Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: TAP Portugal odprawa
#1 PostWysłany: 13 Maj 2013 18:57 

Rejestracja: 13 Maj 2013
Posty: 2
Witam! Mam takie oto pytanie do osób latających liniami TAP, lecę pierwszy raz tymi liniami z Berlina do Lizbony i na maila przyszło mi coś takiego :ELECTRONIC TICKET PASSENGER ITINERARY RECEIPT czyli jak mniemam mój bilet:) Na stronie jest też dostępny check in online i moje pytanie brzmi następująco : czy wystarczy mieć wydrukowany ten bilet z maila, czy dodatkowo mam przejść check in?:) na czym polega różnica, zaznaczam ze mam 1 szt bagażu rejestrowanego. Z góry dzięki za info:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#2 PostWysłany: 13 Maj 2013 19:09 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 2245
Musisz się check-inować. Bilet jest samym biletem, jakby "rachunkiem".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 13 Maj 2013 19:10 

Rejestracja: 13 Maj 2013
Posty: 2
Dziękuje bardzo:))
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 13 Maj 2013 19:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5659
HON fly4free
Jedyne co musisz zrobić to udać się na lotnisko i położyć swój dowód osobisty na ladzie przy stanowisku odprawy TAP, żadne odprawy online nie są konieczne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 27 Kwi 2017 17:40 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 8
Może gdzieś już to było, lecz nie znalazłem.
Zakupiłem dwa bilety dla dwóch osób z TXL do OPO z przesiadką w LIS.
Na maila otrzymałem "ELECTRONIC TICKET PASSENGER ITINERARY RECEIPT" oraz BOOKING nr....
Zainstalowałem aplikację mobilną TAP Portugali. Aplikacja po zalogowaniu się pokazuje mój numer bookingu, lecz nie widać tam, czy są dwie osoby.
Jeśli będę chciał się odprawić za pomocą tej aplikacji, to czy ona odprawić dwie osoby, czy tylko osobę przywiązaną do numeru konta w TAP?
Przerabiał ktoś tę aplikację?


Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group