Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Tajlandia - Wrzesien
#1 PostWysłany: 12 Kwi 2015 21:29 

Rejestracja: 15 Paź 2011
Posty: 518
niebieski
Mam pytanie na którą wyspę warto we wrześniu, mając na uwadze porę deszczową ?
_________________
Nikt nie wierzy w kapitał ludzki bardziej niż handlarze żywym towarem :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 12 Kwi 2015 21:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1050
Loty: 271
Kilometry: 540 311
niebieski
Chyba wyłącznie Ko Samui i okolice, czyli wybrzeże południowo-wschodnie, ale i tam może nie być zbyt ładnie.
_________________
Relacje na forum: Izrael | Tajlandia | Korea Południowa | Grecja | Portugalia | Teneryfa i Gran Canaria | Palau
Zapraszam na bloga: olus blog
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 12 Kwi 2015 21:45 

Rejestracja: 08 Sie 2010
Posty: 40
Byliśmy 2 razy na 2 tygodniowych wyjazdach do Tajlandii, oba wyjazdy we wrześniu.
Może nam sie poszczęściło ale naprawdę nie mogliśmy narzekać na pogodę. Padało raz przez pół dnia i kilka razy w nocy. Kilka dni było pochmurnych, nie było widać nieba ale słońce i tak przypiekało przez chmury.
Plusem jest to że jest mniej turystów i ceny za rożne usługi są niższe niż w sezonie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 12 Kwi 2015 22:03 

Rejestracja: 15 Paź 2011
Posty: 518
niebieski
Czytałem różne opinie, i jedni wolą porę deszczową właśnie za mniejszą ilość turystów i ceny a akurat dobra oferta się pojawiła stąd moje za wahanie czy warto się skusić ..
_________________
Nikt nie wierzy w kapitał ludzki bardziej niż handlarze żywym towarem :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 12 Kwi 2015 22:54 

Rejestracja: 08 Sie 2010
Posty: 40
Mnie też straszyli porą deszczową, a padało mniej niż podczas polskiego lata :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 12 Kwi 2015 22:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1050
Loty: 271
Kilometry: 540 311
niebieski
Ja powiem tak, byłam i w porze deszczowej (chociaż bardziej na jej początku - przełom lipca i sierpnia) i w suchej (luty). Wiedziałam czego się spodziewać więc za każdym razem byłam bardzo zadowolona. Ale jeśli mam porównywać to niewątpliwie o wiele lepiej było w lutym. Wrzesień jest niestety taką porą, że w razie pogorszenia pogody na wybrzeżu południowo-wschodnim w zasadzie nie ma gdzie uciec, bo wszędzie jest jeszcze gorzej. A nawet tam jeśli nie będzie padać to niebo może być cały czas za chmurami, więc jeśli chodzi o widoki i plażowanie to słabo. Jest też oczywiście szansa, że będzie ładnie ale trzeba mieć świadomość, że generalnie wyjazd do Tajlandii we wrześniu wiąże się z bardzo dużym ryzykiem złej pogody.
_________________
Relacje na forum: Izrael | Tajlandia | Korea Południowa | Grecja | Portugalia | Teneryfa i Gran Canaria | Palau
Zapraszam na bloga: olus blog
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 12 Kwi 2015 23:08 

Rejestracja: 08 Sie 2010
Posty: 40
To prawda że są dni bez błękitnego nieba ale przyznam że mi to w plażowaniu nie przeszkadzało. Mimo chmur słonce opala, a piasek parzy w stopy, do tego kilkaset metrów plaży tylko dla nas. Jak dobra oferta to bym zaryzykował.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 12 Kwi 2015 23:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lis 2014
Posty: 315
Loty: 146
Kilometry: 347 466
Wszystko zalezy tak naprawde na czym Tobie zalezy :) Jesli nie potrzebujesz mega turkusowej wody, nie ma dla Ciebie roznicy czy bedziesz mokry od deszczu czy od kapieli i szukasz pustawych plaz to wrzesien jest dla Ciebie, bo i tak sie opalisz i i tak bedzie goraco. Jesli natomiast zalezy Ci rowniez na ladnych widokach i kwitesencja plazowania jest dla Ciebie rozkoszowanie sie turkusem wody, to ogolnie wrzesien jest bardzo zla pora na wyjazd i nie ma zbyt duzej roznicy gdzie pojedziesz...Na poludniowo-wschodnim wybrzezu jest troszke wieksza szansa, ze nie bedzie padac, co nie jest rownoznaczne z tym, ze bedzie slonce...Jesli Ci to nie straszne, to wal tam smialo! ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 13 Kwi 2015 00:04 

Rejestracja: 15 Paź 2011
Posty: 518
niebieski
Dzięki za wszelkie info biorąc pod uwagę wszystkie plusy i minusy jednak odpuszczę, może spróbuje na "Chińskie Hawaje" ;) Thx
_________________
Nikt nie wierzy w kapitał ludzki bardziej niż handlarze żywym towarem :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group