Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 62 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: travelrepublic.co.uk
#1 PostWysłany: 18 Sie 2011 11:06 

Rejestracja: 03 Lut 2010
Posty: 82
Jestem na etapie poszukiwania hotelu na Majorce. Trafiłem ciekawą ofertę na travelrepublic.co.uk, gdzie hotel w interesującym mnie terminie jest o wiele tańszy niż na pozostałych stronach z rezerwacjami (np. minus 40 proc. w stosunku do booking.com).

Na forum ta strona pojawiła się raptem 2-3 razy, ale nie ma żadnych opinii o niej. Czy zatem ktoś z Was korzystał z travelrepublic?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 18 Sie 2011 11:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2011
Posty: 546
niebieski
michal.sa napisał(a):
Jestem na etapie poszukiwania hotelu na Majorce. Trafiłem ciekawą ofertę na travelrepublic.co.uk, gdzie hotel w interesującym mnie terminie jest o wiele tańszy niż na pozostałych stronach z rezerwacjami (np. minus 40 proc. w stosunku do booking.com).

Na forum ta strona pojawiła się raptem 2-3 razy, ale nie ma żadnych opinii o niej. Czy zatem ktoś z Was korzystał z travelrepublic?


Korzystałem ze strony rezerwujac hotel we Włoszech (kwiecień) i w Hiszpanii na październik br. (Majorka ) - prawda ceny dużo niższe niż w innych hotelowych serwisach. Płatność następuje w momencie rezerwacji i po kilku minutach na e-mail przychodzi potwierdzenie z voucherem. Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 18 Sie 2011 12:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2011
Posty: 1418
niebieski
Dodam tylko, że bardzo szybko oddają pieniądze w przypadku anulowania rezerwacji - potrącają przy tym 20%.
Pobierają za płatność przy rezerwacji 1%.
Na voucherze jest informacja, że całość kosztów za nocleg (oczywiście w ramach oferty na voucherze) będzie pokryta przez "Smilo Destination Management", czyli przez ich serwis.

Przy okazji podziękowania dla Domenico_XL za cynk - Mimosa Apartments w październiku czekają ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 18 Sie 2011 14:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Cze 2011
Posty: 105
portal ciekawy - dzieki za info, niestety moje hotele w tych samych cenach, albo o 20-30zl taniej, przy wplacie 20% zaliczki malo oplacalne,
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 18 Sie 2011 21:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2011
Posty: 49
michal A kiedy lecisz na majorke ? ja lece na koniec wrzesnia i rowniez sie przymierzam do rezerwacji na tym serwisie (hotel trh terrenova). rowniez taniej w stosunku do bookingu ale takiej petardy jak domenico nie wychaczylem
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 18 Sie 2011 22:39 

Rejestracja: 03 Lut 2010
Posty: 82
Lecimy 28.08 - 4.09.

Dzięki za komentarze. W takim razie zarezerwuję jeszcze dziś.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 18 Sie 2011 23:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2011
Posty: 546
niebieski
jobi napisał(a):
Dodam tylko, że bardzo szybko oddają pieniądze w przypadku anulowania rezerwacji - potrącają przy tym 20%.
Pobierają za płatność przy rezerwacji 1%.
Na voucherze jest informacja, że całość kosztów za nocleg (oczywiście w ramach oferty na voucherze) będzie pokryta przez "Smilo Destination Management", czyli przez ich serwis.

Przy okazji podziękowania dla Domenico_XL za cynk - Mimosa Apartments w październiku czekają ;-)


Płatność kartą visa elektron bez dodatkowych kosztów. Skorzystałeś z tej super oferty w drugiej połowie października?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 18 Sie 2011 23:21 

Rejestracja: 03 Lut 2010
Posty: 82
Ciekawe... Trzy razy nie zaakceptowało mi karty kredytowej z Raiffeisena (MC). A Visą z Citi udało mi się zapłacić dopiero za drugim razem, mimo że między pierwszą a drugą próbą nie wprowadziłem zmian w ani jednym polu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 18 Sie 2011 23:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2011
Posty: 546
niebieski
michal.sa napisał(a):
Ciekawe... Trzy razy nie zaakceptowało mi karty kredytowej z Raiffeisena (MC). A Visą z Citi udało mi się zapłacić dopiero za drugim razem, mimo że między pierwszą a drugą próbą nie wprowadziłem zmian w ani jednym polu.


To ino gratulować że się udało. Niestety visa elektron z Polbanku tez nie jest akceptowana przez ten serwis, a Mastercard - Era, czy tez Maastercard prepaid netelera już tak.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 19 Sie 2011 13:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2011
Posty: 1418
niebieski
domenico_xl napisał(a):
jobi napisał(a):
Dodam tylko, że bardzo szybko oddają pieniądze w przypadku anulowania rezerwacji - potrącają przy tym 20%.
Pobierają za płatność przy rezerwacji 1%.
Na voucherze jest informacja, że całość kosztów za nocleg (oczywiście w ramach oferty na voucherze) będzie pokryta przez "Smilo Destination Management", czyli przez ich serwis.

Przy okazji podziękowania dla Domenico_XL za cynk - Mimosa Apartments w październiku czekają ;-)


Płatność kartą visa elektron bez dodatkowych kosztów. Skorzystałeś z tej super oferty w drugiej połowie października?


Tak jest, dzięki Twojemu postowi oczywiście ;)
3 noce w Mimosa, 1 w Naika a wcześniej trochę Madrytu.
Nie byłem jeszcze na Majorce, więc naprawdę się cieszę na te mini-wakacje.
No i rzadko zdarza mi się kupować opcję HB w hotelu za kilka euro/doba :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 15 Wrz 2011 14:30 

Rejestracja: 15 Lip 2011
Posty: 134
Witam, czy ktoś z was orientuje się czy można u nich płacić kartą debetową czy tylko kredytowa wchodzi w grę?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 15 Wrz 2011 19:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2011
Posty: 49
tak mozna placic debetówka (mastercard debit, visa debit, visa electron). polecam serwis i sprawdznie cen co jakis czas.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 17 Wrz 2011 14:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2011
Posty: 49
placac ostatnio za nocleg robilem z ciekawosci dwie rezerwacje na ten sam hotel w sumie na 2 noce - jedna platnosc w dolarach, druga w euro. BZ WBK policzyl mi za rezerwacje w euro 71,70zl natomiast przy platnosci w dolarach 70,58zl. przy rezerwacji na wieksza kwote roznice beda juz wieksze takze obecnie polecam rezerwowac w dolarach
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 18 Wrz 2011 18:53 

Rejestracja: 15 Lip 2011
Posty: 134
Dzięki za info. Swoją drogą to ciekawe z tymi dolarami bo wydawało mi się, że wtedy jest podwójne przewalutowanie i w dolarach powinno być drożej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 29 Mar 2012 10:38 

Rejestracja: 22 Mar 2012
Posty: 40
Niech mnie ktoś oświeci - zarezerwowałem pokój przez travelrepublic, podałem numery karty kredytowej, wszystko przeszło, na maila przyszło potwierdzenie.
Ale z karty nic nie zeszło, jak wygląda płatność w tym systemie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 29 Mar 2012 11:05 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8899
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
Sprawdź warunki rezerwacji.

Najprawdopodobniej masz płatność na miejscu w hotelu.

A kasa z karty może ewentualnie być ściągnięta w przypadku rezygnacji w terminie krótszym niż wskazany w warunkach.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 06 Kwi 2012 23:12 

Rejestracja: 21 Paź 2011
Posty: 100
nie moge zrobic rezerwacji, próbowałam juz karta kredytową, debetową

cały czas
Please resolve the following problems:
We are unable to process the payment using the payment details you have entered. Please provide an alternative payment method or contact our reservations team on 020 8974 7200.

???
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 07 Kwi 2012 11:28 

Rejestracja: 22 Mar 2012
Posty: 40
Astarte, ja tak miałem jak próbowałem zapłacić kartą VISA Debit. Jak wziąłem "normalną" VISĘ kredytową poszło bez problemu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 18 Lip 2012 17:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 178
Loty: 2
Kilometry: 3 965
Cześć
Wczoraj zarezerwowałem hotel kartą kredytową kasa poszła a brak potwierdzenia. telefonu, nikt nie odbiera co robić ??? Macie jakiegoś maila do nich travelrepublic.co.uk?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 18 Lip 2012 17:55 

Rejestracja: 22 Mar 2012
Posty: 40
Spokojnie, ja zadzwoniłem do hotelu, który wynająłem przez travelrepublic i wszystko było OK.

A do kontaktu masz przecież u góry strony "My bookings".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 62 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group