Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 18 Sty 2015 12:09 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
z racji tego,że pojawiła się ciekawa zniżka chciałbym się dowiedzieć czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tą apikacją/serwisem.
Czy ktoś już przez nich rezerwował, odbył nocleg itp.?
Planuję wykupić wakacje na 11 dni więc kwota do wydania bedzie większa ale zastanawiam się nad bezpieczeństwem rezerwacji przez nich.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Ultra all inclusive w luksusowym 5* hotelu na Riwierze Tureckiej za 3523 PLN. Wylot z Katowic Ultra all inclusive w luksusowym 5* hotelu na Riwierze Tureckiej za 3523 PLN. Wylot z Katowic
Dla cyfrowych nomadów: miesiąc w Tajlandii za 3859 PLN (z majówką). Loty z bagażem z Warszawy + 4* hotel Dla cyfrowych nomadów: miesiąc w Tajlandii za 3859 PLN (z majówką). Loty z bagażem z Warszawy + 4* hotel
#2 PostWysłany: 19 Sty 2015 17:24 

Rejestracja: 25 Lut 2011
Posty: 88
Travelocity to duza miedzynarodowa korporacja, z wieloletnim doswiadczeniem. Bylbym zaskoczony, gdyby mieli jakies problemy z bezpieczenstwem. Sa pogloski, ze expedia planuje wykupic travelocity, nie rozgladaliby sie za scammerami, zeby zepsuc sobie opinie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 08 Lut 2015 21:12 

Rejestracja: 21 Sty 2015
Posty: 2136
Loty: 138
Kilometry: 282 808
HON fly4free
Czy ktoś już rezerwował przez mobilną aplikację?

Zrobiłem rezerwację i w mobilnej aplikacji nie miałem opcji wyboru płatności tak jak na PC "pay now" albo "pay at Hotel" tylko "book" i travelocity ściągnął od razu kasę z mojego konta. Wybrałem celowo opcję droższej rezerwacji z możliwością odwołania oczywiście.
Myślałem,że opcja wyboru płatności pojawi się gdzieś dalej bo na początku jej nie było a teraz standardowo podaję dane karty, a tu niespodzianka.

Czy ktoś spotkał się z taką sytuacją?
Może czegoś nie doczytałem w regulaminie bo przyznaję się czytałem wyrywkowo :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 08 Lut 2015 21:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2013
Posty: 752
niebieski
rezerwowałem dwa noclegi przez aplikację mobilną (jeszcze ich nie odbyłem)
podałem dane karty, wprowadziłem kod zniżkowy, zarezerwowałem, kasę ściągnęło…
rezerwacje też z możliwością odwołania bezkosztowego
co Cie niepokoi generalnie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 08 Lut 2015 21:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Cze 2014
Posty: 112
Korzystałem kilka razy w tym dawno temu, po sławetnym błędzie 200 USD rabatu dla niewidomych. Poza tamtą anulacją nigdy nie miałem problemów :) Aktualnie mam rezerwację z rabatem 1/3 wartości noclegu i wszystko jest ok :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 08 Lut 2015 22:06 

Rejestracja: 21 Sty 2015
Posty: 2136
Loty: 138
Kilometry: 282 808
HON fly4free
Tylko to, ze chciałem płacić gotówką na miejscu bo przelicznik na karcie jest po zawyżonym kursie: mBank i millenium. Nie wiem czy przeoczyłem opcje płatności na miejscu czy przy mobilnej aplikacji jest to standard?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 08 Lut 2015 23:59 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 12
Korzystałem z aplikacji mobilnej niedawno, łącznie z wklepaniem kodu promocyjnego i wszystko poszło gładko. W apkach mobilnych (przynajmniej tych serwisów, które nie mają przedstawicielstw w Polsce) opłata z góry to chyba standard...
Góra
 Profil Relacje PM off
jar188 uważa post za pomocny.
 
      
#8 PostWysłany: 09 Lut 2015 00:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2013
Posty: 752
niebieski
W kazdym razie na pewno w tej apce zawsze jest platnosc z gory...
Góra
 Profil Relacje PM off
jar188 uważa post za pomocny.
 
      
#9 PostWysłany: 09 Lut 2015 21:42 

Rejestracja: 21 Sty 2015
Posty: 2136
Loty: 138
Kilometry: 282 808
HON fly4free
Teraz już będę wiedział:) dzięki.
Chyba w przypadku rezygnacji trzeba zerknąć najpierw na kurs USD żeby stratnym nie być za bardzo ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 30 Kwi 2016 22:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2011
Posty: 488
Loty: 104
Kilometry: 235 722
niebieski
Właśnie otrzymałem informację, że moje noclegi nie mogę się odbyć. Jakie macie doświadczenia z takimi historiami?? Miałem wykupione noclegi tańsze, gdzie wpłacałem całość, beż możliwości anulacji z mojej strony. Co prawda oferowali mi hotel zastępczy ale szału nie ma. o wiele gorszy.
Mieliście takie sytuacje??

Mam rezerwacje w dwóch częściach: 1 na travelocity a druga na hotels.com. Wszystko w jednej grupie expedia.com
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group