Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 30 Sty 2014 00:25 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 1144
niebieski
Hej,
niestety strona Ask Air Asia leży i nie moge sprawdzić.

Jak wygląda procedura zmiany lotu? Na ile najpóźniej przed odlotem trzeba dokonać i jak?

Jak wygląda opłata? Znam kwotę opłaty za zmianę na mojej trasie, ale czy do tego trzeba doliczyć np. różnice w cenie biletów?

Dodatkowo, na jednej rezerwacji mam 2 loty (w dwie strony), zmienic chialbym tylko wylot. Czy jest to mozliwe w tym wypadku? Wydaje mi sie, ze AirAsia traktuje kazdy lot osobno, ale szczerze nigdy nie kupowalem RT u nich i nie jestem taki pewien.
_________________
www.farfrombreaking.net - photoblog
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na Cyprze od 2422 PLN. Wyloty z 4 miast Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na Cyprze od 2422 PLN. Wyloty z 4 miast
Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN
#2 PostWysłany: 11 Sty 2019 23:13 

Stary wątek wygrzebałem i przyklejam się. Kupiłem wcześniej bilet za jakieś 6200 INR, dzisiaj jest na inną date za 4200 INR Chciałbym zmienic date wylotu z Indii o 2 dni do przodu. W moim zarządzaniu rezerwacją oczywiście zmienia date wylotu ale każe zapłacić 6400 INR. Niestety nie dochodziłem do płatnosci kartą bo mam ją zapisaną. Czy to jest tak jak w Ryanie, zmiana droższa od biletu?
Góra
 PM off  
      
#3 PostWysłany: 11 Sty 2019 23:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2016
Posty: 1543
Loty: 193
Kilometry: 354 012
platynowy
tak, zazwyczaj bardziej oplaca sie kupic nowy bilet. jak zmienia ci wylot o wiecej niz godzine to wtedy moze ci sie cos uda wynegocjowac, ale i tak bedzie ciezko
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 10 Paź 2022 15:22 

Rejestracja: 08 Lip 2021
Posty: 11
Czy ktoś może zna, lub wie gdzie uzyskać numer do obsługi klienta w tej wspaniałej linii?
Kupiłem bilet przez pośrednika, Airasia anulowała bezpośrednie loty na tej trasie i w wyszukiwarce pojawia się lot prze KUL.
Pośrednik mówi że może tylko oddać kasę, nie wiem na ile jest szansa negocjacji z AIRASIA i zmiana lotu na ten z przesiadką, chciałbym mimo to podjąć to wyzwanie. Niestety numer telefonu nigdzie się nie pojawia a ich automatyczny asystent nie chce przełączyć do człowieka.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 10 Paź 2022 16:03 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4054
Ja po zmianach moich biletow kontaktowałam się z nimi mailowo. Odpowiadali w ciągu doby.
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 10 Paź 2022 17:06 

Rejestracja: 08 Lip 2021
Posty: 11
@Japonka76 dziękuję, a gdzie udało Ci się znaleźć adres email? Aktualnie jest tylko wirtualny asystent
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 28 Paź 2022 12:09 

Rejestracja: 06 Lut 2013
Posty: 381
niebieski
AirAsia zmieniła godzinę lotu. W rozmowie z chatbotem poprosiłem o zwrot środków. 10 września dostałem potwierdzenie, że środki zostaną zwrócone na kartę. Do tej pory ich nie mam (28 października). Jak długo czekaliście na zwrot kasy od AA?
_________________
I visited 77 countries out of 257:
http://tinyurl.com/tomczasc77
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group