Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 31 Paź 2017 16:48 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 2
Skąd
  • Warszawa/Modlin - ew. Lublin/Łódź

Dokąd
  • Teneryfa

Data wylotu
  • 30.06.2018

Data powrotu
  • 14.07.2018

Długość pobytu
  • 14

Bagaż
  • Bagaż rejestrowany

Liczba pasażerów
  • 4

Sam znalazłem
  • Ryanair 1156 zł/osoba w dwie strony - bez bagażu

Dodatkowe informacje
  • Witam wszystkich,

    czy ktoś z Was mógłby podzielić się ze mną swoimi doświadczeniami z zakupem biletów na Teneryfę na przełomie czerwca/lipca? Mamy zarezerwowany tam wstępnie apartament na 2 tygodnie i zaczynam rozglądać się za w miarę rozsądnymi cenowo przelotami. Jak na razie w tym terminie bezpośrednio mogę kupić Ryanair z Modlina, ale cena za 4-osobową rodzinę nie wygląda zachęcająco (zakładając jako minimum tylko 2 bagaże rejestrowane i tak wychodzi grubo ponad 5.000 zł). Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że jest to początek wakacji, a i odległość spora więc swoje to musi kosztować - ale czy aż tyle?

    Bilety czarterowe przez biura podróży na razie albo poblokowane albo jeszcze droższe (np. TUI żąda za pojedyncze sztuki ok 1.800 zł).

    Ciekaw jestem Waszych doświadczeń - szczególnie właśnie z Ryanairem. Kiedy można spodziewać się na ten termin jakiś promocji/przecen itp?

    Z góry dziękuję za wszelkie sugestie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 31 Paź 2017 17:03 

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2063
złoty
Za wcześnie na tanie bilety na ten termin
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 31 Paź 2017 19:45 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7797
złoty
@tzm98 Na twoim miejscu spokojnie bym poczekała. Obecna cena(1156 zł/os RT) jest zbyt wysoka nawet jak na wakacyjne loty na Teneryfę.Obserwuj też ceny Wizzair z Katowic zwłaszcza jak są promocje minus 20%.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 12 Lis 2017 10:21 

Rejestracja: 14 Kwi 2012
Posty: 15
Witam rowniez lecimy z rodzina w tym samym czasie na Teneryfe. Cenny biletow sprawdzam codziennie na azuon.jeszcze zbyt drogo trzeba poczekac.ja rozwazam wylot z Berlina w tamtym roku kolega lecial za 170zl w jedna strone przelom czerwca/lipca.Bilety kupowal w styczniu. A tak z ciekawosci gdzie bedziecie odpoczywac?my wybralismy Puerto de la Cruz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 12 Lis 2017 11:20 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6230
HON fly4free
@tzm98 bardzo poważnie ograniczyłeś szansę na dobrą cenę na bilety rezerwując najpierw zakwaterowanie. generalnie "procedura" jest odwrotna - łatwiej i taniej dopasować noclegi do terminów przelotów niż odwrotnie
w twoim wypadku możesz czekać na obniżkę u ryana, ale cudów to się nie spodziewaj
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 14 Lis 2017 14:52 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 2
Myślę, że nie popełniłem błędu - miałem możliwość zarezerwowania b. fajnego apartamentu w Costa Adeje na 2 tygodnie praktycznie po kosztach. Tylko decyzja musiała być praktycznie na już... Tak więc okazja czyni złodzieja :)

Cudów nie oczekuję, znam realia - gdyby jednak udało się znaleźć coś z Polski w granicach 800-900 zł w obie strony (+ nawet dodatkowa opłata za bagaż) byłym usatysfakcjonowany (bo tak jak napisałem wyżej, "zaoszczędzę" sporo na zakwaterowaniu). Myślicie że jest to realne? Dopuszczam ewentualnie zmianę daty wylotu/przylotu o te 2-3 dni - wiem że np. Ryanair lata z Modlina w soboty i środy...

Pomysł z Berlinem wezmę oczywiście pod uwagę, ale z racji 2 dzieci wolałbym coś bezpośredniego.

Dzięki za wszelkie uwagi/sugestie - są dla mnie bardzo cenne
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group