Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 178 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Wiadomość
#161 PostWysłany: 08 Sty 2020 09:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2015
Posty: 432
Próbuj tutaj poprzez WhatsApp
Taxi David
995 558 18 60 37
Góra
 Profil Relacje PM off
peter1956 lubi ten post.
peter1956 uważa post za pomocny.
 
      
Tanie loty do Zadaru z Katowic, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia za 118 PLN Tanie loty do Zadaru z Katowic, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia za 118 PLN
Urlop na Malcie za 1549 PLN. Loty z Katowic + 4 noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop na Malcie za 1549 PLN. Loty z Katowic + 4 noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
#162 PostWysłany: 08 Mar 2021 19:21 

Podpowiedzcie proszę,kto był krótko przed zamknieciem Gruzji na początku ub.roku lub wybiera się tego lata? Myślę ze z testem wyjazd dojdzie do skutku i bedzie można polecieć do Kutausi.
Bilety kupiłem,noclegi zarezerwowałem bezkosztowo w rożnych miejscach. Teraz piszę meile z hotelem w Kutaisi i zaszokował mnie cenami transportu. Pisze ,że transfer z lotniska mini busem to 10 euro od osoby a do Mestii 50 euro. Na pytanie dlaczego tak drogo odpowiada ,że ceny wzrosły nawet 500% :roll: Czytałem rożne posty jeszcze w ub.roku i w większości cena za przejazd z lotniska była do 10 lari, czyli ponad 2 euro ,a do Mestii w jedną stronę 35 lari. Czyżby chcą odbić sobie straty całego roku?
Góra
 PM off  
      
#163 PostWysłany: 08 Mar 2021 20:12 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22495
Chyba coś kobinują

Georgian bus za trasę KUT -> miasto Kutaisi 5 GEL, do Tbilisi 20 GEL, Batumi 15 GEL
Loty krajowe po Gruzji są po 50 GEL (Ambrolauri -> Natakhtari) albo 90 GEL Mestia -> Natakhtari
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#164 PostWysłany: 08 Mar 2021 20:43 

Rejestracja: 25 Paź 2012
Posty: 1026
niebieski
W lutym 2020 bus z lotniska do Kutaisi 5 GEL (bilet zakupiony w stoisku Georgian B.) . Powrót zwykłą marszrutką z dworca w Kutaisi też 5 GEL. Bilet w kasie dworca.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#165 PostWysłany: 08 Mar 2021 23:53 

Sprawa cen transportu wyjaśniła się. Po przetłumaczeniu jakimś dziwnym trafem odczytywałem że to w euro. Jednak ceny są w lari,co i tak od nich w hotelu są lekko wygórowane,ale myślę ,że z dworca marszrutką bedzie taniej. Hotel podał ceny swoim transportem.
Góra
 PM off  
      
#166 PostWysłany: 28 Kwi 2021 12:46 

Rejestracja: 01 Lip 2020
Posty: 531
Loty: 223
Kilometry: 272 994
niebieski
czy jest jakaś strona internetowa, gdzie sprawdzę trasy, godziny odjazdów i przejazdów transportu między miastowego w Gruzji?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#167 PostWysłany: 28 Kwi 2021 14:28 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7799
złoty
@GeoTrip Nie natknęłam się jeszcze na coś takiego. Z reguły trzeba sprawdzać na miejscu .Chyba,że przyda ci się https://georgianbus.com/new/index.php?m ... an_ken=dan wykorzystywana najczęściej do transportu z i na lotnisko KUT.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#168 PostWysłany: 28 Kwi 2021 14:39 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22495
W Gruzji nie ma coś takiego jak rozkład jazdy przy większość busów. Jadą jak będą pełne. To dotyczy popularnych tras.
Inne które jadą raz dziennie, to rozkład można znaleźć w wikitravel. Od lat nie zmieniają się.
Góra
 Profil Relacje PM off
miriam lubi ten post.
 
      
#169 PostWysłany: 08 Cze 2021 19:43 

Rejestracja: 11 Lip 2015
Posty: 10
Witam,
22 czerwca (ewentualnie 23) mam zamiar udać się do Omalo, czy jest ktoś również chętny w tych dniach i można by organizować transport ?
Wyjazd +/- 27 czerwca z Omalo.
Wie ktoś jak aktualnie wygląda droga ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#170 PostWysłany: 08 Cze 2021 20:18 

Rejestracja: 17 Sie 2012
Posty: 122
Kilka dni temu szukałem chętnych wśród znajomych i na miejscu w Gruzji wśród poznanych osób - miejscowych i przyjezdnych i nie dało się nikogo przekonać; nawet wśród organizatorów wycieczek większość kręciła głowami choć wydawałoby się że obecnie to jeden z lepszych terminów by się wybrać do Omalo.Ostatnio jednak sporo padało, nawet raz nas złapał grad na trasie notabene w okolicach Telawi, które leży już całkiem niedaleko Tuszetii więc całkiem możliwe że i tam zmoczylo trochę teren.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#171 PostWysłany: 10 Cze 2021 12:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2019
Posty: 165
w obecnych dziwnych czasach, gdzie póki co nie ma biletów do kupienia z Tbilisi do Batumi, jest w ogóle sens się tam kotłować marszrutkami czy lepiej sobie odpuścić tą trasę i pojechać gdzieś indziej?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#172 PostWysłany: 10 Cze 2021 12:26 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22495
Z Batumi do Tbilisi można samolotem, za 125 GEL -> 140 PLN
https://www.facebook.com/Vanillasky.ge/ ... 753622282/
Góra
 Profil Relacje PM off
Sudoku lubi ten post.
 
      
#173 PostWysłany: 10 Cze 2021 13:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Paź 2017
Posty: 118
Loty: 64
Kilometry: 97 889
ptak23 napisał(a):
w obecnych dziwnych czasach, gdzie póki co nie ma biletów do kupienia z Tbilisi do Batumi, jest w ogóle sens się tam kotłować marszrutkami czy lepiej sobie odpuścić tą trasę i pojechać gdzieś indziej?


Pociągi Tbilisi -> Batumi nie kursują w ciągu dnia?
Parę tygodni temu na stronie internetowej widziałem możliwość kupna biletów na takiej trasie np. na pociąg wyjeżdżający o 08:00.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#174 PostWysłany: 10 Cze 2021 13:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2019
Posty: 165
no autentycznie mi na stronie na każdy dzień (czerwiec/lipiec, one way) wyświetla się że "nie ma miejsc", ale możliwe że jestem delikatnie niedorozwinięty
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#175 PostWysłany: 10 Cze 2021 14:29 

Rejestracja: 07 Lis 2017
Posty: 64
Polecam, stronę tkt.ge, tam można kupić bilety kolejowe z niewielką prozwizją a stronka lepiej chodzi niż kolei. Tam jest informacja że nie ma jeszcze rozkładu na lipiec/sierpień. Trzeba czekać na nowy rozkład an razie są bilety do 19 czerwca.
Góra
 Profil Relacje PM off
suszek lubi ten post.
ptak23 uważa post za pomocny.
 
      
#176 PostWysłany: 10 Cze 2021 14:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2019
Posty: 165
no i wsio ponio, dzięki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#177 PostWysłany: 18 Sie 2022 15:02 

Rejestracja: 05 Lut 2011
Posty: 169
niebieski
Hej, w drugiej połowie października wybieram się do Gruzji. Chodzi mi po głowie wypad do Chewsuretii (Shatili, Mutso) z Tbilisi. Czy macie namiary na kierowcę, który nie zedrze za taką jednodniową wycieczkę, ewentualnie ktoś może chciałby się dołączyć w celu zmniejszenia kosztów? Wstępnie wysłałem kilka zapytań do biur, które zajmują się takimi wycieczkami, i koszt takiej wycieczki to ponad 300 USD za dwie osoby, co jest dla mnie ceną z kosmosu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#178 PostWysłany: 18 Sie 2022 15:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4522
złoty
Żadnych pośredników czy internetow, na miejscu pytasz skąd odjeżdżają w dane miejsce, idziesz czy podjeżdżasz na to miejsce i tam bezpośrednio płacisz kierowcy, jeden minus że trzeba czasem poczekać aż się zbierze kilka osób, chociaż jak jechałem do kacheti było nas 4 i żeby nie czekać kierowca zaproponował po 10 lari więcej od osoby i ruszyliśmy od razu,
Właśnie ze względu na łatwość transportu i noclegów polecałem znajomym Gruzję na pierwszy wyjazd, jak ktoś tam ma problemy to lepiej niech zostanie w domu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 178 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group