Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 274 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następna
Autor Wiadomość
#241 PostWysłany: 09 Lip 2019 14:53 

Rejestracja: 12 Lut 2013
Posty: 68
Loty: 62
Kilometry: 118 373
@Kravkrk ostatnio zasmakowała mi pizza https://www.facebook.com/RosmarinoWrzeszcz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast
Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży
#242 PostWysłany: 12 Lip 2019 21:47 

Rejestracja: 13 Kwi 2015
Posty: 1615
Loty: 56
Kilometry: 51 059
niebieski
Fajna miejscówka więc polecę - Pierogarnia Mandu, na Kaprowej, zaraz koło pętli w Oliwie.Ceny jak na pierogi może nie najniższe, ale porcje w zupełności wystarczające. Dawno tak dobrych pierogów nie jadłem.
W piątkowe popołudnie czas oczekiwania na stolik ok 20 min. Od znajomych słyszałem że to standard u nich popołudniami więc może warto wcześniej zrobic rezerwacje.
Maja też drugi lokal w centrum, na Elżbietańskiej.

Wysłane z mojego moto g(6) przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
michcioj uważa post za pomocny.
 
      
#243 PostWysłany: 12 Lip 2019 23:14 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5130
srebrny
hehe pierogarnia mandu to miejsce wrecz kultowe, bylem ze 100 razy :) :) z czasem niestety ceny coraz wieksze, ale nadal do przelkniecia,
polecam szczegolnie pierogarnie na Oliwie. bardzo smaczne pierogi.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#244 PostWysłany: 18 Lip 2020 18:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2014
Posty: 3052
Loty: 321
Kilometry: 481 404
platynowy
Jeszcze ciepłe, bo otwarta 12 lipca: Restauracja Azima Tatarskie Przysmaki zlokalizowana w...akademikach absolutnie poza turystycznym szlakiem świetna tatarasko-krymska restauracja. Dania główne 20-30 PLN.
Dla stęsknionych Biszkeku, Taszkientu i Kijowa :) Ulica Wyspiańskiego 5.

Halal i bez alko oczywiście :) Jest mięso, jest wege, jest na słodko.
Naprawdę warto, zanim zrobią się popularni, a w Trójmieście brakuje takiej kuchni.
_________________
W "relacjach": Filipiny (2018), Armenia(2017), Argentyna(2016), Kazachstan (2016) i Maroko(2015).

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
8 ludzi lubi ten post.
6 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#245 PostWysłany: 18 Lip 2020 21:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3698
srebrny
Dzięki za cyne.
Obadamy temat, karta wygląda dobrze i ważne, że krótka.
Co pożarłeś?
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#246 PostWysłany: 18 Lip 2020 21:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7330
HON fly4free
Zaryzykuję stwierdzenie, że pewnie wszystko :D
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#247 PostWysłany: 18 Lip 2020 21:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3698
srebrny
:lol:
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#248 PostWysłany: 18 Lip 2020 21:53 

Rejestracja: 06 Lut 2013
Posty: 934
Loty: 2
Kilometry: 4 884
niebieski
Absolutnie wspaniałe jedzenie: http://correze.pl/pl/menu/
Byłem w restauracji z gwiazdką Michelin i tej niczego nie brakuje.
Do tego tanio jak na jakość jedzenia i sposób podania, bo to też jest odjazd. Weźcie krem selerowy z gałką loda w środku...
Góra
 Profil Relacje PM off
marcino123 lubi ten post.
marcino123 uważa post za pomocny.
 
      
#249 PostWysłany: 18 Lip 2020 21:59 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8539
złoty
Trochę off, ale nigdy nie mogę wyjść z podziwu dla idiotyzmu takiego zapisu:
Cytuj:
Przy grupach od 10 os. doliczamy 10% serwisu kelnerskiego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#250 PostWysłany: 18 Lip 2020 22:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3698
srebrny
Jakie kryteria musi spełniać knajpa żeby dostać * Michelin i żebyś Ty poczuł, że jesteś wyjątkowy w wyjątkowym miejscu?
Do @PawelGa oczywiście
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#251 PostWysłany: 18 Lip 2020 22:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2014
Posty: 3052
Loty: 321
Kilometry: 481 404
platynowy
tropikey napisał(a):
Zaryzykuję stwierdzenie, że pewnie wszystko :D


Chyba Ty :P

Ale serio to karta wygląda spoko, dziś grzecznie jakieś bakłażany faszerowane mięsem z przyprawami + jakaś wariacja na temat jantyka/czebureka generalnie czułem się jak w Kirgistanie :)

Widać, że to ich "początek" i trochę cierpliwości trzeba mieć w oczekiwaniu na jedzenie ;)
_________________
W "relacjach": Filipiny (2018), Armenia(2017), Argentyna(2016), Kazachstan (2016) i Maroko(2015).

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
Gadekk uważa post za pomocny.
 
      
#252 PostWysłany: 18 Wrz 2020 12:52 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5130
srebrny
Hej słuchajcie a polecicie jakieś fajne miejsce na dobre śniadanie w Gdańsku (okolice dworca) lub Sopocie w sobotę rano ? Jedyne co mi przychodzi do głowy to Aioli we Wrzeszczu...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#253 PostWysłany: 18 Wrz 2020 13:12 
Moderator forum

Rejestracja: 04 Sie 2013
Posty: 1678
Restauracja Kos na Piwnej. Nie jadłem nigdzie lepszych śniadań
_________________
Tu był link do flightradar
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
michcioj uważa post za pomocny.
 
      
#254 PostWysłany: 18 Wrz 2020 14:36 

Rejestracja: 04 Lut 2013
Posty: 61
michcioj napisał(a):
Hej słuchajcie a polecicie jakieś fajne miejsce na dobre śniadanie w Gdańsku (okolice dworca) lub Sopocie w sobotę rano ? Jedyne co mi przychodzi do głowy to Aioli we Wrzeszczu...

Na śniadanie w Gdańsku tylko Łąka Bar! :) Napraaawdę warto! Nie przy dworcu, ale spacerek ulicami Śródmieścia będzie dodatkowym atutem. No i nie trzeba się spieszyć - śniadania serwują chyba do 15. :D
Pozostałe typy: Pobite Gary oraz Marmolada Chleb i Kawa
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
michcioj uważa post za pomocny.
 
      
#255 PostWysłany: 20 Wrz 2020 01:21 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5130
srebrny
Gadekk napisał(a):
Restauracja Kos na Piwnej. Nie jadłem nigdzie lepszych śniadań

bylem dzisiaj. tj. juz wczoraj :) 3 jajka plus bekon i chleb 15 PLN, dodatkowo kawa przelewowac bez limitu za darmo.
sniadanie smakowalo, kawa juz moze mniej, ale warto. no i piekny widok na piwna :)
polecam.
Góra
 Profil Relacje PM off
Gadekk lubi ten post.
 
      
#256 PostWysłany: 12 Lip 2021 10:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3384
srebrny
Fantastyczna typowo włoska pizza na cienkim cieście i dobrymi dodatkami. Dosyć dobre ceny, a na pewno za taką jakość.
Do każdej pizzy pojemniczek z olejem czy oliwą smakową (neutralna, pikantna, czosnkowa)
Na razie 2 punkty w Gdańsku - Przymorze i Suchanino, a wkrótce ma być trzeci w Śródmieściu.
Przed meczem finałowym nie chcieli dowieźć i trzeba było odebrać samemu ale podejrzewam, że to wyjątkowa sytuacja.
Na pewno się nie zawiedziecie :D
https://graziemille.pl/


Ostatnio edytowany przez macio106, 15 Lip 2021 21:06, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#257 PostWysłany: 16 Sty 2022 19:38 

Rejestracja: 20 Gru 2011
Posty: 3041
złoty
marcino123 napisał(a):
Jeszcze ciepłe, bo otwarta 12 lipca: Restauracja Azima Tatarskie Przysmaki zlokalizowana w...akademikach absolutnie poza turystycznym szlakiem świetna tatarasko-krymska restauracja. Dania główne 20-30 PLN.
Dla stęsknionych Biszkeku, Taszkientu i Kijowa :) Ulica Wyspiańskiego 5.

Halal i bez alko oczywiście :) Jest mięso, jest wege, jest na słodko.
Naprawdę warto, zanim zrobią się popularni, a w Trójmieście brakuje takiej kuchni.


Świetny cynk - dzięki i polecam. Dziś byłem, świetne jedzenie w dobrych cenach. Najlepsze żebera baranie, bardzo dobry hummus i pielmieni. Bakłażan z baraniną troszkę gorszy. Jeśli chodzi o styl ... to najlepiej oddaje zdjęcie.

Załączniki:
herbatka.jpg
herbatka.jpg [ 206.33 KiB | Obejrzany 1857 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
#258 PostWysłany: 16 Sty 2022 19:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7330
HON fly4free
Wydawało mi się, że pisałem kilka dni temu w tym watku, a tu niespodzianka - istnieją dwa bardzo podobne: ten i trojmiasto-dobre-jedzenie-atrakcje-sklepy,1240,80242
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#259 PostWysłany: 24 Kwi 2022 19:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 4142
Loty: 1
Kilometry: 282
platynowy
Hit cenowy!
Coś co na południu znamy pod nazwą kumpir i płacimy 14 do 22 zł w Nowym Browarze Gdańsk (za PKP Wrzeszczi i galerią) mają za 6zł.. I traktują jako dodatek do dania.
Słusznej wielkości kartofel z boczkiem

Załączniki:
Screenshot_20220424-183320_Samsung Internet.jpg
Screenshot_20220424-183320_Samsung Internet.jpg [ 70.8 KiB | Obejrzany 1577 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
8 ludzi lubi ten post.
8 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#260 PostWysłany: 17 Cze 2022 17:29 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6208
Loty: 469
Kilometry: 992 270
Byłem przekonany, że już pisałem w tym wątku o tym ale no cóż..

Browar Sopot - Monciak, knajpa na knajpie. Miejsce serwuje bardzo przyzwoite jedzenie w bardzo dobrych cenach. Przed sezonem mają lunch w cenie 16.90zł, chociaż zniknęło z menu to jednak na potykaczu informacja, że jest. Porcje lunchowe idealne do litrowego piwka niż jako pełnoprawne danie ale można dobrać genialne "chipsy" z morszczuka (12.90 pln). Jak traficie na kelnerkę Patrycję to już w ogóle. Dawno nie trafiłem w żadnej niższej czy wyższej kategorii knajpie na kogoś kto tak dobrze zna menu etc. Trzy wizyty w trzy miesiące i zero wtopy, jedynie niektóre piwa mi nie podeszły no ale o gustach.
Image



Pinokio Kiedyś bardzo lubiłem ich pizzę do tego Pilsner Urquell. Zwykła prosta pizza ale ze świetnym ciastem. Pandemia niestety mocno ich dojechała. Ceny poszybowały do typowego Monciakowego poziomu w dodatku obsługa kompletnie nie wiedziała co podaje i nie znała karty. Nie polecam, chyba, że ktoś ma ochotę na świeżego Pilsnera i w Browarze Sopot nie ma miejsc. Porcja na zdjęciu 40 pln, nic mnie tak nie wkur jak rukola z paczki rzucona na talerz
Image


Lookier ul.Długa w Gdańsku kilka metrów od znanego baru Neptun. Ta knajpa to prawdziwy evergreen, byłem tam kilka razy i zero wtopy cokolwiek byśmy nie wzięli. Ryba, polędwiczki, desery(chociaż obok jest bar Neptun chyba z najlepszymi goframi w Gdańsku (jak dla mnie, żadnych wojenek). Podnieśli ceny troszkę ale nadal ryba(cały pstrąg pieczony) z ziemniakami i surówką i piwem za 50pln to dobra cena.


Image
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 274 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group