
 
      
#32 PostWysłany: 19 Sty 2018 06:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
peter1956 napisał(a):
w formularzu zamówienia biletów nie pytają o godzinę wylotu/przylotu ani o adres hotelu

Hotel etap 2, loty etap nr 3 i 4.
Załącznik:
hoppa.jpg
hoppa.jpg [ 45.97 KiB | Obejrzany 1813 razy ]

Z hoppy korzystam od lat, jeszcze się nie zawiodłem. Średnio na 5 kupionych transferów zbiorowych 4 mam prywatne ;)
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off
miron40a lubi ten post.
miron40a uważa post za pomocny.
 
      
#33 PostWysłany: 21 Sty 2018 01:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sty 2018
Posty: 9
peter1956 napisał(a):
Czy mógłby ktoś zaznaczyć na mapie i wrzucić tutaj gdzie są przystanki miejskich autobusów, interesuje mnie kierunek do Bavaro. Ktoś korzystał z publicznego transportu z i do PUJ ?


Pierwsze guagua jedzie z lotniska do jakiegoś dziwnego zakrętu około 4-6 km (40 peso). Na tym zakręcie wszyscy przesiadają się do drugiego guagua, który jedzie do miejscowości Veron (40 peso). W Veron należy przejść na drugą stronę i ustawić się na drodze w kierunku Bavaro. Tam przyjedzie trzecie guagua jadące bezpośrednio do Bavaro (75 peso). Należy pytać się miejscowych powtarzając Bavaro, Bavaro, Bavaro (jak się nie zna hiszpańskiego) i oni z chęcią pokażą drogę i przystanki :)

Załączniki:
Komentarz do pliku: Tu jest zaznaczona droga od terminalu przylotów do przystanku guagua (miejskiego busa) w kierunku Bavaro
mapa lotnisko.jpg
mapa lotnisko.jpg [ 300.18 KiB | Obejrzany 1730 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
miron40a lubi ten post.
miron40a uważa post za pomocny.
 
      
#34 PostWysłany: 21 Sty 2018 12:30 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5133
srebrny
Fajna mapka.ale mam wrażenie ze masz przyjęto po kurzynski, za każdym razem płaciliśmy za ciąga 40 peso. Do wybierających się mała sugestia - pytajcie miejscowych ile kosztuje podróż.my wiedzieliśmy ale i tak miejscowy chciał mnie orżnąć na 200 peso.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 27 Sty 2018 15:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2010
Posty: 258
Loty: 223
Kilometry: 481 406
niebieski
jeździłem wielokrotnie w okolicach lotniska/Veron/Bavaro/Cortecito/Friusa itd.
zawsze płaciłem 40 peso
np kurs z Friusy gdzie wsiadłem przez Cortecito, Bavaro obok marketu Plaza San Juan aż do Veron (czyli ładny kawałek) płaciłem tylko raz 40 peso (nie wszystkie busy dojeżdżają aż do Veron - były takie które obok marketu nawijały na Friusę).
ale krótkie odcinki nr Friusa-Cortecito też 40
tylko nieraz żeby gdzieś dotrzeć np. Makao musiałem się 3-4 razy przesiadać
dla mnie najbardziej przydatna była opisana trasa Friusa-Cortecito-Bavaro-Veron - busy często miały tabliczkę Coco Loco
pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 27 Sty 2018 22:46 

Rejestracja: 03 Lut 2014
Posty: 184
Loty: 127
Kilometry: 271 716
Czyli da się dojechać z Cortecito do lotniska guagua?
A może pamiętasz którymi ulicami guagua jedzie przez Cortecito, albo gdzie tam jest jakiś przystanek? Będę tam nocował ostatnią noc przed powrotem i myślałem, że jestem skazany na taksówkę.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 28 Sty 2018 17:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2010
Posty: 258
Loty: 223
Kilometry: 481 406
niebieski
Da się ale co najmniej dwoma guagua
Startują z Friusy naprzeciwko stacji Texaco (potem przez Cortecito ave. Espania, Francia, Alemania, Barcelo do Plaza San Juan i stąd dalej (lub trzeba będzie się przesiąść na kolejne guagua - niektóre dojeżdżają tylko do San Juan Plaza) do Veron. W Veron kolejna przesiadka na guagua do Punta Cana Airport.
Spytasz w gua do Veron to Cię wysadzi i skieruje na przystanek za zakrętem skąd odjeżdżają pod lotnisko - niestety nie pamiętam ulicy i skrzyżowania w Veron.
Za całość zapłacisz 80 lub 120 peso (zależy czy 2 czy 3 gua)
Tanio ale troszkę to trwa.
Mi ta trasa z przesiadkami zajęła godzinę i 10 minut - ale mnie nie gonił czas - także weź poprawkę żebyś się nie spóźnił - ja generalnie szybko się przesiadałem i tą trasę zrobiłem 2 gua także tylko raz czekałem.
Guagua jeżdżą różnie - zatrzymują się generalnie wszędzie - przystanek masz np przy połączeniu ulicy francuskiej z niemiecką naprzeciw Western Union i kawiarenki Casablanca - ale zgarnie Cię także jak nie będzie przystanku. Od razu dawaj 40 peso i koniec - taka jest stawka.
pozdrawiam
jak jeszcze coś jaśniej to pisz
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
jacekwoj16 lubi ten post.
jacekwoj16 uważa post za pomocny.
 
      
#38 PostWysłany: 28 Sty 2018 20:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
Moje szczęście do hoppy potwierdziło się wczoraj. Kupiony shared transfer a mieliśmy prywatny pod samą recepcję :D
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 08 Lut 2018 23:24 

Rejestracja: 01 Cze 2013
Posty: 39
Loty: 47
Kilometry: 88 078
Też korzystałem z Guagua nawet nie zdążyłem dojść na przystanek a kierowca zatrąbił i nas zawołał na pytanie Bavaro powiedział ze tak, zabrał nas do Punta Cana i wskazał miejsce skąd odjeżdża autobus do Bavaro, taki normalny duży z klimą za 50 peso. Oczywiście pierwszy kierowca skasował mnie drożej bo nie miałem peso.
W drodze na lotnisko zamówiłem transport z Mozio według mnie dobra i wygodna opcja.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 27 Lut 2018 20:25 
Moderator forum

Rejestracja: 04 Sie 2013
Posty: 1689
Oddam kod na 10% na mozio.com - priv.
_________________
Tu był link do flightradar
Góra
 Profil Relacje PM off
jekyll lubi ten post.
jekyll uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 60 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group