Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wątek po sąsiedzku . http://www.fly4free.pl/forum/doladowani ... 455,107703


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 57 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 25 Cze 2015 13:11 

Rejestracja: 05 Maj 2015
Posty: 20
Cześć wszystkim ! Mam pytanko, jutro jadę do Lwowa i myślę sobie jak rozwiązać sprawę z telefonikiem
chciałbym mieć na miejscu łączność z kolegą który będzie ze mną i dostęp do internetu w telefonie.
Ma ktoś doświadczenia ? :D

Pozdrawiam ciepło w ten piękny czerwcowy dzień.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#2 PostWysłany: 08 Kwi 2016 20:04 

Rejestracja: 05 Kwi 2016
Posty: 13
Tak jak w temacie
jaką najlepiej kupić kartę ( bardziej chodzi mi o internet ) - najlepiej zakup w Lwowie.
I na jakiej zasadzie się ją kupuje.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 09 Kwi 2016 19:02, edytowano w sumie 1 raz
Tytuł
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 08 Kwi 2016 20:33 

Jakie są teraz promocje to Ci nie powiem, ale pamiętaj żeby sprzedawca aktywował kartę (z Twojego telefonu). Jemu to zajmie minutę, a tak to byś się męczył. Cenowo będzie raczej podobnie. Karty kupisz albo na stoiskach operatorów rozstawionych w miejscach turystycznych, albo w salonie jak trafisz na taki. Płatność gotówką.
Góra
 PM off
Mariusz Zydroń uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 08 Kwi 2016 21:02 

Rejestracja: 07 Lut 2012
Posty: 992
niebieski
Ja preferuję sieć "life". Rozmowy do Polski (jeśli dobrze pamiętam) kilka UAH/min. Naliczanie sekundowe.

NIE OBRUSZ SIĘ jeśli sprzedawca za kartę o wartości doładowania np. 50 UAH zażyczy sobie 53-55 UAH. Tak tam jest i już. Zresztą przeważnie taka informacja jest w formie pisemnej w kiosku czy na stolikoparasolce.
-- 08 Kwi 2016 21:13 --

Tu info o sieciach na UA:
http://www.nieznanaukraina.pl/2029/tele ... a-ukraina/
_________________
Takich dwóch jak nas trzech nie ma ani jednego.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 09 Kwi 2016 10:29, edytowano w sumie 1 raz
Podwojona publikacja :-)
Góra
 Profil Relacje PM off
Mariusz Zydroń uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 21 Kwi 2016 11:43 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2784
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
Czy ktoś wie jak doładować konto w sieci Kyivstar będąc w Polsce? Próbowałem online ale nie dostaję smsa z kodem do zatwierdzenia transakcji. Próbowałem przez kod USSD *151*0*numer_karty*mmyy*cvv#, ale bez powodzenia (nawet nie wiem kiedy wpisać kwotę doładowania).

Ewentualnie, czy jest ktoś aktualnie na Ukrainie i mógłby mi doładować konto (za zwrotem kosztów oczywiście). Potrzebuję tylko 50 UAH.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 21 Kwi 2016 12:01 

@vincenz Spróbuj może zapytać na ichnim czacie czemu nie możesz się doładować: https://chat.wideup.net/index.php/eng/c ... veamessage)/true/(department)/4/(vid)/ptp16ph21aiitcgoeagc/(er)/1?URLReferer=%2F%2Fpay.wideup.net%2Fe-comm%2Fkyivstar%2Fen%2F%3Fentity%3Dphone%26iframe%3Dtrue&r=%2F%2Fpay.kyivstar.ua%2Fen%2F
Góra
 PM off  
      
#7 PostWysłany: 21 Kwi 2016 12:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2014
Posty: 1629
Zbanowany
szumny napisał(a):
Ja preferuję sieć "life". Rozmowy do Polski (jeśli dobrze pamiętam) kilka UAH/min. Naliczanie sekundowe./


Jesli masz odpowiednia taryfe: Rosija ta Jewropa mozesz dzwonic do Rosji za 0.49 a do Polski za 0.79 hrywien/minuta
Nie pamietam kodu bo juz kilka lat temu aktywowalem taryfe, ale w weekend jak bede na Ukrainie postaram sie sprawdzic.
Aktywacja uslugi 10 hrywien (miesiac wazna). Potem automatycznie przy doladowaniu pobiera 10 hrywien i cieszysz sie tanimi polaczeniami do Polski. Dodatkowo w sieci life rozmowy za darmo na Ukrainie.
Jakby ktos jechal na wschod Ukrainy to ta taryfa nie dziala. Chyba od Kijowa na zachod, nie wiem jak Odessa. Na 100% na Krymie w 2013 roku nie moglem z niej korzystac, powiedziano mi na infolini ze tylko Zachodnia Ukraina jest podlaczona pod ta taryfe. Ogolnie life zdecydowanie polecam.

@vincenz ja bede od soboty na Ukrainie jakby co, wiec moge Ci doladowac jesli wtedy jeszcze bedziesz potrzebowal.

Edit: Znalazlem na stronce Life:
Активація послуги «Росія і Європа» здійснюється за номером *142*17#
Aktywacja usługi Rosija i Jewropa *142*17#
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 03 Sie 2016 22:02 

Rejestracja: 23 Lis 2013
Posty: 323
Loty: 59
Kilometry: 151 609
niebieski
Podepnę się z pytaniem tutaj, żeby nie zakładać kolejnego wątku:
podano mi taki ukraiński numer: +380 98 620 XXXX.
Jak dzwonić na niego z polskiego numeru komórkowego z obszaru Polski, a jak z obszaru Ukrainy?
Są jakieś różnice? Dodatkowe zera, etc?
_________________
Pamiętnik lotów
Moje DIY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 04 Sie 2016 07:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Jeśli będziesz dzwonił z polskiej komórki, niezależnie od miejsca wybierasz +380 itd.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Fafikdog lubi ten post.
 
      
#10 PostWysłany: 04 Sie 2016 07:50 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Wpisuj najlepiej zawsze kierunkowy, +380 na numery z Ukrainą i +48 na rozmowy z Polską - w ten sposób masz pewność, że połączenie dojdzie gdzie trzeba
Góra
 Profil Relacje PM off
Fafikdog lubi ten post.
 
      
#11 PostWysłany: 19 Kwi 2018 16:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2015
Posty: 2212
Loty: 219
Kilometry: 409 257
niebieski
ktoś poleci kartę SIM przeznaczoną głównie na internet?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 20 Sie 2018 11:54 

Rejestracja: 01 Cze 2015
Posty: 276
Loty: 111
Kilometry: 260 580
niebieski
Marco,
Nie miałem zamiaru kupować netu na Ukrainie bo mam najtańszy telefon świata - służbowy, ale - jakoś tak wyszło, że w Kijowie przypętał się młody człowiek w czapeczce Vodafone. Po mieście - w centrum- pełno się takich kręciło. Wydaje mi się, że to po prostu sposób młodych ludzi na dorobienie. Zaproponował kartę za 75 UAH z nielimitowanym internetem na miesiąc. Był to starter, aktywował go przy mnie. Uruchomiłem przy nim w tablecie i działało - nawet szybko. Nie wiem czy to dużo czy mało ale uznałem, że te 2.5 euro to niewiele a nawet nigdzie nie musiałem chodzić ani się dowiadywać. W sumie byłem zadowolony.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 20 Sie 2018 16:18, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 20 Sie 2018 15:57 

Rejestracja: 22 Lut 2018
Posty: 75
Ja w zeszłym tygodniu kupowałem z sieci Kyivstar. Starter za 50UAH + doładowanie za nielimitowany internet 55UAH.
Całość aktywował i doładował mi w automacie pracownik salonu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 20 Sie 2018 16:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2921
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Czy ludzie tak mowia na codzien? "Telefonik ' rozmówki i dostępik do neciku (netu)" Jak zobaczylam ten temat to nie moglam uwierzyc i nikt nawet okiem nie mrugnal, tylko same konkretne odpowiedzi. Chyba, ze dyskusja nie na temat zostala wywalona.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#15 PostWysłany: 20 Sie 2018 16:42 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
Aga_podrozniczka , jakiś człowiek tak mówi /pisał, wygląda na to że jego post zniknął, a temat / tytul został
Memento mori
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 20 Sie 2018 17:52 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
@Abcn Post ma się dobrze
adass napisał(a):
Mam pytanko, jutro jadę do Lwowa i myślę sobie jak rozwiązać sprawę z telefonikiem .

Autor faktycznie daaawno się nie logował,widocznie już nie ma pytanek ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
Abcn lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Lwów - SIM
#17 PostWysłany: 21 Sie 2018 10:13 

Rejestracja: 21 Lis 2014
Posty: 607
niebieski
Ja tak poniekąd w temacie, ale lepszego miejsca chyba nie ma- czy ktoś może krok po kroku opisać to, w jaki sposób nabyć starter od Kievstar i włączyć odpowiedni pakiet?

Widzę na ich stronie, że istnieje pakiet Unlim Social Nets za 75 UAH
https://kyivstar.ua/en/mm/tariffs/prepaid/unlimsocial

Co i jak trzeba zrobić, żeby nabyć starter, aktywować taki pakiet i zacząć korzystać normalnie w Samsungu z dualSIMem?

Pytanie pewnie z kategorii niezbyt ambitnych, podejrzewam, że jest to proste- ale manuala brak a chcę uniknąć problemów i przepłacenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 21 Sie 2018 10:33 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3298
HON fly4free
Pomijając ze to nie miejsce na te pytania, jest osobny watek:)

Jak masz jeszcze czas to kup sobie na ebay od jakiego Miszy:)

https://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R ... r&_sacat=0

Później ewentualne doładowanie (najlepiej przez aplę) bo przez stronę to rożnie z tym bywa.
Po doładowaniu wybierasz sobie pakiet włączasz go i masz co tam chcesz.
Apka po angielsku poradzisz sobie.

Na dual simie wskazujesz ukraińska kartę jako dedykowaną do połączeń internetowych, czasami warto przełożyć ją do pierwszego slotu.
Na miejscu możesz podejść do jakiego salonu Kyivstar to wymienia Ci bezpłatnie kartę 3G na LTE (gdybyś się w nią zaopatrzył wcześniej przez ebay)
Góra
 Profil Relacje PM off
john_doe lubi ten post.
john_doe uważa post za pomocny.
 
      
#19 PostWysłany: 27 Sie 2018 16:30 

Rejestracja: 19 Sie 2018
Posty: 3
Mam pytanie.
Czy na lotnisku w Lwowie jest jakiś punkt gdzie kupię ichniejszą kartę SIM ?


Ostatnio edytowany przez Abcn, 27 Sie 2018 17:01, edytowano w sumie 1 raz
https://www.fly4free.pl/forum/search.PHP https://www.fly4free.pl/forum/lotnisko-lwow-danylo-halytskyi-miasto,1275,21301?start=60#p1021339
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 30 Sie 2018 02:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Lut 2018
Posty: 929
złoty
@john_doe kupujesz KievStar w każdym kiosku masz za 55uah, idziesz do maszyny (są co 100m w centrum) i ładujesz ja za 95uah (+ drobna prowizja automatu). Masz za to 6gb neta i 150min oraz 150 smsow. Po doładowaniu pakiet aktywuje sie automatycznie na 4 tygodnie.

Po zakupie starteru znajdziesz 2 karty sim - nie wiem po co, ale jedna z nich nie działa, musisz przetestować która Ci będzie odbierała sieć.

Załączniki:
gwiazda.kijowa.png
gwiazda.kijowa.png [ 52.41 KiB | Obejrzany 7852 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 57 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group