Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: VCP - doswiadczenia
#1 PostWysłany: 03 Sie 2018 08:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2860
platynowy
Witam, mam pytanie czy ktos z Was podrozowal przez lotnisko Campinas ? Chodzi mi glownie o czas jaki zajmuje poruszanie sie miedzy terminalami(Domes., Int) oraz oczekiwanie na bagaz. Wiem, ze odpowiedz jest bardzo zalezna od wielu wypadkowych, ale mam maly dylemat, przylatuje na VCP o 17:10 i chce zaraz dostac sie do Rio, a nastepny lot jest 19:10 inna linia lotnicza. Nie wiem czy w tych 2h zdaze wszystko ogarnac, po drugie jesli zdarzy mi sie poslizg z Europy min 40min to raczej na pewno nie dam rady zdazyc z odebraniem i ponownym nadaniem bagazu. Przylatuje tam 01.11 a to tez swieto w Brazylii, a co za tym idzie ceny biletow oszalaly i tak za VCP-GIG o 19:15 ok. 85€ OW z bagazem ( w inne dni 35€) a kolejny lot ktory jest o 21:15 to koszt juz ok 150€ OW do SDU stad tez ten dylemat. Koszty x2 bo jestesmy we 2 osoby. Swoja droga moze ktos ma jakis zalegajacy Voucher, Promo Code etc. na Azul ? Zmniejszylby mi sie dylemat ;) Z gory dzieki za wszelkie wskazowki.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast
#2 PostWysłany: 03 Sie 2018 09:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2017
Posty: 1166
Loty: 363
Kilometry: 392 814
niebieski
@Flyguy w GRU byś zdążył, a w VCP uważam, że bez większego problemu.

Jeśli chodzi o GIG vs SDU, to... z GIG trzeba jeszcze jechać i jechać do centrum. SDU jest w samym centrum miasta.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 03 Sie 2018 09:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2860
platynowy
@1955845624

Dzieki za informacje. Po 1,5h transferze z terminala Int. do Domestic w Manili i wrecz wskoczeniu do samolotu staram sie od tamtej pory badac to przed wylotem ;) Mam nadzieje tylko, ze nie bedzie poslizu z Paryza bo wtedy to czarne 4 litery.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group