Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 17 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 05 Sty 2012 09:05 

Rejestracja: 25 Gru 2011
Posty: 49
Witam,

Mam pytanie o portal venere.com. Oferuje on rezerwację noclegu i tak np dwa hotele na sycyli które mnie interesują są tańsze po ok. 10 euro za noc od oferty z booking.com czy hotels.com. Z bookingu już korzystałem i mam zaufanie, ale o portalu venere nie słyszałem za bardzo dotychczas.

Czy ktoś miał jakieś doswiadczenia z nimi?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
#2 PostWysłany: 05 Sty 2012 10:28 

Rejestracja: 08 Sie 2011
Posty: 1251
niebieski
Korzystałem z venere.com w zeszłym roku przy rezerwacji hotelu w Anglii i nie miałem żadnych problemów.
Venere.com jest własnością Expedia.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 05 Sty 2012 10:59 

Rejestracja: 03 Sie 2011
Posty: 363
Zbanowany
Korzystałem już 7krotnie z tego serwisu 2x2009, 4x2010, 1x2011, nigdy nie było żadnych problemów.
Ja ze swojej strony mogę polecić ten serwis (Do rezerwacji można wykorzystać kartę prepaid MC BZ WBK)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 14 Paź 2015 11:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2013
Posty: 1386
niebieski
Zawsze dokonując rezerwacji przez strony trzecie staram się je potwierdzać.

Zakupiłem 10 noclegów w hostelu poprzez venere.com, po czym (na 2 miesiące przed przyjazdem) skontaktowałem się z obiektem, który odpisał, że żadna rezerwacja nie dotarła. Prosiłem venere 2 razy o potwierdzenie rezerwacji - odpisywali, że wszystko jest w porządku, rezerwacja jest ok i że czasami po prostu obiekty dostają nazwiska gości na parę dni przed wizytą.

Oczywiście po przyjeździe okazało się, że żadnej rezerwacji nie ma. Infolinia venere to żart. Po pierwsze nie można porozmawiać po polsku. Po angielsku również jest ciężko, bo contact centre jest w Indiach. Każda rozmowa trwała po 30 minut, po czym się zrywała. Nie udało się nic załatwić - nawet prośbą o zajęcie się sprawą i przesłanie maila z informacją o rezultacie - kazano czekać na linii. Zrezygnowałem i napisałem na "specjalny adres mailowy", na którego miałem dostać odpowiedź w ciągu 24h - oczywiście żadnej odpowiedzi przez 8 dni(!!!!!!).

Na koniec po prostu "od tak" dostałem zwrot kasy na kartę, bez żadnej odpowiedzi na maila, bez żadnych przeprosin - straciłem na kursie, straciłem na przewalutowaniu 2%, straciłem biorąc noclegi w innym miejscu, straciłem na taksówkach i czasie.

Zdecydowanie odradzam.

Już lepiej zapłacić te parę groszy więcej na bookingu, bo (co można przeczytać w innym wątku) o wiele lepiej radzą sobie w takich sytuacjach. Lub po prostu anulować każdą rezerwację, której hotel nie potwierdza (o ile venere się zgodzi - pewnie nie).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 14 Paź 2015 12:16 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2441
Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
korzystalem. bylo ok.

Poszukaj na forum jest kod na 10 lub 12 % do konca roku rezerwacja ,pobyt do marca chyba
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 14 Paź 2015 12:18 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
manyaky napisał(a):
Zawsze dokonując rezerwacji przez strony trzecie staram się je potwierdzać.

Zakupiłem 10 noclegów w hostelu poprzez venere.com, po czym (na 2 miesiące przed przyjazdem) skontaktowałem się z obiektem, który odpisał, że żadna rezerwacja nie dotarła. Prosiłem venere 2 razy o potwierdzenie rezerwacji - odpisywali, że wszystko jest w porządku, rezerwacja jest ok i że czasami po prostu obiekty dostają nazwiska gości na parę dni przed wizytą.

Oczywiście po przyjeździe okazało się, że żadnej rezerwacji nie ma. Infolinia venere to żart. Po pierwsze nie można porozmawiać po polsku. Po angielsku również jest ciężko, bo contact centre jest w Indiach. Każda rozmowa trwała po 30 minut, po czym się zrywała. Nie udało się nic załatwić - nawet prośbą o zajęcie się sprawą i przesłanie maila z informacją o rezultacie - kazano czekać na linii. Zrezygnowałem i napisałem na "specjalny adres mailowy", na którego miałem dostać odpowiedź w ciągu 24h - oczywiście żadnej odpowiedzi przez 8 dni(!!!!!!).

Na koniec po prostu "od tak" dostałem zwrot kasy na kartę, bez żadnej odpowiedzi na maila, bez żadnych przeprosin - straciłem na kursie, straciłem na przewalutowaniu 2%, straciłem biorąc noclegi w innym miejscu, straciłem na taksówkach i czasie.

Zdecydowanie odradzam.

Już lepiej zapłacić te parę groszy więcej na bookingu, bo (co można przeczytać w innym wątku) o wiele lepiej radzą sobie w takich sytuacjach. Lub po prostu anulować każdą rezerwację, której hotel nie potwierdza (o ile venere się zgodzi - pewnie nie).

Tego typu opinie możesz znaleźć dla każdego pośrednika niezależnie w czym pośredniczy :P
Góra
 Profil Relacje PM off
szymonpoznan1 lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 14 Paź 2015 12:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3533
srebrny
oni daja od czasu do czasu kody na 50% i tych podobno nie nalezy uzywac bo generuja klopoty
ja spalem z venere w japonii i nie przekroczylem 2000 y za noc
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 15 Paź 2015 09:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2013
Posty: 1386
niebieski
michzak napisał(a):
Tego typu opinie możesz znaleźć dla każdego pośrednika niezależnie w czym pośredniczy :P

Ja rozumiem, że takie rzeczy się zdarzają - zwracam uwagę tylko na jakość rozwiązywania problemów:

Venere - brak możliwości załatwienia sprawy przez telefon, 8 dni odpowiedzi na maila, zero przeprosin, rekompensaty, relokacji
Booking - możliwość załatwienia sprawy przez telefon, relokacja, często rekompensata (na podstawie wątku o bookingu)

Stąd - jeśli ktoś nie lubi problemów w podróży, jeździ z rodziną - lepiej wybierać bezpieczniejszą opcję. Nieraz te 5% więcej na bookingu to mniej niż się wydaje biorąc pod uwagę późniejszą obsługę. Poza tym po zalogowaniu lub w programie genius ceny są właściwie te same.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 15 Paź 2015 10:05 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Akurat na Bookingu też jest tak, że się odwracają, patrz wątek o tym pośredniku, sam też się raz na nich naciąłem i nawet słowem się nie zająknęli - tak to już jest
Góra
 Profil Relacje PM off
mussten uważa post za pomocny.
 
      
#10 PostWysłany: 15 Paź 2015 17:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 1070
Loty: 71
Kilometry: 81 270
niebieski
Skorzystałem 2 krotnie w tym roku , bez żadnych problemów.
Polecam tego pośrednika jeśli cena jest dobra i kodzik zniżkowy.
_________________
http://banner.flightdiary.net/skibek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 24 Lis 2016 21:53 

Rejestracja: 19 Wrz 2012
Posty: 484
Loty: 195
Kilometry: 404 353
niebieski
Od 1.12.2016 koniec venere.com. Trochę szkoda, bo mieli dobre ceny z kodami zniżkowymi 15% i więcej. Pozostaje tylko bliźniaczy hotels.com.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 24 Lis 2016 23:40 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1704
Loty: 630
Kilometry: 1 040 894
srebrny
Jakie źródło?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 24 Lis 2016 23:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2342
platynowy
Mailing. Też dostałem

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
OSK lubi ten post.
 
      
#14 PostWysłany: 24 Lis 2016 23:49 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1704
Loty: 630
Kilometry: 1 040 894
srebrny
Nic nie dostałem, a mam u nich rezerwację na 12.12. Rozumiem, że nic w tej kwestii się nie zmienia?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 25 Lis 2016 00:19 

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2055
złoty
@‌OSK‌ oczywiście, że nic się nie zmienia
Cytuj:
What will happen to my outstanding Venere bookings once you join Hotels.com?
Don't worry, any existing or new bookings made on Venere before December 1st will not be affected. You'll still be able to manage your reservations on the Venere website or log in to your Venere account as normal after December 1st. Just enjoy your trip!
Góra
 Profil Relacje PM off
OSK lubi ten post.
 
      
#16 PostWysłany: 25 Lis 2016 10:11 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1704
Loty: 630
Kilometry: 1 040 894
srebrny
Dzięki, w tekście wklejonym przez @‌pawfazi‌ nie zmieściła się ta informacja
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 25 Lis 2016 10:28 

Rejestracja: 23 Mar 2014
Posty: 233
niebieski
ehh na venerze zazwyczaj dało się bardziej zbić kodami cenę niż hotels :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 17 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group