Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 08 Gru 2019 14:16 

Rejestracja: 15 Maj 2013
Posty: 31
Potrzebuję Waszej rady. Pod koniec stycznia lecimy z 10msc córeczką do BKK i zastanawiam się na jaką wyspę wyskoczyć. Zależy mi na w miarę sprawnym transporcie, ładnej plaży, nie za dużej ilości turystów (nie musimy być sami na plaży ale też nie chciałabym jechać do tajskiego Władysławowa) i cenach nie z kosmosu. Możliwe?
Przy okazji może polecicie jakieś niedrogie i czyste noclegi w BKK? Albo macie jakieś wskazówki dotyczące dalekiej podróży z małym dzieckiem?
Dziękuję!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 18 Gru 2019 15:50 

Rejestracja: 12 Paź 2016
Posty: 407
Loty: 90
Kilometry: 172 874
niebieski
@to_ja_magdaa wróciliśmy właśnie z Koh Mook z roczną córką. Przylecieliśmy do BKK, następnie samolot do Trang, nocleg i kolejnego dnia z rana zamówiliśmy z hotelu transfer na wyspę za 650 thb za naszą trójkę. Zależało nam, żeby było właśnie mało turystów, ale żeby jednak nie było to totalne odludzie. Jest też zaplecze medyczne w razie problemów. Mieliśmy hotel po stronie Charlie Beach, super plaża, kilka małych barów, były momenty, że na całej plaży oprócz nas było może kilka osób. Robilismy sobie wycieczki na pobliskie wyspy i do szmaragdowej jaskini, super sprawa, chociaż z dzieckiem trochę musieliśmy się nagimnastykować. Jak masz jeszcze jakieś pytania, wal śmiało.
Góra
 Profil Relacje PM off
Gaszpar lubi ten post.
Gaszpar uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 29 Sty 2020 21:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6416
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
Z polecenia @Michal09 wybraliśmy Koh Mook i śmiało mogę go rekomendować. Wyspa zapełnia wszystko co potrzeba a przy tym jest bardzo kameralnie pod względem liczby turystów. Wszyscy, jak w całej Tajlandii są bardzo zainteresowani dziećmi i bardzo dla nich przyjaźni. Wyspa może być dobrym punktem wypadowym na okoliczne wyspy Koh Kradan czy Koh Nghai.
Spaliśmy w Mookies Bungalow i śmiało mogę ich rekomendować jako miejsce pobytu z małym dzieckiem. Są łóżeczka, jest czysto, schludnie a właściciele i obsługa bardzo życzliwa i gościnna.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Tom K lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group