Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 30 Sty 2014 00:25 

niebieski
Hej,
niestety strona Ask Air Asia leży i nie moge sprawdzić.

Jak wygląda procedura zmiany lotu? Na ile najpóźniej przed odlotem trzeba dokonać i jak?

Jak wygląda opłata? Znam kwotę opłaty za zmianę na mojej trasie, ale czy do tego trzeba doliczyć np. różnice w cenie biletów?

Dodatkowo, na jednej rezerwacji mam 2 loty (w dwie strony), zmienic chialbym tylko wylot. Czy jest to mozliwe w tym wypadku? Wydaje mi sie, ze AirAsia traktuje kazdy lot osobno, ale szczerze nigdy nie kupowalem RT u nich i nie jestem taki pewien.
 Relacje PM off  

#2 PostWysłany: 11 Sty 2019 23:13 

Stary wątek wygrzebałem i przyklejam się. Kupiłem wcześniej bilet za jakieś 6200 INR, dzisiaj jest na inną date za 4200 INR Chciałbym zmienic date wylotu z Indii o 2 dni do przodu. W moim zarządzaniu rezerwacją oczywiście zmienia date wylotu ale każe zapłacić 6400 INR. Niestety nie dochodziłem do płatnosci kartą bo mam ją zapisaną. Czy to jest tak jak w Ryanie, zmiana droższa od biletu?
 PM off  

#3 PostWysłany: 11 Sty 2019 23:18 
Awatar użytkownika

Loty: 147
Kilometry: 239 826
złoty
tak, zazwyczaj bardziej oplaca sie kupic nowy bilet. jak zmienia ci wylot o wiecej niz godzine to wtedy moze ci sie cos uda wynegocjowac, ale i tak bedzie ciezko
 Relacje PM off  

#4 PostWysłany: 10 Paź 2022 15:22 

Czy ktoś może zna, lub wie gdzie uzyskać numer do obsługi klienta w tej wspaniałej linii?
Kupiłem bilet przez pośrednika, Airasia anulowała bezpośrednie loty na tej trasie i w wyszukiwarce pojawia się lot prze KUL.
Pośrednik mówi że może tylko oddać kasę, nie wiem na ile jest szansa negocjacji z AIRASIA i zmiana lotu na ten z przesiadką, chciałbym mimo to podjąć to wyzwanie. Niestety numer telefonu nigdzie się nie pojawia a ich automatyczny asystent nie chce przełączyć do człowieka.
 Relacje PM off  

#5 PostWysłany: 10 Paź 2022 16:03 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Ja po zmianach moich biletow kontaktowałam się z nimi mailowo. Odpowiadali w ciągu doby.
 Relacje PM off  

#6 PostWysłany: 10 Paź 2022 17:06 

@Japonka76 dziękuję, a gdzie udało Ci się znaleźć adres email? Aktualnie jest tylko wirtualny asystent
 Relacje PM off  

#7 PostWysłany: 28 Paź 2022 12:09 

niebieski
AirAsia zmieniła godzinę lotu. W rozmowie z chatbotem poprosiłem o zwrot środków. 10 września dostałem potwierdzenie, że środki zostaną zwrócone na kartę. Do tej pory ich nie mam (28 października). Jak długo czekaliście na zwrot kasy od AA?
 Relacje PM off  

[ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot], Google [Bot] oraz 8 gości