Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 82 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Teneryfa
#81 PostWysłany: 25 Lip 2022 14:39 
Awatar użytkownika

Loty: 254
Kilometry: 424 874
platynowy
Najpierw dwie lokalizacje, ktore sa godne polecenia moim zdaniem, a pozniej drobna sugestia.
1. WOK Chinatwon
https://www.tripadvisor.com/Restaurant_ ... lands.html
trudno bedzie znalezc miejsce by za 14,95 E jesc ile zdolasz -
sushi, owoce morza, mięsa, makarony, desery, owoce - kazde zamawiane na osobna miska/talerzyk - troche na jedno kopyto ale jak wspomnialem stosunek ceny do ilosci smakow ktore mozemy poznac na plus
zadnej zgagi czy turbulencji zoladkowych. Zdjęcia niestety tylko owocow morza. Zbyt wysokie temperatury by atakowac cos kopytnego :)
Załącznik:
dddd.jpg

Załącznik:
eeee.jpg

Załącznik:
ffff.jpg

Załącznik:
gggg.jpg

Załącznik:
hhhh.jpg

Załącznik:
iiii.jpg

Załącznik:
kkkk.jpg

Załącznik:
llll.jpg

Załącznik:
nnnn.jpg

Załącznik:
oooo.jpg

Załącznik:
pppp.jpg

2. La Canita
https://www.tripadvisor.com/Restaurant_ ... lands.html
Kompletny przypadek, spacerowalismy wzdluz oceanu trafiajac do malego miasteczka Los Abrigos. Mielismy ochote na tapas, zamowilismy zestaw dla 2 za 25 euro. To naprawde doskonale wydane pieniadze. Jedyny mankament jesli ktos sie spiesz to oczekiwanie okolo 30 minut. Doskonala lokalizacja nad samym oceanem.
Załącznik:
eee.jpg

Załącznik:
fff.jpg

Załącznik:
ggg.jpg

Wiem, ze niektorzy forumowicze zareaguja oburzeniem - byc na urlopie na Teneryfie i siedziec przy garach.... Tak, tak, oboje z Zoną lubimy gotowac, a Zona to magik w kuchni, na Teneryfie bez problemu można przygotować dania ktore wymagaja tyle czasu ile ugotowanie dobrego makaronu. Cena pol kilograma krewetek to niecale 4,50 euro, cena 650 gram owocow morza to 3,50 euro bylismy zbyt wygodni by o blasku pierwszych promieni slonaca jechac do portu na zakupy .. robilismy zakupy w zwyklym Lidlu. Pomidor, czosnek, oliwa w sumie to wszystko :) na zachete i do dodania odwagi tego sie poprostu nie da zepsuc :)
Załącznik:
xxxxxx.jpg

Załącznik:
xxxxxx1.jpg

Załącznik:
xxxxxx2.jpg

Załącznik:
xxxxxx3.jpg

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off
9 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.

Temat postu: Re: Teneryfa
#82 PostWysłany: 11 Lis 2022 22:43 

niebieski
Ponieważ niemal za każdym razem gdy pojawia się jakaś ciekawa propozycja wyjazdu na Teneryfę pod tekstem oferty autor teksu zamieszcza temat:
"Gdzie jeść na Teneryfie, aby nie zbankrutować? Sprawdź listę restauracji, które polecają nasi czytelnicy.", gdzie znaleźć można moje recenzje restauracji z 2011 roku.
Co do jednego miejsca koniecznie muszę te informacje sprostować. Od roku 2011 byłem na Teneryfie około 10 razy. Uwielbiam to miejsce. ZAWSZE kilka razy jedziemy na kolację do Los Abrigos,ale już absolutnie nie do Restauracji Perla Del Mar, lecz do sąsiedniej "Los Abrigos".
Przez tych kilka lat byłem w Perle 2-3 razy i powiedziałem dość. To już nie ta klasa jedzenia i obsługi. Co najważniejsze , zawiodłem się przy zamawianiu ryby, gdzie miałem wrażenie, że co innego zamawiałem, a co innego (zawsze większe i dużo droższe) dostaliśmy do zjedzenia!
Inaczej jest w "Los Abrigos". Zawsze świetna obsługa, świetny wystrój, doskonałe jedzenie, a ryba.... to zawsze ta, którą zamawialiśmy(po wybraniu z gabloty i zważeniu widać ,że od razu wędruje na patelnię).
Pamiętać tylko należy, że najlepiej zadzwonić 2-3 wcześniej i zarezerwować stolik.
W ostatnim czasie dość dobrze wspominam Shan Oriental Restaurante w Las Chafiras https://www.shanoriental.es/
 Relacje PM off  

[ 82 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości