Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 66 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 23 Kwi 2017 14:04 

Przejrzałem cały dział i nie znalazłem żadnych informacji na temat tej linii, ktoś leciał i może co nieco opowiedzieć?
 Relacje PM off  

#2 PostWysłany: 23 Kwi 2017 14:08 

Ja będę dopiero lecieć, ale pierwsze wrażenia super - zadałam im wiele pytań przez fb i profesjonalnie na wszystkie odpowiedzieli :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 Relacje PM off  

#3 PostWysłany: 23 Kwi 2017 14:20 

Przeciętne linie, przeciętny serwis, przeciętna flota. 3/10 to max w szowinistycznej skali. Zaliczyłem nimi dwa loty IKA-MCT i MCT-RUH. Dołączyłem dla jaj do ich programu lojalnościowego, ale do tej pory ani karty, ani naliczonych mil - jakby wiedzieli, że już nigdy z ich usług nie skorzystam.
 PM off
rw30 lubi ten post.

#4 PostWysłany: 05 Cze 2017 16:33 
Awatar użytkownika

HON fly4free
Cześć,

po pierwsze nie wiem czy tutaj czy do linii lotniczych, więc jak będzie moderator i uzna, że trzeba post przekleić to przepraszam za zły dział.

Po drugie potrzebuję kogoś, kto ma rezerwację lotniczą (dowolną) w OmanAir, ale nie z błędu na Zanzibar. Nie mogę się od kilku dni zalogować na stronę związaną z modyfikacjami biletów, podglądem itd. Zastanawiam się czy błąd linii czy jednak coś się dzieje.

Na LuxAir rezerwacja wisi i jest confirmed. Pytam dla mojego spokoju.

Pozdrawiam
 Relacje PM off  

#5 PostWysłany: 05 Cze 2017 16:42 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Moim zdaniem mają jakiś błąd techniczny na stronie.
Dwa dni temu nie mogłam znaleźć swojej rezerwacji. Udało się dopiero poprzez funkcję upgrade flights.

#6 PostWysłany: 05 Cze 2017 20:07 

Loty: 228
Kilometry: 451 893
złoty
@‌MTalma‌: sprbóbuj z linka:

https://booking.omanair.com/SSW2010/WYWY/myb.html
 Relacje PM off
MTalma lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.

#7 PostWysłany: 05 Cze 2017 21:27 
Awatar użytkownika

HON fly4free
@‌seal‌
dzięki, działa. ;)
 Relacje PM off  

#8 PostWysłany: 05 Cze 2017 22:16 

Loty: 1012
Kilometry: 974 480
platynowy
Anonymous napisał(a):
Przeciętne linie, przeciętny serwis, przeciętna flota. 3/10 to max w szowinistycznej skali. Zaliczyłem nimi dwa loty IKA-MCT i MCT-RUH. Dołączyłem dla jaj do ich programu lojalnościowego, ale do tej pory ani karty, ani naliczonych mil - jakby wiedzieli, że już nigdy z ich usług nie skorzystam.

Trochę OT - kończyłeś podróż w RUH? Jeśli tak, to w jaki sposób Ci się to udało?

#9 PostWysłany: 05 Cze 2017 23:14 
Awatar użytkownika

Loty: 543
Kilometry: 635 251
niebieski
Uważam, że Oman jest całkiem porządną linią. Jedzenie na pokładzie, obsługa i stan oceniam na 4. Rozrywka pokładowa na wysokim poziomie. Trochę gorzej organizacja na lotniskach - tu taki lekki chaos. Nie jest to 5*, wiadomo, ale jeśli jest spora różnica cenowa pomiędzy przewoźnikami to bez wahania wybrałbym Oman. Lecieliśmy na Zanzi z F4F i za dość dobrą cenę, więc pewnie moje odczucie jest lekko spatrzone tym faktem.
Arekkk lubi ten post.

#10 PostWysłany: 06 Cze 2017 17:32 

platynowy
Leciałem z nimi w tym roku MXP-MCT-MNL-MCT-MXP, nie mogę złego słowa powiedzieć.

Nie ma sensu dublować treści - minirecenzja tych linii plus zdjęcia jedzenia na początku mojej relacji: wulkan-dozynki-i-tagay-majowka-a-la-pilipinas,216,111551
 Relacje PM off
Arekkk lubi ten post.

#11 PostWysłany: 24 Cze 2017 13:37 

a tak z ciekawości, mają na pokładzie darmowy alkohol jak np w qatar? :)
 Relacje PM off  

#12 PostWysłany: 24 Cze 2017 13:49 

platynowy
Maja, ale nie w takich ilościach jak w Qatarze.
O mocniejsze alkohole trzeba się dodatkowo prosić.
 Relacje PM off
Apocalipse lubi ten post.

#13 PostWysłany: 23 Wrz 2017 13:52 

niebieski
Uparłem się, żeby wyedytować swoje dane przy rezerwacji i zostałem pokarany koniecznością wyboru posiłku (nie można tego ominąć). Gdybym chciał wybrać posiłek, że się tak wyrażę normalny ;) to co powinienem wybrać? Wszystkie jakieś takie bez soli, bez tłuszczu, bez kalorii, wegetariańskie, regionalne. Jakoś nie widzę tego standardowego ;)

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off  

#14 PostWysłany: 23 Wrz 2017 14:06 

srebrny
zostawilbym seafood, byl ok. standard nie wygladal dobrze.
 Relacje PM off
Grzegorz40 lubi ten post.

#15 PostWysłany: 23 Wrz 2017 14:16 
Awatar użytkownika

niebieski
Dokładnie, także wybrałem seafood i polecam. Rybka nawet smaczna choć na każdym odcinku było coś innego ale za każdym razem wyglądało zdecydowanie lepiej niż standardowy posiłek.

#16 PostWysłany: 23 Wrz 2017 15:12 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Taż zamówiłam seafood, i polecam.

#17 PostWysłany: 23 Wrz 2017 17:47 

Loty: 1012
Kilometry: 974 480
platynowy
Pod warunkiem, że się uda dostać to, co się wybrało. U mnie skończyło się na hinduskim wegetariańskim, którego w żaden sposób nie dało się zmienić. Lekko nie było...

#18 PostWysłany: 28 Wrz 2017 08:52 

Leciałem Oman Air z Monachium do Omanu, a następnie z Omanu na Zanzibar i z powrotem również taką samą drogą. Uważam, że linie są jak najbardziej godne polecenia. Młode, uśmiechnięte i pomocne stewardessy, dobry system rozrywki pokładowej, bardzo dobre jedzenie, którego jest naprawdę dużo oraz darmowy alkohol w nielimitowanych ilościach. Samolot zawsze o czasie, a wręcz przed czasem w punkcie docelowym. Nie ma niczego, do czego mógłbym się przyczepić, jeśli chodzi o tę linię, zatem gorąco polecam!
 Relacje PM off
travellista lubi ten post.

#19 PostWysłany: 28 Wrz 2017 09:05 

srebrny
Podobne odczucia podczas lotu MXP-MCT-ZNZ i powrót !
Co więcej na powrotnym locie MCT-MXP otrzymałem upgrade do klasy biznes :) overbookingu nie było, złotą kartę posiadam ale to moje pierwsze loty Oman tak więc bardzo pozytywne zaskoczenie :)
 Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.

#20 PostWysłany: 28 Wrz 2017 09:56 

Loty: 155
Kilometry: 370 915
srebrny
Leciałem, co prawda już jakiś czas temu FRA-MCT-KUL. Mogę potwierdzić, że jakość usługi na pokładzie w Y jest b.dobra. Zdecydowanie inna liga niż LH, czy LO.
Jedynym minusem jest stary terminal, brak rękawów i dojazd do szerokiego kabłuba autobusami, co w tych rejonach geograficznych może być uciążliwe. Jednakże, ponoć pod koniec 2017 otwierają nowy terminal.

[ 66 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 6 gości