Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Tajlandia 03/2018
#1 PostWysłany: 12 Wrz 2017 12:54 

Rejestracja: 28 Lut 2017
Posty: 28
Cześć !
Wspólnie ze znajomym planujemy od 16.03.2018 do 01.04.2018 wyjazd do Tajlandii - zakup biletu na dniach.
Bilety kupujemy z Warszawy na Phuket z przesiadką długą w Pekinie za ok 1750 zł.

Na miejscu planujemy 2-3 dni na Phuket następnie udać się na Ko Phi Phi tam spędzić kilka dni na nurkowaniu, pływaniu kajakami czy zwiedzaniu tamtejszych atrakcji. Następnie w planie podróż na Krabi lub patrząc po cenach opcja powrotu z wyspy na Phuket i lot za ok 100 zł w dwie strony do Bangkoku na max 2 dni.

Jesteśmy raczej aktywni ale też chcemy trochę czasu poświęcić na odpoczynek :) Jeśli nie uda się pojechać do Stolicy to zrobimy to następnym razem.
Nastawieni na możliwość lekkiej zmiany planu jeśli ktoś da ciekawą propozycję :)

Jeśli jest ktoś chętny do wspólnej podróży ( większe grono ciekawych osób zawsze mile widziane ) Zapraszamy :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast
Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN
 Temat postu: Re: Tajlandia 03/2018
#2 PostWysłany: 12 Wrz 2017 13:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Wrz 2017
Posty: 1
Cześć!
Zazdrościmy, my byliśmy w Tajlandii w 2016, na poczatku roku:) Mieliśmy 8-godzinną przesiadkę w Pekinie-był wtedy ogromny smog (zima) i niestety nie bylo opcji na zwiedzanie miasta podczas tej przerwy w lotach.
Jeżeli zastanie Was noc na lotnisku ( w rozumieniu pory nocnej wg polskiego czasu) to polecamy wziąć ze soba koc lub kurtkę- na lotnisku jest nudno, cicho i przynajmniej wtedy- w grudniu) bylo zimno.

A co do Tajlandii to Phiphi mega imprezownia:) warto popłynąć na wycieczki na pobliskie wyspie i oczywiście Maya Bay.

Polecamy kierunek- jest świetny pod względem cen i fantastycznych widoków:)

Pozdrawiamy, życzymy znalezienia fajnej ekipy i wspaniałej wyprawy:)


Ostatnio edytowany przez mashacra 12 Wrz 2017 13:54, edytowano w sumie 2 razy
Reklama, promowanie własnych stron internetowych, podawanie linków do innych, konkurencyjnych stron.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Tajlandia 03/2018
#3 PostWysłany: 12 Wrz 2017 14:03 

Rejestracja: 28 Lut 2017
Posty: 28
Dzięki za pomocne informacje :)
Natrafiłam już na waszego bloga wcześniej jak i na kilka innych ciekawych więc informacje praktyczne, które i tak zweryfikowane zostaną na miejscu już mam :)
Nasza przesiadka trwa akurat 11h tam i 16 h powrót obie w ciągu dnia więc mam nadzieję że uda się opuścić lotnisko chociaż na chwilę.
Na zimno jestem gotowa zawsze z racji bycia zmarzluchem i w samym już samolocie zawsze jest mi mega zimno !

Phi Phi wiadomo że jest imprezownią ale kilka dni ze względu że jest to logistycznie prościej jak najbardziej tak :) Znaleźliśmy hotel nie blisko "centrum" a na uboczu więc mam nadzieję że głośne imprezy nie będą nam dokuczać :)


Ostatnio edytowany przez Zeus, 12 Wrz 2017 14:07, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz


Ostatnio podbity przez aktywna_turystka, 12 Wrz 2017 14:03
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group