Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Tbilisi - bar Warszawa
#1 PostWysłany: 24 Maj 2014 21:25 

Rejestracja: 03 Kwi 2014
Posty: 19
Loty: 7
Kilometry: 10 978
Witam,
chciałbym polecić bar Warszawa prowadzony przez parkę z Polski
Lokal znajduje się tuż obok Liberty square. Odsyłam do fanpage na facebooku:
https://www.facebook.com/barwarszawatbilisi
Posiada dobre piwo i czaczę :D , coś z jedzenia, ale nie próbowaliśmy.
Gdy byłem w Gruzji na przełomie marca i kwietnia, dzięki noclegowi u właściciela tego lokalu nie zamarzliśmy ze znajomym i jeszcze jednym Polakiem :)
W Kutaisi złapał nas śnieg i już mieliśmy w Tbilisi lądować, gdy w ostatnim momencie zawróciliśmy, więc pogoda nie była za ciekawa.


Ostatnio edytowany przez Abcn 04 Sty 2017 14:10, edytowano w sumie 2 razy
ort.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
#2 PostWysłany: 24 Maj 2014 21:28 

Rejestracja: 02 Kwi 2013
Posty: 883
Zbanowany
Cytuj:
 coś z jedzenia, ale nie próbowaliśmy

No to co polecasz , bo watek dotyczy przeciez jedzenia?
Góra
 Profil Relacje PM off
zbyhu lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 24 Maj 2014 21:33 

Rejestracja: 03 Kwi 2014
Posty: 19
Loty: 7
Kilometry: 10 978
Nie ma tematu o napojach, więc napisałem w wątku o jedzeniu, bo najbardziej pokrewny :)
GeorgiaBus z Kutaisi zatrzymuje się koło tego baru, więc jest to dobre miejsce na chwilę odpoczynku i dalszą podróż.
Na fanpage'u ma menu. Mówił że wszystko sam przygotowuje, więc powinno być smaczne
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 03 Paź 2014 15:25 

Rejestracja: 05 Lip 2013
Posty: 29
klayton napisał(a):
Cytuj:
 coś z jedzenia, ale nie próbowaliśmy

No to co polecasz , bo watek dotyczy przeciez jedzenia?


My jedliśmy tatara, mogę polecić! :)
_________________
Anka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 03 Paź 2014 15:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1861
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
Również polecam ten lokal ;) świetne miejsce na krótki odpoczynek i na szybkie przekąszenie. Prowadzący go Ksawery to również świetny człowiek ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
tom971 uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 26 Lut 2016 11:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 398
Loty: 57
Kilometry: 77 621
niebieski
Ja akurat miałem okazję tam być kiedy za barem stał rodowity Gruzin, a nie Polak.

Ogólnie to fajnie zobaczyć kawałek "swojego" za granicą :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 04 Sty 2017 12:24 

Rejestracja: 20 Gru 2016
Posty: 2
Ten sam właściciel jest chyba również właścielem polskiego hostelu w Udabno, czyż nie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 04 Sty 2017 13:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1861
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
Gdy byłem w Gruzji na przełomie marca i kwietnia, dzięki noclegowi u właściciela tego lokalu nie zamarzliśmy ze znajomym i jeszcze jednym Polakiem :)
W Kutaisi złapał nas śnieg i już mieliśmy w Tbilisi lądować, gdy w ostatnim momencie zawróciliśmy, więc pogoda nie była za ciekawa.[/quote]

@‌spyke‌ nie wiem czemu nie zwróciłem uwagi na to wcześniej, ale to własnie ja z Wami nocowałem u Ksawerego :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 04 Sty 2017 13:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Wrz 2012
Posty: 1512
Loty: 608
Kilometry: 970 638
srebrny
Jeśli Ksawery, to pewno ten sam gość, który z partnerką założył kilka lat temu niesamowity Oasis Club w Udabno- klimatyczny lokal na pustyni w sensie dosłownym a jednocześnie na pustyni gastronomicznej. W Udabno nie tylko nie było żadnej gastronomii ale nawet sklepu. Trafiłem kilka lat temu przypadkiem, w drodze do Davit Gareji. Potem rozpisywały się różne gazety o polskim przedsięwzięciu na odludziu w Gruzji, o zaangażowaniu lokalnych sił w budowę i prowadzenie knajpy, gotowanie, o połączeniu smaków polskich (kwaśne mleko) i gruzińskich. Pisał o nich także Meller. Lokal jest chyba otwierany tylko sezonowo, bo zimą pies z kulawą noga tam nie zagląda. No i można spać, drogawo ale to pustynia. Na fly4free wspominał o nich @‌kawon30‌ w niedawnej relacji.
http://www.oasisclubudabno.com/
http://www.polakogruzin.pl/oasis-club-udabno/
http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obc ... rects=true
Góra
 Profil Relacje PM off
mashacra lubi ten post.
mashacra uważa post za pomocny.
 
      
#10 PostWysłany: 09 Wrz 2017 13:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 494
Loty: 332
Kilometry: 605 239
niebieski
Żywcem wygląda jak Pijalnia Wódki ;)
_________________
http://www.liswplecaku.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 09 Wrz 2017 13:21 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22321
Bo ten sam styl ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 24 Wrz 2017 20:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lip 2013
Posty: 97
Osobiście nie do końca rozumiem popularności tego miejsca. Może sentyment tak działa na turystów z nad Wisły? Realnie patrząc, to jest to lokal typu "Pijalnia wódki i piwa" (jak już wspomniano wyżej). Tanie, ale marnej jakości trunki, nie związane z kulturą kraju w którym występuje. Dużym plusem jest to, że Bar Warszawa znajduje się niedaleko centrum Tbilisi, więc mają pół godziny wolnego czasu można wstąpić i rzucić okiem, samemu oceniając. Sugeruję jednak nie oczekiwać zbyt wiele. Lepiej się pozytywnie zaskoczyć niż zawieść.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#13 PostWysłany: 24 Paź 2017 23:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Wrz 2012
Posty: 1512
Loty: 608
Kilometry: 970 638
srebrny
Nie mogę zgodzić się z @grs.
Nie mogliśmy nie wstąpić do Baru Warszawa podczas wypadu LagerBoys...

grs napisał(a):
Tanie, ale marnej jakości trunki, nie związane z kulturą kraju w którym występuje


Przy pierwszym podejściu za barem działała sympatyczna Polka, zamówiliśmy własnego wyrobu wódeczki smakowe...i szału nie było. Ale już za drugim, poprosiliśmy o czaczę, była tania i bardzo dobra, gruzińska.

Lokalik ma szereg zalet:
grs napisał(a):
Dużym plusem jest to, że Bar Warszawa znajduje się niedaleko centrum Tbilisi

bo mieści się na początku ulicy Puszkina, tuż przy Placu Niepodległości, bardzo blisko metra i przystanku autobusu #37, tego lotniskowego!
Oprócz czaczy godny polecenia jest wybór piw (chyba licencyjnych) warzonych w Gruzji: Stout, IPA i British Golden Ale. Oj, nie jest lekko znaleźć taką gamę na Zakaukaziu.
W barze jest życie, ruch, fajny klimat i międzynarodowe, nienadęte towarzystwo, zupełnie inne od klienta różnych takich np. Irish pubów. Przy kolejnym podejściu za barem rządziła przeurocza blond Litwinka, zaskakująco biegła w polskiej mowie oraz uśmiechnięty osobnik o korzeniach bardziej środkowofrykańskich. Pozostawienie naszych plecaków na kilka godzin przed nocnym wyjazdem na lotnisko nie stanowiło dla nich problemu.

Za atmosferę, luz, wybór trunków, ceny, pomysł, polsko - gruzińskie poplątanie przyznaję Barowi Warszawa, a co tam, 3* LagerBoys!
Góra
 Profil Relacje PM off
zoli lubi ten post.
 
      
#14 PostWysłany: 25 Paź 2017 13:14 

Rejestracja: 04 Kwi 2016
Posty: 22
Loty: 21
Kilometry: 42 762
Uściślając: Bar Warszawa znajduje się w okolicy Placu Wolności a nie Niepodległości ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group