Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 05 Lip 2015 15:27 

Uwaga na bankomat Raiffaisena w Kijowie przy ul. Wielka Żytomirska, koło sklepu Billa.
To jedyny bankomat z którego korzystałem. Dzisiaj wypłacono moją kartą debetową równowartość 600 PLN w Bangkoku. !
Na szczęście mam konto firmowe i prywatne w PKO BP. Przelewam na prywatne jedynie po kilkaset złotych. Zostało ono wyczyszczone "do spodu".
No i kilka innych kart w zanadrzu, bo ta już zastrzeżona.
Góra
 PM off
7 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN
Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom) Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom)
#2 PostWysłany: 05 Lip 2015 15:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
Dobrze, że ostrzegasz.

Ja tylko dodam, że podobnie jak w moim przypadku z podobnym numerem w Argentynie, kasę odzyskasz. Ja musiałem (dla Aliora) mieć kwitek z Policji, w PKO BP z tego co wiem tego nie wymagają, wystarczy zwykła reklamacja i kaska wróci ;) Powodzenia.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 05 Lip 2015 15:48 

Kartę zastrzegłem od razu na infolini PKO. Też mi powiedzieli, że kasę odzyskam bez problemu. Transakcja dla banku też była podejrzana, bo przysłali SMS , czego nigdy nie robią.
Tylko ten bankomat wchodzi w grę bo w knajpach czy sklepach zawsze pľaciłem inną kartą ( kredytową)
Strach pomyśleć jakby na tym koncie było dużo więcej kasy.
Góra
 PM off  
      
#4 PostWysłany: 05 Lip 2015 17:42 

Rejestracja: 02 Lis 2014
Posty: 577
Zbanowany
Masz na myśli ten Raiffeisen zlokalizowany w mieszkaniu?
Z którego bankomatu korzystałeś? Parter (zewnątrz) czy 1.piętro (bank).
ja zawsze staram się korzystać z bankomatów w środku, i póki co nic mi nie ukradli (a korzystałem i z tego na 1. piętrze) na szczęście.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 05 Lip 2015 17:50 

Ja też wolę zawsze w środku wypłacać. Ale dzisiaj niedziela i zamknięte.
Chodzi o bankomat Raiffaisena, na zewnątrz, od ulicy. Prawie naprzeciw skwerku, na którym jest kawiarnia- grzyb ,"Dragee"
Góra
 PM off  
      
#6 PostWysłany: 18 Lip 2015 13:43 

szymonpoznan1 napisał(a):
Dobrze, że ostrzegasz.

Ja tylko dodam, że podobnie jak w moim przypadku z podobnym numerem w Argentynie, kasę odzyskasz. Ja musiałem (dla Aliora) mieć kwitek z Policji, w PKO BP z tego co wiem tego nie wymagają, wystarczy zwykła reklamacja i kaska wróci ;) Powodzenia.

Ukradziona kaska wróciľa na konto, dokładnie w 7 dni od zgłoszenia reklamacji. :D
Wystarczyło zwykłe oświadczenie.
A mieli do 30 dni rozpatrywać. I niech ktoś powie, że PKO BP to zły bank. ;)
Góra
 PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 26 Paź 2015 12:48 

Sprawa ciągnie się dalej. :D Zaproszono mnie na komendę policji w Katowicach [ telefonicznie :) ]. Na zlecenie prokuratury okręgowej w Warszawie prowadzą dochodzenie nt. skopiowania karty. Była to blisko 2 godzinna, bardzo miła pogawędka z funkcjonariuszem specjalizującym się w tym temacie. Nie tylko o tym , ale też o innej przestępczości związanej z Ukrainą. Policjanci całkowicie potwierdzili moją tezę z tego tematu.

http://www.fly4free.pl/forum/zachodnia-ukraina-lipiec-2015,1509,76569?start=40
Góra
 PM off  
      
#8 PostWysłany: 15 Sie 2018 15:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Wrz 2011
Posty: 251
Loty: 154
Kilometry: 207 128
niebieski
Uważajcie na bankomat na lotnisku Żulany, niestety nie pamiętam który. Po opisie transakcji wnioskuję że to bankomat Credit Agricole.
W sobotę wpłaciłem w nim gotówkę i od tego czasu Revoluta używałem zbliżeniowo, a przed chwilą zeszło 7,99 EUR za płatność na Amazon.

Wysłane z mojego Moto G (5) Plus przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
Abcn lubi ten post.
 
      
#9 PostWysłany: 16 Sie 2018 08:43 

Rejestracja: 05 Lip 2012
Posty: 705
Loty: 7
Kilometry: 31 319
niebieski
A nie zapomniałeś czasem anulować testowej subskrypcji Amazon Prime po miesiącu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 16 Sie 2018 08:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Wrz 2011
Posty: 251
Loty: 154
Kilometry: 207 128
niebieski
Nigdy nie korzystałem z tej usługi więc na pewno nie

Wysłane z mojego Moto G (5) Plus przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group