Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 13 Maj 2020 21:02 

Rejestracja: 13 Cze 2016
Posty: 342
Czy ktokolwiek z was wypłacił już zainwestowane środki na ViaInvest? Ja na obu pożyczkach mam status "Delayed" i zero odzewu od samej strony. Na Lenndy po kilku dniach opóźnień środki udało mi się wypłacić, tutaj przeciąga się to już 3 tygodnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 13 Maj 2020 22:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2013
Posty: 659
niebieski
Ja wypłaciłam, ale w zasadzie tylko depozyt. 30 euro z referali jest zablokowane na 6 miesięcy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 14 Maj 2020 13:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 2121
platynowy
Marek Marszolik napisał(a):
Czy ktokolwiek z was wypłacił już zainwestowane środki na ViaInvest? Ja na obu pożyczkach mam status "Delayed" i zero odzewu od samej strony. Na Lenndy po kilku dniach opóźnień środki udało mi się wypłacić, tutaj przeciąga się to już 3 tygodnie.

Mam podobnie, 51€ w opóźnionej. Pisałem do supportu na początku maja. Odpisali że jak opóźnienie będzie 30 dni to wypłacą z funduszu gwarancyjnego czy jakoś tak.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 14 Maj 2020 13:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2831
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
travelerka napisał(a):
Ja wypłaciłam, ale w zasadzie tylko depozyt. 30 euro z referali jest zablokowane na 6 miesięcy.

Można wrzucić środki z refów w pożyczkę. Jak wrócą można wypłacić od razu.
Góra
 Profil Relacje PM off
travelerka lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 14 Maj 2020 13:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 2217
złoty
onufry_z napisał(a):
Odpisali że jak opóźnienie będzie 30 dni to wypłacą z funduszu gwarancyjnego

O ile inwestycja byłą zabezpieczona Buyback guarantee, np. biznesowe pożyczki nie są.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 14 Maj 2020 14:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2013
Posty: 659
niebieski
piotrek_ napisał(a):
travelerka napisał(a):
Ja wypłaciłam, ale w zasadzie tylko depozyt. 30 euro z referali jest zablokowane na 6 miesięcy.

Można wrzucić środki z refów w pożyczkę. Jak wrócą można wypłacić od razu.


Jasne, jasne. Tak właśnie zrobiłam od razu jak zobaczyłam, że i tak nic nie wypłacę. Co się odwlecze to nie uciecze ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 14 Maj 2020 14:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 2121
platynowy
Hose napisał(a):
onufry_z napisał(a):
Odpisali że jak opóźnienie będzie 30 dni to wypłacą z funduszu gwarancyjnego

O ile inwestycja byłą zabezpieczona Buyback guarantee, np. biznesowe pożyczki nie są.

Nie no, to była podstawa przy inwestowaniu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 16 Maj 2020 00:44 

Rejestracja: 15 Gru 2019
Posty: 6
Zbanowany
Właśnie chcę zainwestować tam i jestem ciekaw opinii. Firma długo działa na rynku i jest dość "legitna"?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 16 Maj 2020 14:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 2121
platynowy
piotrek_ napisał(a):
travelerka napisał(a):
Ja wypłaciłam, ale w zasadzie tylko depozyt. 30 euro z referali jest zablokowane na 6 miesięcy.

Można wrzucić środki z refów w pożyczkę. Jak wrócą można wypłacić od razu.

Jak 1,5 miesiąca temu dostałem bonus to nie było żadnych ograniczeń co do jego wypłaty więc od razu wypłaciłem. Teraz spłacili w końcu moją inwestycję 51 € więc chciałem wypłacić a tu okazało się że 30€ czyli tyle co dostałem bonusu mogę dopiero za pół roku wypłacić.
Problemu jakiegoś nie ma i te 30 oczywiście zainwestowałem ale zaskoczenie lekkie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 16 Maj 2020 15:22 

Rejestracja: 15 Gru 2019
Posty: 6
Zbanowany
onufry_z napisał(a):
piotrek_ napisał(a):
travelerka napisał(a):
Ja wypłaciłam, ale w zasadzie tylko depozyt. 30 euro z referali jest zablokowane na 6 miesięcy.

Można wrzucić środki z refów w pożyczkę. Jak wrócą można wypłacić od razu.

Jak 1,5 miesiąca temu dostałem bonus to nie było żadnych ograniczeń co do jego wypłaty więc od razu wypłaciłem. Teraz spłacili w końcu moją inwestycję 51 € więc chciałem wypłacić a tu okazało się że 30€ czyli tyle co dostałem bonusu mogę dopiero za pół roku wypłacić.
Problemu jakiegoś nie ma i te 30 oczywiście zainwestowałem ale zaskoczenie lekkie.


ok dzięki:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 03 Cze 2020 15:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 2121
platynowy
Mam spowrotem do dyspozycji środki 30€ z groszami po ostaniej inwestycji (jakoś szybko bo po 2 tygodniach) jednak ciągle nie pozwalają ich wypłacić ze względu że to z bonusu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group