Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 56 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 07 Gru 2016 20:42 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
Korzystając z aktywnego do północy kodu zniżkowego WELCOME75EUR na Wizz Tours mamy okazję bardzo tanio zarezerwować lot(WAW-SDR-WAW)+hotelSanta Ana ze śniadaniami https://www.booking.com/hotel/es/posada ... na.pl.html )+podstawowe ubezpieczenie w bardzo korzystnej cenie ok 500-600 zł/os nawet za 3 tygodniowy pobyt w okresie np.11.IX-2.X/17 Niska cena wynika najprawdopodobniej z błędnej stawki w hotelu.Oferta jest bezzwrotna i pojawia się w kwietniu, maju,czerwcu,wrześniu i październiku (niestety bez wakacji)Długość pobytu można modyfikować ale cena przy krótkim pobycie jest podobna, więc największa opłacalność pobytów dłuższych.Odległość od Santander to ok.17 km.Pani na infolinij pytana bez podawania konkretów co na wypadek gdyby jakiś hotel zerwał z nimi współpracę,chciał podnieść cenę lub np.miał awarię twierdziła,że wtedy w tej samej cenie oferują obiekt zastępczy w nie gorszym standardzie i okolicy i cena z racji połączenia z bezzwrotnymi lotami nie może ulec zmianie.Myślę,że gwarancja skorzystania z tego błędu w łączonej formie jest większa niż rezerwacja tylko hotelu przez OTA gdzie mała szansa aby nie anulowali.Wycofanie się z tej oferty wiązałoby się dla Wizz Tours ze zwrotem całej kwoty również za bilety.Jak ktoś zaryzykuje ma dużą szansę na tani urlop w ciekawej lokalizacji.Czasu zostało mało ale teraz to odkryłam :P Link do hotelu jest z Booking.com gdzie nie ma błędu ceny ale jest czytelny opis i opinie w skali 10 ma 7,4 .@Kashpir coś wspominałeś o Santander ;)


Ostatnio edytowany przez miriam, 08 Gru 2016 02:02, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
18 ludzi lubi ten post.
7 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 07 Gru 2016 21:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
Kurcze, gdybym był emerytem i mógł wyjeżdżać na 3 tyg :roll:

512 pln za os 6-27.10 :(

E:Nie wytrzymałem i namówiłem rodziców na 12 dni w październiku za 450 pln za osobę :mrgreen:

Idę się leczyć do odpowiedniego tematu dla uzależnienionych :P
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off
16 ludzi lubi ten post.
jack.strong uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 07 Gru 2016 22:20 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
mashacra napisał(a):

E:Nie wytrzymałem i namówiłem rodziców na 12 dni w październiku za 450 pln za osobę :mrgreen:


Może i mi by się tak udało ze swoimi ale nie znają języka i mają obawy,
kiedy twoi będą?
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 07 Gru 2016 22:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1986
Loty: 123
Kilometry: 110 954
niebieski
@‌mashacra‌
@‌miriam‌
wysłałbym i swoich do kompletu :)
_________________
vivere militare est
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 07 Gru 2016 22:50 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
no fajna oferta - szkoda,że nie idzie zrobić opcji dla 3 os ( a dziwne bo w tym hotelu jest opcja dostawek....)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 07 Gru 2016 22:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
miriam napisał(a):
mashacra napisał(a):

E:Nie wytrzymałem i namówiłem rodziców na 12 dni w październiku za 450 pln za osobę :mrgreen:


Może i mnie by się tak udało ze swoimi ale nie znają języka i mają obawy,kiedy twoi będą?

16-27.10 języka nie znają (moi też), to poznają, google translate w telefonie i jazda :D

Ja po hiszpańsku też nie mówię, byłem już kilka razy, a z angielskim wiadomo jak jest na Półwyspie Iberyjskim ;)
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 07 Gru 2016 23:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1986
Loty: 123
Kilometry: 110 954
niebieski
@‌mashacra‌
@‌miriam‌

Pobrałem, moi tez bez języka :)
_________________
vivere militare est
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#8 PostWysłany: 08 Gru 2016 00:02 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
Moi stawiają opór, nie potrafią tak szybko decydować.Szkoda mi bardzo,dajcie znać potem jak waszym pójdzie i czy to się w ogóle uda,ale miejmy nadzieję,że tak.Powodzenia :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 08 Gru 2016 00:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1986
Loty: 123
Kilometry: 110 954
niebieski
Ja nie pytałem :)
To decyzja Św. Mikołaja ;)
_________________
vivere militare est
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
jack.strong uważa post za pomocny.
 
      
#10 PostWysłany: 08 Gru 2016 00:59 

Rejestracja: 31 Lip 2014
Posty: 121
Loty: 13
Kilometry: 21 581
Ja będę przecierała szlaki już od 11.09.) Zarezerwowałam pobyt aż do 2.10 ale nie bardzo wierzę bym wysiedziała 3 tygodnie w jednym miejscu. Skoro Hiszpania jest taka duża i interesująca-może spróbujemy intensywnie pozwiedzać ten rejon? Ciekawe czy są jacyś nieemerytowani podróżni w naszym gronie?w tym czasie?
Miriam-wspaniale podpowiedziałaś !
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#11 PostWysłany: 08 Gru 2016 01:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lis 2015
Posty: 631
Loty: 110
Kilometry: 230 448
Ja zarezerwowałem od 13-23.10 i też liczę na to, że w tym terminie lecę nie tylko sami emeryci :)
Nastawiam się na odwiedzenie Santiago de Compostela i przejście szlakiem św. Jakuba przynajmniej kilkunastu ostatnich kilometrów.
_________________
Relacja z wyprawy na wulkan Yake Dake w Alpach Japońskich

Relacja z Gruzji
Góra
 Profil Relacje PM off
jack.strong lubi ten post.
 
      
#12 PostWysłany: 08 Gru 2016 01:32 

Póki co macie FIRST MINUTE i klasyczny błąd cenowy, z planami wstrzymajcie się, bo zapewne w temacie coś się będzie działo po kontakcie ze strony hotelarza
A i nie macie od Booking nic na piśmie, ciekawe jak to się rozwinie, bo nie pisano tu jeszcze o takim przypadku
Góra
 PM off  
      
#13 PostWysłany: 08 Gru 2016 01:36 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
Bardzo bym chciała aby wszystkim,którzy się zdecydowali wszystko się udało .Napiszcie czy ktoś zarezerwował przed wakacjami,bo cała reszta będzie czekała na wiadomości i rozwój sytuacji.Trzymam kciuki za tych co podjęli szybką decyzję :P I dzięki za lajki.
Góra
 Profil Relacje PM off
jack.strong lubi ten post.
 
      
#14 PostWysłany: 09 Gru 2016 21:04 

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 24
ja zarezerwowałem na 16-26 czerwca. dam znać - jeśli nie anulują. :-)
Góra
 Profil Relacje PM off
miriam lubi ten post.
 
      
#15 PostWysłany: 09 Gru 2016 21:20 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
Kod zniżkowy okazuje się,że nadal działa ale hotel niestety już wycofali z mapy dostępnych :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 09 Gru 2016 21:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1986
Loty: 123
Kilometry: 110 954
niebieski
Anonymous napisał(a):
A i nie macie od Booking nic na piśmie, ciekawe jak to się rozwinie, bo nie pisano tu jeszcze o takim przypadku


Dostawcą jest w tym przypadku hotelbeds.

Na maila przyszła faktura i potwierdzenie z takim czymś:

Cytuj:
Plan podróży
Ten plan podróży stanowi potwierdzenie rezerwacji i część elektronicznego biletu. Rezerwacja została już potwierdzona i nie ma potrzeby kontaktowania się z nami przed rozpoczęciem podróży w celu ponownego potwierdzenia ustaleń. Ten bilet został wystawiony jako bilet z ustalonymi datami podróży.

Kupony hotelowe
Tę wiadomość e-mail z potwierdzeniem należy wydrukować, a następnie przedstawić jej odpowiednie części — w szczególności numer referencyjny rezerwacji zakwaterowania — personelowi podczas zameldowania w hotelu. Ten numer znajduje się w sekcji nagłówka tej wiadomości e-mail.
_________________
vivere militare est
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 09 Gru 2016 21:50 

Tym co zarezerwowali w takim razie życzę powodzenia
Treść brzmi sztampowo, jakby pisana z automatu, do tego mnie niepokoiła by niedostępność hotelu od daty w/w prawdopodobnie błędu
W pierwszym poście podano, że dzwoniono na infolinię, infolinię ...?
Ale życzę 100% powodzenia, bo sam mocno zastanawiałem się nad Santander i wiem, że oprócz stosunkowo małej dostępności ceny hoteli/apartamentów nie zachęcają
Góra
 PM off  
      
#18 PostWysłany: 09 Gru 2016 22:11 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
Anonymous napisał(a):
W pierwszym poście podano, że dzwoniono na infolinię, infolinię ...?

Tak ,masz świętą rację zamiast j ostatnie ma być i :oops:
Cytuj:
...to on oferuje wycieczki lotnicze z przelotem
zgadnij kto oferuje bez ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 09 Gru 2016 22:16 

Nie kumam co napisałaś, ja tylko prosiłem o podanie gdzie dzwoniłaś: do booking (to sugeruje link do oferty) czy hotelbeds (jak podał forumowicz, tego pośrednika osobiście nie znam)
Góra
 PM off  
      
#20 PostWysłany: 09 Gru 2016 22:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1986
Loty: 123
Kilometry: 110 954
niebieski
@‌gorny77‌
Ja zrozumiałem to tak że @‌miriam‌ dzwoniła do wizztours, a opis hotelu wkleiła z booking
_________________
vivere militare est
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 56 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group