Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 26 Mar 2015 15:59 

Za polecenie jest 1 darmowy przelew (jezeli osoba z polecenia zrobi pierwszy przelew na ponad 400euro) dla nas obu.
Plusy:
a) tanie przelewy miedzy krajami - darmowe wplacanie, 10PLN, 3GBP przy wyplacaniu
b) dobry kurs, na chwile obecna przy PLN/GBP jest 0.035 roznicy miedzy kupnem a sprzedaza (na cinkciarzu jest np. 0.02, na grosik.com 0.14 itp.)
c) konta w kazdym kraju (nie ma oplat, w cinkciarzu jest koszt za przelew zagraniczny z Twojego banku + koszt odebrania przelewu - wiec ogolnie mowimy tu o kosztach 100PLN+), zatem w UK kwota pojawia sie tego samego dnia, w PL po 1 dniu chyba ze placimy eliksirem..

Jezeli ktos zna tansze opcje niech wspomni w innym temacie, tu trzymajmy sie lancuszka, a takze jezeli ktos zamierza wplacic mniej niz te 400 euro (ani ja nie mam korzysci ani ty) to prosze nie podlaczac sie :)

https://www.currencyfair.com/?channel=R8HOF1
Góra
 PM off
kiew uważa post za pomocny.
 
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#2 PostWysłany: 26 Lis 2015 21:17 

Podniosl sie bonus, 15 euro dla obu osob, polecajacej i polecanej.
Góra
 PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 26 Lis 2015 22:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 1791
srebrny
Zasada działania wątków łańcuszkowych:
1) Piszesz posta informującego o tym, że rezerwujesz referal poprzednika.
2) Zakładasz konto i generujesz swój referal.
3) Edytujesz posta i podajesz swój referal do wykorzystania.

Jeżeli od publikacji posta rezerwującego upłynie 10 minut i nie zostanie podany kolejny referal do wykorzystania, rezerwujący wypada z kolejki.

UWAGA: W treści każdego posta w łańcuszku musi być wklejony link do tego regulaminu!!!

Niedostosowanie się do zasad zaskutkuje ostrzeżeniem i usunięciem posta.
regulamin-dzialania-watkow-lancuszkowych,1527,44721

Wykorzystany referal od autora tematu.
Mój kod referencyjny:
https://www.currencyfair.com/?channel=R2ZM81

W razie wątpliwości proszę o priva. Mogę podesłać zaroszenie bezpośrednio na adres email.
_________________
http://arturro.fly4free.pl/blog/1455/z- ... te-dunaju/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 30 Lis 2015 19:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 1791
srebrny
Gdyby ktoś się zastanawiał, to działa to tak:
W czwartek wieczorem zakładałem konto. Do robienia operacji większych niż 1000 EUR lub równoważnik w innej walucie potrzebna jest weryfikacja (foto/skan dokumentu potwierdzającego adres).
Pieniądze przelewem umieszczamy (nie pamiętam, czy kartą też mozna to załatwić) na koncie CF.
Wpłacałem GBP z brytyjskiego banku. Wpłata bez prowizji. Kilka minut po transakcji środki nie były jeszcze widoczne na koncie. Następnego dnia rano (w piątek) - już tak. Następnie możemy je wymienić na inną walutę lub zlecić dyspozycję srzedaży, gdy kurs osiągnie satysfakcjonujący pułap. Można też przelać tę samą walutę na konto w kantorze Aliora. Prowizja: 2,5 GBP lub 10 PLN.
W weekend strona nie rabotaje - chciałem wymienić kasę, a tu komunikat, że mozliwe to będzie dopiero w niedzielę wieczorem.
Porównanie z kursami Kantoru Aliora:
*wymiana GBP na PLN - Alior ma minimalnie lepszy kurs (około 1 grosza)
*wymiana GBP na EUR - nieco lepszy kurs na CF.

Weryfikacja dokumentów trochę trwa. Nie wiem ile, bo moje prawko jeszcze czeka na weryfikację. Mimo tego system pozwolił mi się przelać tysiąc funtów na konto w Kantorze Aliora. Kasa pojawiła się w Kantorze po kilku minutach (komunikat mówił o 1-2 dniach roboczych). Alior nie pobrał za to żadnej prowizji. Po stronie CurrencyFair pobrało mi 2.5 funta. Gdybym robił przelew ze swojego brytyjskiego banku bezpośrednio do KW AB, zapłaciłbym za to 10 funtów, więc operacja korzystna.
EDIT: Właśnie dostałem ciekawego emaila:
"We can see you made a GBP transfer without exchanging.
Unfortunately we don't allow transfers without exchanging (though we've let this transfer go through). In future these transfers will be cancelled."

Tuż po transakcji pojawia się komunikat w zakładce "transactions overview" o przyznaniu 15 EUR za wykorzystanego referala. @andironowi też wpadło 15EUR. Przypominam, że transakcja musi opiewać na co najmniej 400 EUR lub odpowiednik w innej walucie.

Reasumując:
ZALETY:
*Niezły przelicznik (ale to zawsze warto porównywać), różnice z KW AB minimalne, przy małych kwotach nie ma znaczącej różnicy
*15 EUR + bezprowizyjny przelew za polecenie i tyle samo za skorzystanie z polecenia,
*sensowny czas realizacji zleceń.

-NEUTRAL:
*prowizja za transakcję 2,5 GBP - 10 PLN - pewnie 3-3.5 EUR Relatywnie niska, ale jednak jest.

-WADY:
*długo trwająca weryfikacja
*nie można nic zrobić w weekend

Na jedną akcję i zgarnięcie nagrody za rejestrację - bardzo poręczny serwis i korzystne warunki. W razie potrzeby przelania większej kwoty rozważę ponowne skorzystanie, ale najpierw warto porównać koszta i kursy.
_________________
http://arturro.fly4free.pl/blog/1455/z- ... te-dunaju/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 21 Cze 2016 14:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 1791
srebrny
W tej chwili premia za polecenie I przelew 400 euro wynosi 30 euro dla obu stron.
_________________
http://arturro.fly4free.pl/blog/1455/z- ... te-dunaju/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 19 Sty 2017 22:40 

Podwyzka promocji na 45e (dla ciebie i dla mnie) za przelew min. 400e miedzy dwoma krajami. Jak pisane powyzej, dobre kursy i sprawnie calosc.

Wiecej pod linkiem:
www.currencyfair.com/rafland/?channel=R8HOF1
Góra
 PM off
Rockriderr lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 19 Sty 2017 23:12 

Rejestracja: 04 Sty 2013
Posty: 2243
Loty: 285
Kilometry: 460 659
złoty
zarejestrowałem się z linka @‌andiron‌
mój link: https://www.currencyfair.com/?channel=R0IHQ1

Regulamin łańcuszków:
regulamin-dzialania-watkow-lancuszkowych,1527,44721
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 09 Lut 2017 21:09 

Rejestracja: 04 Sty 2013
Posty: 2243
Loty: 285
Kilometry: 460 659
złoty
Promocja z bonusem 45€ trwa jeszcze tylko do 14.02, potem spada znowu do 30€.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 07 Kwi 2017 14:30 

Rejestracja: 04 Sty 2013
Posty: 2243
Loty: 285
Kilometry: 460 659
złoty
Wrócił zwiększony bonus 45€, ale wzrosła też minimalna kwota przelewu - teraz to 1000€.
https://www.currencyfair.com/rafland/?channel=R0IHQ1
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 12 Sty 2020 19:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10971
HON fly4free
Na Quidco jeszcze tylko do końca dnia jest cashback 100GBP na przelew ponad 2000GBP.
Góra
 Profil Relacje PM off
benedetti lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group