Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 24 Maj 2012 15:55 

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 10
Zbanowany
Witam!

Chciałbym się dowiedziec czy ktoś z Was będąc na Teneryfie, poza plażowaniem, spróbował pieszych wycieczek - chociażby na wulkan bądź w inne rejony... Jestem zainteresowany wyjazdem na wyspę i chciałbym przeznaczyc 3-4 dni na pochodzenie po górach, z założeniem raczej jedno-, dwudniowych wypraw, aniżeli od razu 4 dni pod rząd. Wszystko w formie swobodnej bez ekstremalnych udziwnień, 14h marszu dziennie, itp. :)

Jaki jest poziom trudności szlaków i czy są one w miarę dobrze oznaczone? Na Majorce na przykład pod tym względem była częściowo lekka masakra, a i mapka niewiele pomagała :) Gdyby ktoś miał jakąkolwiek (pomocną) wiedzę w tym temacie, byłbym wdzięczny.

Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
#2 PostWysłany: 26 Maj 2012 14:33 

Rejestracja: 02 Sie 2011
Posty: 15
hej,
Teneryfa to bardzo ciekawa wyspa jeśli chodzi o trekking - niestey kiedy tam byłem nie miałem odpowiedniego obuwia - wiec moje chodzenie po ścieżkach sprowadzało się do paru kilometrów w okolicach kolejki na el Tejde, obowiązkowo Masca'i i Anaga'i.
Większość ludzi których mijaliśmy była bardzo dobrze przygotowana: buty trekkingowe (pełne - niestety w sandałach nie da rady bo skały są gdzieniegdzie dość ostre i można sie poobcierać - a to zabierze przyjemność z chodzenia), duże czapki i oczywiście plecaki.

Można dojechać w miejsce startowe autobusem a później wrócić z końcowego również autobusem.
Jednak większość ludzi podjeżdżało wypożyczonymi samochodami i wracali do tego samego punktu z którego zaczynali.

Czy trasy są dobrze oznaczone? O samych trasach się nie wypowiem, ale miejsca startowe były bardzo dobrze oznaczone.

może w planowaniu pomoże Ci: ta strona.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group