Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 223 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1 PostWysłany: 05 Gru 2017 14:47 

Rejestracja: 30 Maj 2012
Posty: 92
Mam garść pomysłów, pytań i przemyśleń. Nie wiem czy temat był już poruszany, ale -
czy FAN ID działa jak wiza wielokrotnego wjazdu?
Przykładowo: jadę na mecz do Moskwy, potem wracam do kraju i tydzień później znowu do Rosji. Przy czym interesuje mnie czy FAN ID będzie działał nadal jeśli mecz na który mam wykupiony bilet się odbył, a ja chcę tylko wjechać do Rosji na FAN ID (nieważne w jakim celu, czy pobawić się w strefach kibica, czy po prostu pozwiedzać). Ciekaw jestem, czy będę sobie mógł zrobić jeszcze krótkie wakacje w Rosji czy Królewcu np. na te 10 dni ważności FAN ID po skończonych mistrzostwach - wtedy ceny lotów, hoteli i wszystkiego powinny być już niższe.
Zastanawia mnie też możliwość korzystania ze specjalnych pociągów. Rozumiem że są tylko dla kibiców posiadających bilety na mecze w danym mieście, albo wracających z danych miast. Gdy mecz odbywa się w Wołgogradzie są dostępne dojazdy z Moskwy, gdy mecz odbywa się w Moskwie są dostępne dojazdy z Petersburga i wygląda na to, że to koniec możliwości, ale ciekawie by było powołując się na zapewnienie dojazdu móc wrócić za free z Moskwy pociągiem do Kaliningradu, skąd do Polski jest już blisko (albo wysiąść w Wilnie jadąc tym pociągiem i za 10 euro wrócić samolotem czy busem).


Ostatnio edytowany przez Abcn, 05 Gru 2017 15:46, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off
samaki9 uważa post za pomocny.
 
      
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2 PostWysłany: 05 Gru 2017 15:04 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 2049
Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
Podbije pytanie @Lokersan
Czy jest jakiś spec pociąg z Kaliningradu do Moskwy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#3 PostWysłany: 05 Gru 2017 15:23 

@samaki9, tak - są trzy takie pociągi:
https://tickets.transport2018.com/free-train/schedule
Góra
 PM off
samaki9 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#4 PostWysłany: 05 Gru 2017 16:32 

Rejestracja: 16 Lis 2017
Posty: 18
Lokersan napisał(a):
Zastanawia mnie też możliwość korzystania ze specjalnych pociągów. Rozumiem że są tylko dla kibiców posiadających bilety na mecze w danym mieście, albo wracających z danych miast. Gdy mecz odbywa się w Wołgogradzie są dostępne dojazdy z Moskwy, gdy mecz odbywa się w Moskwie są dostępne dojazdy z Petersburga i wygląda na to, że to koniec możliwości, ale ciekawie by było powołując się na zapewnienie dojazdu móc wrócić za free z Moskwy pociągiem do Kaliningradu, skąd do Polski jest już blisko (albo wysiąść w Wilnie jadąc tym pociągiem i za 10 euro wrócić samolotem czy busem).


Jeśli chcesz np. jechać (wracać) pociągiem z Moskwy do Petersburga w dn. 19.06 wieczorem lub 20.06 w nocy to formularz sztywno pyta o:
Ticket No. or confirmed order No.
for match in Moscow 19 June 15:00
(jeszcze nie zdążyli zmienić godziny rozpoczęcia meczu)

czyli raczej nie możesz wpisać numeru biletu na dowolny mecz np. w Kalinigradzie, bo wracasz z Petersburga przez Moskwę czy odwrotnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#5 PostWysłany: 05 Gru 2017 17:04 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
@Lokersan nowy i na 98% ostateczny plan pociągów powinien pojawić się 15 grudnia. Nie będzie możliwości by wysiąść w Wilnie. Przyznam, że liczyłem na więcej kursów do Kaliningradu. Pojawiają się tylko przy okazji meczów w Krolewcu :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#6 PostWysłany: 05 Gru 2017 17:22 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 2049
Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
A ja liczyłem , że Rosjanie sie postawią i komunikacja pociągami w okresie MŚ w ogóle bedzie bezpłatna po całej Rosji...Nie będzie żadnych pociągów specjalnych , tylko normalne codzienne pociągi .Pokazujesz id fan i jedziesz gdzie chcesz i kiedy chcesz za darmo...;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#7 PostWysłany: 05 Gru 2017 17:51 

Rejestracja: 30 Maj 2012
Posty: 92
luck1991 napisał(a):
@Lokersan nowy i na 98% ostateczny plan pociągów powinien pojawić się 15 grudnia. Nie będzie możliwości by wysiąść w Wilnie. Przyznam, że liczyłem na więcej kursów do Kaliningradu. Pojawiają się tylko przy okazji meczów w Krolewcu :(


Ten pociąg Moskwa - Kaliningrad jedzie tranzytem przez Białoruś i Litwę. Ciekaw jestem czy Białoruś będzie współpracować z Rosją w zakresie FAN ID, czy wiza tranzytowa będzie jednak wymagana. Jak to wygląda w Wilnie? Pociąg staje i jest "zaplombowany", czy jednak można wyjść. Zdaję sobie sprawę, że jakieś problemy z ilością pieczątek mogą się pojawić i byłby kłopot na granicy z Rosją w przyszłości gdyby się wyszło z pociągu na Litwie. Z drugiej strony opuściłoby się Rosję, ale chyba pogranicznicy na granicy Litwy i Rosjobiałorusi nie wklepują pieczątki wyjazdowej w pociągu tranzytowym, czy jak?
Góra
 Profil Relacje PM off
szyderca87 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#8 PostWysłany: 20 Gru 2017 21:09 

Rejestracja: 10 Mar 2016
Posty: 14
Na rozkładzie z darmowymi pociągami pojawiło się wiele nowych opcji. Dodano m.in. 3 połączenia Moskwa - Kazań - https://tickets.transport2018.com/free-train/schedule
Góra
 Profil Relacje PM off
vandzik lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#9 PostWysłany: 28 Gru 2017 21:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1327
Loty: 132
Kilometry: 155 272
niebieski
macio106 napisał(a):
5 stycznia pojadą dwie pary testowych pociągów relacji Kaliningrad - Gdynia - Kaliningrad. Podróż - wraz z odprawą celną na granicy - ma zająć niespełna pięć godzin. Jeśli połączenie się sprawdzi, to możliwe, że pociągiem z Polski będzie można pojechać na mecze mistrzostw świata w piłce nożnej w czerwcu.
Jeżeli ktoś będzie chciał udać się na wycieczkę do Kaliningradu, to powinien udać się na dworzec w Gdyni o godz. 6:37 lub złapać pociąg w Gdańsku Głównym o godz. 6:59. W Kaliningradzie pasażerowie z Trójmiasta powinni być chwilę po godz. 11.
--------------------Teraz w mojej głowie rodzą się pytania:
-Jak kupić bilet na ten przejazd 5 stycznia i ile kosztuje?
-Czy utrzymają to na stałe?
bo jednak jest potencjał czy tylko na MŚ, ponieważ do GDN jest spoko dolot dla Hiszpanów, Anglików i Belgów, Marokańczyków de facto z przesiadką
-Pociągi będą operowane przez PKP czy Rosyjską Kolej?
https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Te ... 9759.html#
odp http://inforail.pl/z-kaliningradu-do-gd ... 01469.html

Radzę poczytać, bo jeżeli to wejdzie w życie to może być pięknie.
_________________
Image
Pomagam w sprawach związanych z Kanadą i obwodem Kaliningradzkim.


Ostatnio edytowany przez Abcn 28 Gru 2017 23:16, edytowano w sumie 2 razy
Więcej szczegółów :-)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#10 PostWysłany: 18 Sty 2018 00:03 

Rejestracja: 04 Lut 2016
Posty: 167
Panowie mając bilety na wszystkie 3 mecze Polaków w grupie jadąc darmowym pociągiem po meczu z Kolumbią w Kazaniu do Wołgogradu będę mógł wrócić z Wołgogradu do Moskwy czy tylko i wyłącznie Kazań?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#11 PostWysłany: 18 Sty 2018 00:18 

Rejestracja: 16 Sty 2018
Posty: 21
Akurat do Moskwy możesz wrócić pociągiem. Generalnie z każdego meczu jest powrót do Moskwy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#12 PostWysłany: 18 Sty 2018 13:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2018
Posty: 839
srebrny
@kyrtap1992 , pociągi kursują w ruchu promieniowym, tj. z jednego punktu centralnego (Moskwy) do różnych miast i z powrotem - założenie jest takie, że ludzie będą przylatywać i odlatywać z Moskwy. Proszę, zobacz siatkę przejazdów, wtedy wszystkiego się dowiesz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#13 PostWysłany: 31 Sty 2018 22:13 

Rejestracja: 10 Gru 2016
Posty: 46
Loty: 13
Kilometry: 12 849
Dzisiaj przyszedł do mnie FAN-ID pocztą. Tak jak wspomniałem, będę na Anglia-Belgia w Królewcu i meczu o 3 miejsce, po tym meczu od razu pociągiem do Moskwy na finał bez biletów. Rezerwował już ktoś może nocny pociąg 15 lipca o godzinie 04.50 do Moskwy? Widzę sporo miejscówek jeszcze wolnych. Jak wygląda sytuacja z tymi pociągami. Punktualność, komfort, bufet, itp.? Wiem, że składy kuszetkowe. Rzygam już tutaj pytaniami o te bilety i płatności - infa pisane po 100 razy i wszędzie nie tylko tu jest pełno informacji. Może da się jakoś wydzielić osobny temat o biletach a osobno info organizacyjne o dojazdach, noclegach, poruszaniu się na miejscu, ciekawych miejscach do odwiedzenia, pijalniach itp.? Noclegi i loty mam już zaklepane. Teraz tylko info o sytuacji na miejscu i możliwych ruchach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#14 PostWysłany: 01 Lut 2018 11:40 

Rejestracja: 04 Paź 2016
Posty: 104
Zbanowany
@aiolos: wbij sobie do głowy, że cały cywilizowany świat posługuje się PASZPORTAMI, na dowód to sobie możesz wziąć raty w RTV-EURO-AGD. (i nie dyskutuj więcej, nie wyjeżdżaj tu ze strefą Schengen itd. - PASZPORT jest dokumentem człowieka podróżującego po świecie).

@BTTOS: a skąd możemy coś więcej wiedzieć o tych pociągach? Przecież jeszcze nigdy nie jeździły takie w Rosji. Były co prawda na pucharze konfederacji ale to nie to samo, jeśli nawet coś było nie tak to teraz może być całkiem inaczej.

@radek01206: żadnych pieniążków nam nie pobrało, my na kontach mamy PIENIĄDZE i PIENIĘDZMI płacimy.

Piszę to po raz setny (większość niestety admin usuwa) dla Waszego dobra, jeśli nie ogarniacie podstawowych, życiowych spraw-nie wybierajcie się do Rosji.
Góra
 Profil Relacje PM off
mordek lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#15 PostWysłany: 03 Lut 2018 00:24 

Rejestracja: 03 Lut 2018
Posty: 3
Witajcie! Nie mogę zarezerwować biletów na pociągi. Pojawia się komunikat: "Ticket No. or confirmed order No. for match in..." (załącznik). Czy ten komunikat jest normalny i biletów jeszcze nie da się rezerwować? Trzeba czekać jak fizycznie dostaniemy bilety? Chyba, że gdzieś podany jest ten magiczny "confirmed order No." Jeśli ktoś wie w czym rzecz, bardzo proszę o pomoc! ;)

Załączniki:
Przechwytywanie.PNG
Przechwytywanie.PNG [ 3.6 KiB | Obejrzany 18635 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 08 Lut 2018 17:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Paź 2012
Posty: 203
Loty: 117
Kilometry: 110 182
niebieski
najlepiej założyć nowy temat w tym temacie i stąd poprzenosić posty, to się chociaż od spamuje, i nie będzie aż 50 stron, w których ciężko znaleźć aktualnie przydatne informacje do którego wątek został stworzony
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
macio106 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#17 PostWysłany: 08 Lut 2018 19:49 

Rejestracja: 03 Lut 2018
Posty: 3
Czy komuś udało się już zarezerwować bilety na pociągi specjalne pomiędzy miastami, gdzie rozgrywane są mecze?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 01 Mar 2018 10:38 

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 25
Podbijam temat.
Mam problem z rezerwacją biletów, cały czas wyskakuje błąd dotyczący nr FAN ID.
Ktoś sugerował żeby w innej kombinacji wpisać imiona, ale też nie pomogło.
Udało się komuś przeskoczyć ten problem....
_________________
Łukasz, 28
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 01 Mar 2018 11:05 

Rejestracja: 15 Mar 2016
Posty: 100
Z tego co pamiętam to dane muszą być identyczne jak we wniosku o FAN-ID. Czyli zwróć uwagę na polskie znaki, czy są, czy nie, na kolejność imion 1,2 lub 2,1 ale to już wiesz. Spróbuj także bez 2 imiona lub bez 1 i wpisać 2 jako 1. Jednym słowem wszystkie możliwe kombinacje.

Rozumiem, ze FAN ID już masz? Musi być "approved".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 01 Mar 2018 11:08 

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 25
Fan ID jest zaakceptowany i już od 2 tygodni w drodze....
_________________
Łukasz, 28
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 223 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: pabloz oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group