Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 06 Lut 2017 18:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lut 2014
Posty: 722
niebieski
Hej, lecę Tuifly (bilety kupione jako Jetairfly, które już nie istnieje), mam tylko bagaż podręczny. Wg strony limit to 10 kg, wymiary 55/40/20cm - jak wygląda to w praktyce - ważą, mierzą?
I najważniejsze, czy oprócz walizki można wziąć dodatkowo torebkę - jak w Locie, czy Ryanairze?
Z góry dzięki za info!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
#2 PostWysłany: 06 Lut 2017 18:09 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4052
Nam plecaków nie ważyli, nie mierzyli. Widziałam osoby z dodatkowymi torebkami.
Ale, ja bym nigdy nie brała za regułę tego co się wydarzyło na jednym locie, bo na innym będzie inna obsługa i mogą być inne zasady.
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 06 Lut 2017 18:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2014
Posty: 610
Loty: 80
Kilometry: 124 571
niebieski
Mi w jedną stronę ważyli bagaż podręczny. Na dodatkową torebkę obsługa nie zwracała uwagi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 07 Lut 2017 21:42 

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 1632
niebieski
Jetair w ramach unifikacji marketingowej zmieniła się w TUIfly.be zatem wszystkie informacje z tej strony powinny być aktualne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 07 Lut 2017 23:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lut 2014
Posty: 722
niebieski
Niemniej nie mają odpowiedzi na moje pytania :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 21 Lut 2017 13:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lut 2014
Posty: 722
niebieski
No dobra, loty z TUIfly za mną, więc dodam coś od siebie;-) Przed wejściem do samolotu nie spotkałam żadnych koszyków i wagi na walizki podręczne. jedyny moment ważenia jest, kiedy odbierasz kartę pokładową (na lotnisku można to zrobić jedynie przy stanowisku check-in, nie w maszynie). Jeżeli ktoś chce uniknąć spotkania z wagą to można się odprawić online w domu, co również polecam w przypadku podróży tylko z podręcznym, aby uniknąć stania w gigantycznej kolejce - zważywszy, że dostajesz dokładnie te same miejsca, które się wyświetlają po zalogowaniu do swojej rezerwacji w necie. Inna sprawa, że na to ważenie przy check-in chyba nikt nie patrzy lub nie ma spiny w tym temacie - mój mąż miał wczoraj 11,2kg i luz. Kwestia dodatkowej torebki - miałam torbę worek i również luzik. :)
Reasumując polecam latanie z bagażem podręcznym z belgijskm TUIfly :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group