Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Kontakt z Wizzair – stan na 26 czerwca 2023 r.

Kontakt w sprawie istniejących rezerwacji za stroną Wizzair
"Jeśli Twoje pytanie dotyczy istniejącej rezerwacji, skontaktuj się z nami za pośrednictwem numeru Telecentrum Wizz Air dla Istniejących Rezerwacji (+48 32 213 29 16, numer telefonu o stawce lokalnej), który jest dostępny na stronie Kontakt."

W godz. 9-17 działa polska obsługa pod zwykłym krajowym numerem telefonu 22 128 49 05.
W pozostałych godzinach pozostaje kontakt w jęz. angielskim. Jak pisze forumowicz dg72: „Praktycznie wszystko do załatwienia pod tym numerem”.

Jeśli jednak pod tym numerem nie są w stanie nam pomóc, to standardowo Wizzair ma dedykowane infolinie do kontaktu dla poszczególnych krajów. Pełne zestawienie tutaj https://wizzair.com/pl-pl/informacje-i- ... sie-z-nami
UWAGA! Polska infolinia jest droga (4,92 zł/ minuta). Opisywany wcześniej na forum sposób na tanie rozmowy przez aplikację toolani i dzwonienie „na Maltę” już nie działa. Część numerów, które w zestawieniu nie mają stawki, lecz opis „international”, to obecnie numery węgierskie (kierunkowy +36) – na niektórych jest możliwość połączenia się z polskimi konsultantami. Za takie połączenie międzynarodowe zapłacimy wedle stawek stosowanych przez operatora sieci, z której dzwonimy.

dg72 napisał(a):
Darmowy Czat Wizzair:
Wchodzimy na stronę
https://wizzair.com/pl-pl/informacje-i- ... sie-z-nami

Klikamy na różowe kółko na dole, z białym znakiem zapytania :?:

Osoby wchodzące przez smartfon z przeglądarki Firefoks: polecam kliknąć na 3 pionowe kropki i wybrać wersję na komputer

Na czacie piszemy Talk to human
Wybieramy czy klikamy w różowy napis Talk to agent
Wpisujemy po kolei:
Nr rezerwacji Wizzair
Data lotu do zmiany
E-mail i nr telefonu przypisany do rezerwacji

Gdy jest dostępny konsultant dołączy się do Czatu, należy napisać po angielsku o co prosimy
Kto nie pisze i nie czyta swobodnie po angielsku warto przygotować czy otworzyć Tłumacz Google.


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 374 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 19  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 24 Maj 2017 21:40 

Kdokamil napisał(a):
No tak, na szczeście jutro mam wolne to jakoś zadzwonie.
Anonymous napisał(a):

https://book.wizzair.com/pl-PL/Claims

Podsumowując tylko przez formularz lub telefonicznie według wytycznych z tego tematu


Co do tego formularza to świetne jest w nim to że nie służy do zadawania pytań tylko do pisania skarg itp. W odpowiedzi dostaje się emaila o tym że nie dostanie się innej odpowiedzi niż ten email :D, i dałoby się to jeszcze zrozumieć zakładając że formularz nie służy do konwersacji, gdyby jednym z tematu do wyboru nie było właśnie "pytania i prośby ogólne związane z następującymi tematami".



TU nie na temat, do tego według mnie jest OK taki "dup.chron" od upierdliwców i zawracania głowy pierdołami (a i mamy tu wiele informacji jak skutecznie w sprawach ważnych nawiązać kontakt z Wizzair)
Góra
 PM off  
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
#82 PostWysłany: 10 Cze 2017 22:59 

Rejestracja: 27 Wrz 2011
Posty: 26
A ja mam takie 2 pytanka (chyba tylko teoretyczne, ale na wszelki wypadek ;)):
1.czy numery do innych krajów są zwykłymi numerami czy też jakimiś o podwyższonej opłacie? W sensie czy mając w abonamencie telegonicznym pakiet rozmów międzynarodowych mogę śmiało dzwonić na numery węgiersko/maltańskie czy jednak i tak będą naliczone jakieś extra opłaty? Ktoś próbował?
2. czy opcję z językiem polskim są preferowane ze względu na łatwość komunikacji czy w jakiś sposób rezerwacja dokonana na polskiej stronie, w złotówkach ma jakieś ograniczenie?
Z góry dz za odpowiedź:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 10 Cze 2017 23:10 

Rejestracja: 04 Sty 2013
Posty: 2236
Loty: 285
Kilometry: 460 659
złoty
@Agat2005 - te dwa powyższe to zwykłe stacjonarne w tych krajach.
Na tej stronie z numerami możesz przejechać kraje po kolei i te z podpisem "domestic" lub "international" będą bez dodatkowych opłat. Te opisane "domestic" to zwykły numer w podpisanym kraju, "international" to numery do Węgier.
Nie ma znaczenia po jakiemu rozmawiasz, informacja o polskim jest tylko dla ułatwienia komunikacji.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Agat2005 lubi ten post.
Agat2005 uważa post za pomocny.
 
      
#84 PostWysłany: 11 Cze 2017 00:30 

Rejestracja: 27 Wrz 2011
Posty: 26
Bardzo dziękuję za odpowiedź:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 12 Lip 2017 00:19 

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 3
Loty: 6
Kilometry: 6 714
Numer Maltański 00356 27781054 tonowo 3 język polski.Połączenie z konsultantem 4 minuty koszt 0 zł.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 14 Wrz 2017 14:11 

Rejestracja: 24 Mar 2010
Posty: 132
U mnie sytuacja taka : numer maltański, tonowa 3 na polską infolinie. Długość połączenia 6:14. Play życzy sobie za to 13 PLN
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 14 Wrz 2017 14:13 

I tak tyle zamiast ponad 30 zł

Trzeba było czytać WIKI!!!!!!!!!!!!!!!


Kod:
Tanie połączenia z polska infolinią Wizzair (czyli tą pierwotnie po 4,92 zł/minuta)
- mołdawski-węgierski numer +3616777506 ma pod 9 wybór język polski czyli polska infolinia
- nr maltański +356 27781054 ma pod 3 wybór język polski czyli polska infolinia

Podany sposób na CAŁKOWICIE darmową rozmowę
Kod:
1. ściągasz aplikacje do rozmów międzynarodowych na telefon- Toolani
2. Aplikacja ma 2 zł kredytu z defaultu
3. wybierasz nr maltański +356 27781054 w aplikacji

Dziś rozmawiałem dokładnie 6 minut i ściągnęło mi 0,45 zł za całość, z tym, że nie zapłaciłem nic, bo 2 zł były załadowane.

za te 2 zł nawet 20 minut pociągniesz ;)[/quote]

Góra
 PM off  
      
#88 PostWysłany: 14 Wrz 2017 14:16 

Rejestracja: 24 Mar 2010
Posty: 132
Anonymous napisał(a):
I tak tyle zamiast ponad 30 zł

Trzeba było czytać WIKI!!!!!!!!!!!!!!!



Czytałem ale chyba po pijaku ;-) bo nie doczytałem, że ta aplikacja jest konieczna :lol:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 14 Wrz 2017 14:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 1325
Loty: 225
Kilometry: 260 138
niebieski
Można dodać, że obecnie będąc na terenie innego państwa członkowskiego (nie w Polsce) można wykorzystać zasadę "Roam Like at Home" i połączyć się w większości przypadków gratis, albo prawie gratis z wyżej wskazanymi numerami bez konieczności ściągania jakiś aplikacji.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 09 Paź 2017 14:59 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
Ani pod 3 ani od 9 nie mogę uzyskać połączenia z polską obsługą. To angielska, to rumuńska. Nie mam pojęcia dlaczego.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 09 Paź 2017 15:03 

00 356 27781054 TONOWO 3 język polski przed chwilą żadnych problemów
Góra
 PM off  
      
#92 PostWysłany: 09 Paź 2017 15:28 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
Zainstalowałem aplikację na innym telefonie i faktycznie bez problemu połączyłem się z polską infolinia. Jednak i w tym przypadku spotkałem się z odmową. Wg. systemu lotniska alternatywne są dalej od lotniska na które chciałem zamienić lot.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 03 Lis 2017 22:10 

Rejestracja: 26 Mar 2011
Posty: 560
Loty: 227
Kilometry: 371 198
niebieski
Miałem dziś problem z WIZZ. Skorzystałem z rady, zainstalowałem aplikację i łączyłem się z WIZZ przez Maltę. To była długa bo aż prawie 20 minutowa rozmowa a jeszcze jak widzę zostało 0,72 zł... :-) Wielkie dzięki więc za pomoc! :-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
mzukowski lubi ten post.
 
      
#94 PostWysłany: 09 Lis 2017 22:06 

Rejestracja: 09 Lis 2017
Posty: 1
U mnie mówi, że nie ma takiego numeru... :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#95 PostWysłany: 10 Lis 2017 14:38 

Rejestracja: 22 Wrz 2015
Posty: 19
Mnie z kolei pyta - "wprowadź pin i naciśnij krzyżyk". Jaki pin?

Jeżeli dzwonię z aplikacji i jako "pin" podam ów maltański (lub mołdawski) nr telefonu - 'wybrany numer nie istnieje'.

Jeśli dzwonię pod uniwersalny numer Toolani i jako "pin" podam nr telefonu - 'wprowadzony pin jest nieprawidłowy'.

Czy Wy też macie takie problemy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#96 PostWysłany: 23 Lis 2017 11:20 

Rejestracja: 23 Lis 2017
Posty: 1
Cześć,

mam następujące pytanie: kupiłem 4 bilety, dostałem potwierdzenie, wszystko się zgadzało. Zadzwoniłem na infolinię, żeby dokupić bilet dla dziecka (11 lat). Dostałem fakturę, zrobiłem przelew, dostałem mailowo potwierdzenie, natomiast nie widzę danych dziecka na swoim koncie logując się do wizzair. Jak w takiej sytuacji mogę się odprawić? Powinienem interweniować i dzwonić do wizzair?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#97 PostWysłany: 23 Lis 2017 11:30 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
@cael Może dla dziecka jest rezerwacja z osobnym nr ,sprawdź.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 24 Lis 2017 00:15 

Rejestracja: 05 Gru 2012
Posty: 351
niebieski
Jeśli dziecko będzie na osobnej rezerwacji to koniecznie poproś o połączenie rezerwacji na infolinii. Jeśli będzie na osobnej rezerwacji istnieje realne ryzyko, że nie poleci. Niestety znam taki przypadek.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#99 PostWysłany: 10 Gru 2017 22:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lip 2014
Posty: 202
Czy dziala komus nr maltanski jeszcze? Bo dzisiaj nie chcial dzialac ten numer...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#100 PostWysłany: 10 Gru 2017 23:34 

Malta to katolicki kraj i w niedziele zapewne mają wolne...
W dzień roboczy po 8 rano spróbuj
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 374 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 19  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group