Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
(za @Zeus)

Darmowe wycieczki od THY
touristanbul-od-turkish-airlines,1144,141652

Darmowe noclegi od THY przy długich przesiadkach
https://www.turkishairlines.com/en-int/ ... l-service/
https://www.turkishairlines.com/en-int/ ... tm_term=pc


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1680 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 84  Następna
Autor Wiadomość
#261 PostWysłany: 09 Wrz 2016 23:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Maj 2012
Posty: 1671
Loty: 1
Kilometry: 122
niebieski
Zeus napisał(a):
No i macie,

Wybieranie miejsca będzie płatne ^^
http://www.turkishairlines.com/en-int/o ... -selection

Wręcz odwrotnie, można by powiedzieć. Właśnie wprowadzono możliwość rezerwacji miejsca przez internet, która do tej pory były niedostępna. Poza wybranymi miejscami płatnymi cała reszta jest do wyboru za darmo.

Niestety dla mojej rezerwacji, mimo że opcja dostępna, to nie działa. Powodem mogą być jeszcze nie potwierdzone zmiany w lotach, dzieci w rezerwacji (jest ostrzeżenie że nie mogą siedzieć przy wyjściach) albo za długi czas do lotu.

Tak czy inaczej nie będzie już trzeba dzwonić do biura Turkish.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na Cyprze od 2422 PLN. Wyloty z 4 miast Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na Cyprze od 2422 PLN. Wyloty z 4 miast
Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN
#262 PostWysłany: 13 Wrz 2016 22:51 

Rejestracja: 26 Paź 2012
Posty: 2332
Loty: 129
Kilometry: 292 570
niebieski
W hotel desku na Ataturku powinnismy pokazac BP na loty, a jesli przesiadka jest zbyt dluga i nie sa wstanie wystawic BP przed pirwszym lotem to po wyladowaniu jest Transfer Desk, gdzie taka druga karte nam wystawia? Moja przesiadka to 22 godziny a pierwszy lot 13.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#263 PostWysłany: 14 Wrz 2016 09:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2013
Posty: 1191
Loty: 104
Kilometry: 466 167
niebieski
tak
_________________
Europa /USA /Kanada /Dominikana /Martynika /Gwadelupa/ St.Lucia /Barbados /Brazylia /Argentyna /Chile /Urugwaj /Egipt /Izrael /ZEA /Dubai /Katar /Etiopia /RPA /Suazi /Tanzania /Singapur /Tajlandia /Indonezja /Filipiny /Australia /Nowa Zelandia /Fidżi /Hawaje /Korea /Japonia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#264 PostWysłany: 15 Wrz 2016 22:05 

Rejestracja: 26 Paź 2012
Posty: 2332
Loty: 129
Kilometry: 292 570
niebieski
Czy transfer center jest na przylotach czy BP mozna dostac w hotel desku? Nie chce wyjsc ze strefy bez bp jesli dalej nie bede mogl jej uzyskac.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#265 PostWysłany: 16 Wrz 2016 00:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2013
Posty: 1191
Loty: 104
Kilometry: 466 167
niebieski
w drodze do wyjścia są transfer deski tam otrzymasz BP
_________________
Europa /USA /Kanada /Dominikana /Martynika /Gwadelupa/ St.Lucia /Barbados /Brazylia /Argentyna /Chile /Urugwaj /Egipt /Izrael /ZEA /Dubai /Katar /Etiopia /RPA /Suazi /Tanzania /Singapur /Tajlandia /Indonezja /Filipiny /Australia /Nowa Zelandia /Fidżi /Hawaje /Korea /Japonia
Góra
 Profil Relacje PM off
ansbach1 lubi ten post.
 
      
#266 PostWysłany: 17 Wrz 2016 04:47 

Rejestracja: 28 Sty 2015
Posty: 14
Ktoś wie jak mogę na stronie turkisha zarezerwować miejsce w samolocie , bilet kupiłem na gotogate , jednak próbując zarezerwować miejsce na turkish airlines dostaje komunikat że rezerwacja nie jest możliwa , czy aby dokonać rezerwacji miejsca musze dokonać zakupu przez oficjalną stronę tk ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#267 PostWysłany: 17 Wrz 2016 07:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Maj 2012
Posty: 1671
Loty: 1
Kilometry: 122
niebieski
Masz do wylotu mniej czy więcej niż 100dni? Ja też nie mogę wybrać miejsc do biletów kupionych przez pośrednika ale mam do wylotu więcej niż 100dni i podejrzewam że może to być przyczyną.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#268 PostWysłany: 17 Wrz 2016 10:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2013
Posty: 1191
Loty: 104
Kilometry: 466 167
niebieski
Arkadiuszek21 napisał(a):
Ktoś wie jak mogę na stronie turkisha zarezerwować miejsce w samolocie , bilet kupiłem na gotogate , jednak próbując zarezerwować miejsce na turkish airlines dostaje komunikat że rezerwacja nie jest możliwa , czy aby dokonać rezerwacji miejsca musze dokonać zakupu przez oficjalną stronę tk ?

a co to za lot rezerwacja jest tylko na wybrane loty i tylko te wygodniejsze platnemiejsca, wszystkie inne przez telefon na 100 dni przed lotem ludzie czytajcie forum
_________________
Europa /USA /Kanada /Dominikana /Martynika /Gwadelupa/ St.Lucia /Barbados /Brazylia /Argentyna /Chile /Urugwaj /Egipt /Izrael /ZEA /Dubai /Katar /Etiopia /RPA /Suazi /Tanzania /Singapur /Tajlandia /Indonezja /Filipiny /Australia /Nowa Zelandia /Fidżi /Hawaje /Korea /Japonia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#269 PostWysłany: 08 Paź 2016 23:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Maj 2012
Posty: 1671
Loty: 1
Kilometry: 122
niebieski
Jeżeli macie rezerwacje w TK na zimę to sprawdźcie czy są w niej zmiany. Dziś dostałem wiadomość, że decyzją rządu w tym roku odwołano zmianę czasu w Turcji. Poza zmianą godzin wynikającą z braku zmiany czasu wprowadzono też korekty w godzinach lotów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#270 PostWysłany: 10 Paź 2016 10:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2014
Posty: 397
Loty: 62
Kilometry: 131 038
niebieski
Dzisiaj mi przyszło właśnie potwierdzenie zmiany godzin lotów z Istambułu.
_________________
Image

Moje relacje:
Filipiny | Indonezja
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#271 PostWysłany: 10 Paź 2016 12:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Maj 2012
Posty: 1671
Loty: 1
Kilometry: 122
niebieski
Przy okazji jest szansa na dokonanie zmian w rezerwacji. TK przy zmianach godzin lotów nie robi problemu jak chce się zmienić dzień lub lot na inny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#272 PostWysłany: 14 Lis 2016 12:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 496
Loty: 332
Kilometry: 605 239
niebieski
Hej,

Czy ktos sie orientuje jaki slot na sluchawki (pojedynczy/podwojny?) mozna znalezc w Turkishu (B777)? :)
_________________
http://www.liswplecaku.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#273 PostWysłany: 14 Lis 2016 12:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
Ja za każdym razem miałem 2x 3,5mm, także przejściówka się przyda. Słuchawki od nich brzmią jak kaszel gruźlika :D
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off
Kasica88 uważa post za pomocny.
 
      
#274 PostWysłany: 16 Lis 2016 13:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2014
Posty: 397
Loty: 62
Kilometry: 131 038
niebieski
Kasica88 napisał(a):
Hej,

Czy ktos sie orientuje jaki slot na sluchawki (pojedynczy/podwojny?) mozna znalezc w Turkishu (B777)? :)


W niedzielę leciałem B777 masz zwykły pojedynczy. Używałem swoje słuchawki bo jak pisze nick ich słuchawki to jakaś tragedia.
_________________
Image

Moje relacje:
Filipiny | Indonezja
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#275 PostWysłany: 18 Lis 2016 21:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
lecialem ostatnio Barcelona - Stambul - Abu Dhabi

najwiekszy plus to godziny lotow - wylot z BCN kolo 12, dolot do AUH ok 0.30. Z BCN to zdecydowanie najlepsza opcja jak chodzi o czasy dolotow do AUH, tak by nastepnego dnia rano moc pojsc do pracy, tez dlatego wzialem. Powrot mialem Qatarem, w sumie tez ze wzgledu na godziny.

Co do Turkisha, to w sumie spoko ale bez szalu. Zarcie ok, choc bez szalu. Najwiekszy plus to krotki spacer podczas przesiadki w IST, choc to pewnie bardziej kwestia szczescia niz czegokolwiek innego.
Oba loty A330, na obu sporo wolnych miejsc, choc to raczej kwestia tego, ze byl to srodek tygodnia. na trasie Stambul - AUH spoooro niemcow, pewnie z 80%. Turysci 40 czy 50+
System rozrywki sredni, natomiast sluchawki absolutnie tragiczne, takze koniec koncow nie chce sie nic ogladac. Stewki kiepskie. Zarcie zjadliwe, ale nic ponadto. Chodzi ten gosciu w czapce kucharza po samolocie i gada z niektorymi tureckimi pasazerami. Nie wiadomo dokladnie na co to i po co.
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#276 PostWysłany: 22 Lis 2016 14:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 496
Loty: 332
Kilometry: 605 239
niebieski
Leciałam właśnie HEL-IST-HKG-IST-HEL, krótkie odcinki na A321, całkiem przyjemne, maszyny nowe, przyjemna obsługa i system rozrywki OK, natomiast llong haul na dość wysłużonych B777, z niesamowicie małą ilością miejsca na nogi (oba loty dosyć pełne), starym systemem rozrywki i średnio przyjemną załogą.
Wszystkie loty sprawnie i o czasie.

Co do jedzenia, wydaje mi się, że zmieniło się na niekorzyść (ostatnio leciałam z nimi ok.2,5 roku temu i byłam zachwycona jedzeniem jak na samolotowe warunki). Na wszystkich odcinkach zamówiłam różne wariacje wegatariańskie (hindu, asian, oriental, lacto-ovo) i właściwie nic nie powaliło na kolana... Wybór napojów i alko w porządku, no i ich lemoniada bardzo fajna:)

Porty słuchawkowe na wszystkich lotach dwudziurkowe, ale do ichniejszych beznadziejnych słuchawek dołączona jest przełączka, więc bez problemu mozna podpiąć własne.
_________________
http://www.liswplecaku.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#277 PostWysłany: 22 Lis 2016 15:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1843
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
@‌Kasica88‌ nie strasz mnie z tą małą ilością miejsca na nogi. Szykuje mi się ok. 12 h do Panamy przy moim 190 cm, wzrostu...czy ja będę musiał się tak mocno znieczulić???
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#278 PostWysłany: 22 Lis 2016 15:58 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
W 777 TK nawet mnie (172 cm.) jest ciasno. Mam wrażenie, że w A330 jest więcej miejsca.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#279 PostWysłany: 22 Lis 2016 15:59 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4261
Loty: 423
Kilometry: 954 846
złoty
leciałam WAW-IST-HAN i KUL-IST-WAW - oba long haul na A330
o ile posiłki w drodze tam na obu lotach ok, tak powrót w ogóle niesmaczne.
Nie jestem wysoką osobą, ale odniosłam wrażenie, że w TK jest jakoś mało miejsca - ciężko mi było się dobrze ułożyć. Na plus za to kosmetyczki ze skarpetkami, kremikiem itp.
Rozrywka jak najbardziej na plus. Plusem też jest voucher na jedzenie przy dłuższym stopie na lotnisku IST - my mieliśmy w obie strony po 7h i bez problemu wydali vouchery - choć sama jakość i wybór jedzenia raczej słaby: Popeye, Burger King, coś włoskiego i coś a la stołówka z tureckim jedzeniem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
MaciekM uważa post za pomocny.
 
      
#280 PostWysłany: 22 Lis 2016 16:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 496
Loty: 332
Kilometry: 605 239
niebieski
@‌Robaku‌ Polecam znieczulenie+siedzenie od korytarza (albo emergency, ale nie da się go zarezerwować przez neta...). Mój chłopak ma 1,80 i było mu ciasno, ja jestem na szczęście krótka, więc jakoś dałam radę, aczkolwiek nie wiem po co mają zamontowane podnóżki (takie jak w autobusie), które ograniczają miejsce...Lecąc potem A321 miałam wrażenie, że siedzenia są węższe, ale miejsca na nogi więcej....

Niemniej jednak, dasz radę:)
_________________
http://www.liswplecaku.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1680 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 84  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group