Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Austria, derby Wiednia
#1 PostWysłany: 13 Gru 2017 11:31 

Zakładam temat o lidze Austriackiej.

Jest kilka tanich opcji dojazdu (PolskiBus, Easy Jet) do Wiednia które zachęcają do odwiedzenia tego kraju. Liga piłkarsko słaba, ale kibicowsko jest kilka ciekawych wariantów, mowa tu przede wszystkim o derbach Wiednia.

Najbliższe derby Wiednia odbędą się w weekend 2-4 lutego na stadionie Rapidu.

Rozważam wyjazd na ten mecz. Da się kupić bilety w kasie w dniu meczu/w fan shopie dzień przed meczem czy kupowaliście przez internet ? Kiedy można się spodziewać oficjalnego terminarzu na luty ?
Góra
 PM off  
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#2 PostWysłany: 13 Gru 2017 13:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3398
Loty: 416
Kilometry: 719 918
platynowy
Ja byłem 2 razy, ostatnio rok temu (czy może półtora?) na tym stadionie narodowym. Bilet kupowałem w dniu meczu przez neta.
Osobiście, jeśli chodzi o atmosferę, uważam że lepszą robotę robi Rapid i kupowałbym bilet bliżej ich młyna.
Góra
 Profil Relacje PM off
JIK lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 14 Gru 2017 00:32 

Rejestracja: 18 Paź 2017
Posty: 8
Loty: 24
Kilometry: 24 893
Mecz na Rapidzie więc najlepiej przez neta kupić bo pewnie będzie komplet.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 14 Gru 2017 12:50 

Obecnie są bilety na sektor 4, 8 i biznesowe, ale nie wiem, czy po prostu tylko tyle na teraz udostępnili sektorów w sprzedaży internetowej czy na inne są już wyprzedane (mecz w lutym - raczej ta pierwsza opcja)

I nie wie ktoś o jakiś zakazach/karach dla gości ? To nie Polska żeby zamykać sektory i dawać zakazy na kilka kolejnych derbów, ale kto wie... ;)
Góra
 PM off  
      
#5 PostWysłany: 20 Lut 2018 12:06 

Na derby nie dojechałem, ale byłem w Wiedniu w zeszły weekend i jestem zachwycony. Wybrałem mecz Rapid - Sturm

- 20200 ludzi na trybunach (1500 gości)
- piro z obu stron
- kartoniada Rapidu
- świetny mec na boisku, wiele sytuacji bramkowych
- bilet 29 € (internet)

Więcej zdjęć i wrażeń na blogu: https://zmeczunamecz.blogspot.com/2018/ ... -graz.html

Image
Góra
 PM off  
      
#6 PostWysłany: 20 Lut 2018 12:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3398
Loty: 416
Kilometry: 719 918
platynowy
Rapid uważa Sturm za większą kose niz Austrie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 29 Gru 2018 14:40 

Rejestracja: 25 Sty 2016
Posty: 89
Pytanie o możliwość wejścia/zwiedzenia stadionów w Wiedniu
Czy i ewentualnie jaki stadion udało wam się zwiedzić od środka .
Niestety będę a Wiedniu pod koniec marca i liga już nie gra a chciałbym zwiedzić stadiony
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 29 Gru 2018 20:43 

Rejestracja: 12 Lis 2016
Posty: 112
Na pewno na stadionie Rapidu organizuja zwiedzanie( 15 Euro) polaczone z muzeum. Co do innych stadionow to niestety nie mam pojecia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 31 Gru 2018 01:00 

Austria buduje teraz stadion, nie wiem na ile aktualnie jest to zaawansowana budowa, ale jak ja tam byłem w lutym to dało się wejść na budowane wtedy trybuny. Natomiast stadion narodowy jest wielki i jak obejdziesz go dookoła, to na bank znajdziesz otwartą bramkę na trybuny ;) A przynajmniej ja znalazłem.
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group