Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 274 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna
Autor Wiadomość
#181 PostWysłany: 27 Sty 2017 16:59 

@‌JarekGdynia‌ Czy rybacy oprawiają od razu rybki? Czy trzeba robić to samodzielnie?
Góra
 PM off  
      
Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy
Wycieczka na Cypr za 1040 PLN. Loty z Radomia + hotel tylko dla dorosłych Wycieczka na Cypr za 1040 PLN. Loty z Radomia + hotel tylko dla dorosłych
#182 PostWysłany: 27 Sty 2017 17:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2014
Posty: 1629
Zbanowany
@‌Higflyer‌ Była sporo kolejka, a później zostały już tylko śledzie więc sobie odpuściliśmy tym razem. Ale wydaje mi się, że trzeba samemu, bo wracają z połowu, przynoszą w skrzyniach ryby i od razu sprzedają.
Kiedyś w Rewie kupowałem i trzeba było samemu oprawiać. Podejrzewam, że tu działa to na tej samej zasadzie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#183 PostWysłany: 27 Sty 2017 18:11 

W Chłapowie oprawiali za 1 złotych ale to pewnie zależy od tego czy mają czas.
Góra
 PM off
JarekGdynia lubi ten post.
 
      
#184 PostWysłany: 29 Sty 2017 04:20 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
oprawione, swieze filety np. z dorsza mozna dostac bez problemu na zielonym targu, probowalem 23.12.2016
jak dla mnie bardzo swieze - prosze o ''miejscowych '' o potwierdzenie :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#185 PostWysłany: 29 Sty 2017 11:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Gru 2014
Posty: 711
niebieski
Potwierdzam - zielony rynek na Przymorzu.

Duuży wybór i świeże dostawy na stoisku rybnym.

W piątek kupowałem dorsze ;)
_________________
http://www.zb-szwoch.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#186 PostWysłany: 26 Lut 2017 18:44 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
Tomo14 napisał(a):
Bar Bursztyn w Sopocie był już wielokrotnie polecany bo jest tani i smaczny - o co w mega komercyjnym Sopocie niełatwo.

http://barbursztyn.pl/

W ostatni mroźny weekend byłem tam na obiedzie i zwróciłem uwagę na coś innego - wino butelkowane jest tam w przeraźliwie niskich cenach - nigdzie w Polsce nie spotkałem się z tym, żeby wino w knajpie kosztowało zaledwie kilka złotych więcej niż w sklepie - z reguły knajpy kroją min. 150-500%

bylem na chwile w sobote w barze bursztyn tak zeby zobaczyc jak to wyglada.
wrazenie jest jedno - najwiekszym atutem tego miejsca jest cena.
czulem sie jak czyms pomiedzy barem mlecznym a knajpa oferujaca jedzenie na wage z troche lepszym
wystrojem. miejsce przypomina jak dla mnei bardziej stolowke, dania sa robione pewnie rano i caly czas
podgrzewane, jakos zbyt dobrze to nie wygladalo :)
na plus - niskie ceny potraw, wino w dobrej cenie okolo 20 zl za butelke, wystroj, no i duzo ludzi, nawet w sobote w martwym sezonie.
podsumowujac - z braku alternatywy to ok, ale specjalnie cos zjesc to bym sie tam nie wybral.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#187 PostWysłany: 30 Kwi 2017 10:54 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7799
A gdzie tanio i nieźle zjeść przyjeżdżając pociągiem ok 13 do Gdańsk Wrzeszcz gdy ok 14 musimy na lotnisko uciekać? Dotyczy 1 maja (także jak podejrzewam mogą być kolejki w bardziej popularnych miejscach) - czyli za dużo czasu nie ma by gdzieś jechać dalej
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#188 PostWysłany: 30 Kwi 2017 17:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Gru 2014
Posty: 711
niebieski
We Wrzeszczu, na przeciwko Galerii Metropolia masz nie tak dawno otwartą zupiarnię o wdzięcznej nazwie Chochla. Śmiało mogę polecić, tuż obok dworca. Są zupy w różnych porcjach, ale jest też np. gulasz z kurczaka.
_________________
http://www.zb-szwoch.pl
Góra
 Profil Relacje PM off
invasion lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#189 PostWysłany: 14 Cze 2017 12:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Wrz 2014
Posty: 25
Loty: 27
Kilometry: 69 681
Heeeej,

mam pytanko. Jutro wyląduję polskim busem na dworcu w Gdańsku po 5 rano, muszę stamtąd zwijać się koło 7- 7:20 (9:15 mam samolot dalej).

Czy ktoś orientuje się, czy w takich godzinach coś w okolicach dworca/ po drodze dworzec-lotnisko jest otwarte, żeby zjeść jakieś śniadanie? Będę wdzięczna za sugestie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#190 PostWysłany: 14 Cze 2017 12:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2012
Posty: 461
srebrny
Mc Donalds ;)
_________________
Ніночка
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#191 PostWysłany: 14 Cze 2017 17:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2014
Posty: 119
Loty: 126
Kilometry: 165 727
Bądź KFC, czynne od 6:00. :P
_________________
„Tu y yo, somos iguales.”
Góra
 Profil Relacje PM off
cirillaaa lubi ten post.
 
      
#192 PostWysłany: 14 Cze 2017 18:04 

Rejestracja: 12 Paź 2016
Posty: 410
Loty: 90
Kilometry: 172 874
niebieski
Niestety w tych godzinach nie zjesz tam nic lepszego, tylko to co wymienili koledzy wyżej.
Góra
 Profil Relacje PM off
cirillaaa uważa post za pomocny.
 
      
#193 PostWysłany: 14 Cze 2017 18:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Wrz 2014
Posty: 25
Loty: 27
Kilometry: 69 681
Przynajmniej wiem, ze nie mam co sie łudzić i latać po miescie bez sensu. Zrobię sobie kanapki i zjem na dworcu :D dzięki !
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#194 PostWysłany: 14 Cze 2017 18:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7366
HON fly4free
Tak dla odświeżenia miejsc z dobrym jedzeniem, mogę polecić nowy lokal w Gdyni - Haos (tak, przez samo "h") na ul. Starowiejskiej. W kuchni sami goście z odległych krain.
Ceny nie są najniższe (choć biorąc pod uwagę ilość klientów w wieku studenckim, drogo też na pewno nie jest), ale obieżyświatom smaki powinny przypaść do gustu. Bardzo dobrze wychodzi im zupa Tom Kha i Red Curry. Nie polecam Indian Curry, które - wbrew temu co sugeruje lista składników w karcie - nie ma orzeszkowego smaku i aromatu.
A w środę mam zamiar sprawdzić coś jeszcze nowszego - wejherowski lokal o wszystko mówiącej nazwie Bangkok. Dam znać.

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#195 PostWysłany: 23 Cze 2017 20:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2014
Posty: 1629
Zbanowany
Gdynia:
Restauracja Good Morning Vietnam - ul. Świętojańska, 300-400m od Urzędu Miasta. Ceny średnie ale jedzonko mają pyszne. Rewelacyjna kaczka.
Główna Osobowa - ul Abrahama (za CH Batory) całkiem spoko knajpa. Dania dla 3 osób + zimne napoje 100zł. Smacznie ale bez szału.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#196 PostWysłany: 23 Cze 2017 20:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7366
HON fly4free
Jestem po wizycie w wejherowskim Bangkoku. Dopiero się rozkręcają, ale kucharze Tajowie sprawują się bardzo dobrze. Jak dla mnie mogłoby być nieco pikantniej, ale i tak jest bardzo dobrze. Zabawna jest obserwacja tamtejszej klienteli. Pani siedząca przy stoliku obok komunikuje komuś przez telefon, że jest właśnie u "chińczyka", a po chwili babcia chce zamówić dla wnuczka frytki. Ot, takie wejherowskie urozmaicenie ;-)
W każdym razie, w zakresie wystroju trochę jeszcze do poprawienia (zupa jedzona łyżką metalową smakuje jednak gorzej, niż ceramiczną), ale smakowo jest na bardzo przyzwoitym poziomie.


Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#197 PostWysłany: 28 Cze 2017 17:08 

Rejestracja: 30 Wrz 2011
Posty: 363
niebieski
JarekGdynia napisał(a):
Gdynia:
Restauracja Good Morning Vietnam - ul. Świętojańska, 300-400m od Urzędu Miasta. Ceny średnie ale jedzonko mają pyszne. Rewelacyjna kaczka.
Główna Osobowa - ul Abrahama (za CH Batory) całkiem spoko knajpa. Dania dla 3 osób + zimne napoje 100zł. Smacznie ale bez szału.



Potwierdzam Goodmorning Vietnam i kaczkę w sosie mango. Najpierw jadłem u nich , a później byliśym 2 razy w Vietnamie:)
Dorzucę od siebie Malikę w Gdyni i Browar na plaży w Gdyni.
Krew i Wino w Gdyni nie jest tanie, ale na bank zjecie tam wykwintnie.
_________________
https://www.youtube.com/user/MrDziewon
Życie w Andaluzji

www.amigoucieka.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#198 PostWysłany: 28 Cze 2017 18:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7366
HON fly4free
Dziewon napisał(a):
Krew i Wino w Gdyni nie jest tanie...


Dość eufemistyczne określenie :D
Ale jedzenie pierwsza klasa.



Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#199 PostWysłany: 28 Cze 2017 20:46 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3528
srebrny
Krew i Wino Woda

za to porcje spore

Załączniki:
st.jpg
st.jpg [ 32.7 KiB | Obejrzany 2415 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#200 PostWysłany: 28 Cze 2017 22:07 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
polecam Tawerne Clipper polozonej przy plazy w Gdansku ulica Jantarowa 7A
tawerna znajduje sie obok wejscia nr. 65, niedaleko plazy w Jelitkowie i petli autobusowej.
mozna zjesc oczywiscie rybe, aczkolwiek jest to fajne miejsce zeby wyskoczyc na piwo,
dla gosci sa stoliki na zewnatrz mozna sie napic kawy lub piwa patrzac na plaze i morze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 274 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group