Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
(za @Zeus)

Darmowe wycieczki od THY
touristanbul-od-turkish-airlines,1144,141652

Darmowe noclegi od THY przy długich przesiadkach
https://www.turkishairlines.com/en-int/ ... l-service/
https://www.turkishairlines.com/en-int/ ... tm_term=pc


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1672 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 84  Następna
Autor Wiadomość
#141 PostWysłany: 10 Kwi 2016 22:26 

Rejestracja: 15 Kwi 2015
Posty: 1239
Loty: 704
Kilometry: 871 688
niebieski
Sprawdż rezerwację bezpośrednio na stronie Turkish Airlines :

https://www4.thy.com/mybookings/reserva ... tk&lang=en

To że Expedia nie poinformowala Cię o zmianie godzin i zatwierdzila jednoczesnie zmiany nie wyklucza zmianę/y wynikłą/e z +/- 15 minut i trzeba rozmawiać najlepiej mailowo / bo udokumentowane bezpośrednio z TK a nie poprzez OTA
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#142 PostWysłany: 11 Kwi 2016 16:27 

Rejestracja: 18 Paź 2013
Posty: 279
niebieski
Mam zmienione godziny dwóch lotów i właśnie rozmawiałem z Panią z oddziału w Warszawie... Nie polecam, nie ma sensu dzwonić, lepiej od razu na główną infolinię lub pisać maile żeby mieć podkładkę na później ;)

(...)
"MOIM zdaniem nie mogę Panu zmienić lotu"
* "Czy istnieją zasady, co do przysługującej zmiany terminu lotu w zależności od zmian rozkładu?"
"Tak, ale MOIM zdaniem nie mogę Panu zmienić terminu lotu, proszę dzwonić do działu customer, prawnego lub pośrednika, ja jestem tylko kasjerem lotniczym."
* "Czy może Pani podać dokładne zasady dotyczące zmian terminów lotów?"
"Proszę dzwonić do działu customer, prawnego lub pośrednika"
* "Czy może Pani tylko sprawdzić i potwierdzić, że na pewno zmieniły się godziny moich lotów?"
"Mam już zablokowany komputer, proszę zadzwonić za 10 minut, tylko przed 16:35, bo wtedy wychodzę."
* "Do wi..." nie zdążyłem powiedzieć - jeb słuchawką.

:?: :shock: :?:

Załączniki:
turkish.png
turkish.png [ 94.31 KiB | Obejrzany 1729 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#143 PostWysłany: 11 Kwi 2016 17:02 

Rejestracja: 15 Kwi 2015
Posty: 1239
Loty: 704
Kilometry: 871 688
niebieski
Miałem to samo- Pani EWA G. - PEŁNA KOMUNA - ostrzegałem o rozmowie po 16-tej :twisted:
Pisz od razu maila na : wawcustomer@thy.com z dokładnym opisem i co chcesz na kiedy DOKŁADNIE zmienić / czynne rano od 9-tej oraz prośbę przesłanie zmienionej rezerwacji na maila / dla Twego bezpieczeństwa .... bo z TK NIC NA SŁOWO !!! :twisted:
Góra
 Profil Relacje PM off
iwcok lubi ten post.
iwcok uważa post za pomocny.
 
      
#144 PostWysłany: 11 Kwi 2016 17:11 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7862
HON fly4free
Jakbyście odbierali po 50 telefonów codziennie od rana od rozhisteryzowanych paxów z promocji, którzy chcą wybierać miejsca w samolocie albo przepisywać bilety na inne daty dlatego że rozkład się zmienił o 5 minut albo dopytują po 3 razy czy rzeczywiście dostaną nocleg tranzytowy to bym wam się też o 16 cierpliwość wyczerpywała… ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
#145 PostWysłany: 11 Kwi 2016 18:00 

Rejestracja: 15 Kwi 2015
Posty: 1239
Loty: 704
Kilometry: 871 688
niebieski
Problem z obsługą TK ,
wciąż w Polsce trwa !!!
:lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#146 PostWysłany: 11 Kwi 2016 18:44 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4038
złoty
Jacy klienci, taka obsluga :D
Góra
 Profil Relacje PM off
marek2011 lubi ten post.
 
      
#147 PostWysłany: 11 Kwi 2016 19:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3533
srebrny
Wlasnie przyleciałem do stambulu
Wszystko pierwsza klasa-co prawda piwa zabrakło ale dostałem whyskiwiec jest ok
No i duża dolewkę ayranu
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#148 PostWysłany: 11 Kwi 2016 21:16 

Rejestracja: 26 Paź 2012
Posty: 2329
Loty: 129
Kilometry: 292 570
niebieski
iwcok napisał(a):
Mam zmienione godziny dwóch lotów i właśnie rozmawiałem z Panią z oddziału w Warszawie... Nie polecam, nie ma sensu dzwonić, lepiej od razu na główną infolinię lub pisać maile żeby mieć podkładkę na później ;)

(...)
"MOIM zdaniem nie mogę Panu zmienić lotu"
* "Czy istnieją zasady, co do przysługującej zmiany terminu lotu w zależności od zmian rozkładu?"
"Tak, ale MOIM zdaniem nie mogę Panu zmienić terminu lotu, proszę dzwonić do działu customer, prawnego lub pośrednika, ja jestem tylko kasjerem lotniczym."
* "Czy może Pani podać dokładne zasady dotyczące zmian terminów lotów?"
"Proszę dzwonić do działu customer, prawnego lub pośrednika"
* "Czy może Pani tylko sprawdzić i potwierdzić, że na pewno zmieniły się godziny moich lotów?"
"Mam już zablokowany komputer, proszę zadzwonić za 10 minut, tylko przed 16:35, bo wtedy wychodzę."
* "Do wi..." nie zdążyłem powiedzieć - jeb słuchawką.

:?: :shock: :?:



Zmiana na japonskiej expedii zajala 40 min, potwierdza dane, pozniej dzwoni do TK i nawet nie wiem kiedy ten czas uplynal.

Wszystko bezproblemowo.

Bezposredni nr telefonu +81367436572
Dzwonic mozna z Skype(darmowy probny abonament )
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
iwcok lubi ten post.
iwcok uważa post za pomocny.
 
      
#149 PostWysłany: 11 Kwi 2016 22:11 

Rejestracja: 26 Mar 2010
Posty: 42
mni właśnie udało się zmienić datę wylotu przez kontakt mailowy z wawcustomer@thy.com.
Jeden dzień oczekiwania i loty zmieniono zgodnie z moim życzeniem oraz przesłano nowe etixy. Dodam, że wcześniej idąc za radą innego forumowicza próbowałem takiej zmiany dokonać przez turecką infolinię. Tam wtedy się nie udało. Konsultant powiedział, że to niemożliwe bo rezerwowałem przez OTA i tylko tam moge to załatwić. Nie pomógł wtedy też blef, że "z OTA próbowałem to załatwić ale mnie przekierowali do przewoźnika". Sukces przyniósł wspomniany kontakt mailowy z warszawskim biurem.
Duże dzięki dla forumowicza @Biko za informację podaną stronę wcześniej.
Góra
 Profil Relacje PM off
iwcok lubi ten post.
iwcok uważa post za pomocny.
 
      
#150 PostWysłany: 15 Kwi 2016 11:08 

Rejestracja: 18 Paź 2013
Posty: 279
niebieski
wawcustomer@thy.com nie pomogło :(

"Szanowny Panie,
W sprawie zmian biletów uprzejmie prosimy o kontakt z wystawcą biletów – biurem Expedia.
Pozdrawiam,"
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#151 PostWysłany: 15 Kwi 2016 11:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
W sumie nie dziwię się, że warszawskie biuro staje się mniej skłonne do współpracy skoro pierdylion ludzi dzwoni tam codziennie z takimi poważnymi problemami jak wybór miejsca w samolocie.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#152 PostWysłany: 15 Kwi 2016 11:24 

Rejestracja: 30 Sty 2013
Posty: 377
Loty: 46
Kilometry: 169 080
niebieski
@krasnal
To też zależy jak się rozmawia, ja jak dzwoniłem do warszawskiego biura, grzecznie zapytałem, z panią miło rozmawiałem. Pomogła i bez problemu miejsca przydzieliła.
Nie każdy też ma zawsze dobry dzień ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#153 PostWysłany: 15 Kwi 2016 12:42 

Rejestracja: 18 Paź 2013
Posty: 279
niebieski
Infolinia japońskiej Expedii (+81367436572) - "jakiekolwiek zmiany są zabronione".. spróbuje jeszcze z infolinią TK..
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#154 PostWysłany: 17 Kwi 2016 22:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
kemot napisał(a):
naprawdę ma dla Ciebie jakiekolwiek znaczenie czy polecisz A321 czy A330? Z czym masz problem?


nie mam problemu, mam natomiast 189cm wzrostu i na dłuższych lotach wolę latać wide-body - jest więcej miejsca żeby rozprostować kości, więcej siedzeń z dużą ilością przestrzeni na nogi [więc większe szanse na jego zajęcie], jest też system rozrywki pokładowej, którego brak w A321

poza tym żadna linia którą do tej pory latałem do UAE nie używała na tej trasie samolotów narrow[?]-body, stąd moje zaskoczenie
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#155 PostWysłany: 17 Kwi 2016 22:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5618
HON fly4free
A321 TK jeśli nie wszystkie to przynajmniej zdecydowana większość posiada IFE.
Góra
 Profil Relacje PM off
luftairways lubi ten post.
rw30 uważa post za pomocny.
 
      
#156 PostWysłany: 20 Kwi 2016 12:41 

Rejestracja: 18 Paź 2013
Posty: 279
niebieski
2 dni temu, po trzech rozmowach z TK i japońską Expedią udało mi się zmienić daty lotu, dostałem nowy E-ticket, sprawdziłem status rezerwacji na stronie TK - wszystko OK.
Wczoraj dzwoniłem do biura TK w Warszawie, aby potwierdzić daty lotu i prosić o przydzielenie miejsc w samolocie - wszysko OK.
Dzisiaj (screen) - otrzymałem maila informującego o anulowaniu lotów :?: :shock: :o :shock: :?:
Dzwoniłem już na info Expedii - powiedzieli że oddzwonią później (nigdy nie oddzwaniają)..

Czy ktoś był w podobnej sytuacji?

-- 20 Kwi 2016 12:43 --

Zarówno na stronie Expedii jak i TK rezerwacja widnieje jako anulowana.

Załączniki:
expedia.png
expedia.png [ 49.32 KiB | Obejrzany 2338 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#157 PostWysłany: 20 Kwi 2016 12:46 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
Dzwoń do TK zapytać kto anulował ten bilet i z jakiego powodu. Pewnie pomyłka. Ale jest też opcja że przy zmianie przepisali Ci bilet i nadali mu nowy numer, wtedy nie ma powodów do obaw.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#158 PostWysłany: 30 Kwi 2016 19:46 

Rejestracja: 26 Paź 2012
Posty: 2329
Loty: 129
Kilometry: 292 570
niebieski
Zmienilem wylot ze wzgledu na zmiane w rokladzie, na expedii nie wiedzieli jak to zrobic dlatego zrobili to na TK, ale w taki sposob, ze anulowali lot powrotny, ale na TK wszystko jest w porzadku. Mysle, ze w Twoim przypadku bylo podobnie anulowali stary lot, a jest na innym numerze.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#159 PostWysłany: 02 Maj 2016 21:52 

Rejestracja: 18 Paź 2013
Posty: 279
niebieski
Po 10 dniach, 20 telefonach (1-2h "rozmowy" każdy - @ansbach1 darmowy abonament Skype mnie uratował, dzięki ;) ) okazało się, że... przy zmienianiu dat lotów agent Expedii zrobił literówkę przy PRZEPISYWANIU imienia jednego z pasażerów... a każdy kolejny tego nie sprawdzał i próbował coś zrobić z tym samym (złym) imieniem, a TK w kółko kasowało bilety...

Rozmowa z pracownikami Expedii to tragedia, nie polecam -każdy mówi co innego, każdy mówi, że oddzwoni - nigdy nie oddzwaniają.

Jeśli ktoś chce załatwić coś z biurem TK z Warszawy - lepiej dzwonić na numer z końcówką 13, a nie 12 - niby rezerwacje grupowe, ale nie robią z tym problemu. Siedzi tam dużo bardziej ogarnięta osoba ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#160 PostWysłany: 09 Maj 2016 23:59 

Rejestracja: 26 Paź 2012
Posty: 2329
Loty: 129
Kilometry: 292 570
niebieski
Byc moze przyda sie osobom z krótsza przesiadka. Max pobyt przy posiadaniu tej karty to 8 godz. Biorac pod uwage standard lotniska w Stambule propozycja warta rozwazenia.

Prime Class Lounge Access Card “ that gives 2 free entrance privilege just for 59 Euro ( inc VAT ) . After your credits finish, Lounge usage will be valid up to % 70 discounted prices.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1672 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 84  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: szpaczny oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group