Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 65 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Stockholm
#41 PostWysłany: 14 Maj 2013 17:04 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 872
niebieski
Warto zwrocic uwage, ze wiekszosc hosteli w centrum ma recepcje czynna od 15 do 18. Nam kobieta nie mogla sciagnac pieniedzy z karty choc mialem tam ponad 2000 SEK bo potem placilem za hotel, nie mogla tez poczekac do 19 i w efekcie stracilismy rezerwacje i miejsce noclegowe - takze, ze wzgledu na to babsko nie polecam Archipelago Hostel. Moge poleciec Best Old Town Hostel ze wzgledu na to, ze ma recepcje czynna caly czas i gosc pozwolil nam skorzystac z netu zebysmy sobie znalezli cos innego.

To cos innego to Hotel Manen (druga litera a umlaut) - moge polecic choc do drozsza opcja i daleko od centrum.Dojazd 12 przystankow T-banem i potem 15 min z buta ale po ciemku ciezko trafic wiec mozna wziac taxi (110 SEK).
Doba wychodzi 840 SEK - pokoj z lazienka, do tego bardzo dobre sniadanie w formie bufetu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: Stockholm
#42 PostWysłany: 11 Paź 2013 00:46 

Rejestracja: 22 Kwi 2011
Posty: 61
Loty: 1
Kilometry: 7 461
Czy ktoś z Was miał może możliwość skorzystać z akcji Hotelu Clarion "Room for Art" i z darmowego noclegu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Stockholm
#43 PostWysłany: 21 Lis 2013 20:29 

Rejestracja: 12 Lip 2013
Posty: 3
Witam, czy ktoś może zna jakieś tanie noclegi w Sztokholmie ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Stockholm
#44 PostWysłany: 21 Lis 2013 20:46 

adrian5004 napisał(a):
Witam, czy ktoś może zna jakieś tanie noclegi w Sztokholmie ?


np:
Interhostel 114 Kammakargatan 46, 11160 Sztokholm

http://www.booking.com/hotel/se/interho ... 24393e50X1
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Stockholm
#45 PostWysłany: 01 Sty 2014 19:36 

Rejestracja: 31 Gru 2013
Posty: 1
ja spalam w sierpniu w best hostel na trangsund 12 za 4 noce dalam w pokoju 6osobowym 795 sek..jest stor azy lepszy niz ten na skeppsbronn.tym bardzej ze chodze o kulach i niestety hostele to masakra ..zero dostosowania ....
teraz szukam czegos w poblizu circus ewentualnie 2,5 do 3 km z buta od cityterminalen do hostelu i tak samo z hostelu do circus...tak do 300sek za dobe ... w tym best hostel robilam booking [rzez booking.com nie majac karty kredytowej przeszlo..fajny hostel ,z czysta duza kuchnia,salonem,kawa,herbata makaron za free..kody dzialaja nie bylo problemow z otwieraniem drzwi jak na skeepsbron.
lece 7.4 do 9.4 mialam rezerwacje w moim na trangsund ale 14km z buta isc to mi sie nie usmiecha,a autobusy drogiee jak chol........
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Stockholm
#46 PostWysłany: 09 Gru 2014 14:40 

Rejestracja: 01 Lis 2013
Posty: 29
Loty: 43
Kilometry: 79 597
Polecam Vanadis Hotel
http://www.vanadishotel.com/
Całkiem niedrogo jak na Sztokholm (za pięć nocy dla dwóch osób ze śniadaniami (dużo i dobre) zapłaciłem ok 880 zł). Teraz mają nawet basen otwarty w sezonie, jak byłem tam w lutym to mieli spory remont :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Stockholm
#47 PostWysłany: 10 Gru 2014 02:27 

Rejestracja: 05 Sty 2014
Posty: 120
Polecam Mälardrottningen Hotell w samym centrum Sztokholmu. Jest to statek na stale przycumowany do brzegu. Mimo, że kajuta jest bardzo ciasna, to jak za taką lokalizację (można zaoszczędzić na bilecie na komunikację miejską) i świetne śniadanie cena niewygórowana. I też dość ciekawa doświadczenie, jak ktoś wcześniej nie był na statku pasażerskim :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Stockholm
#48 PostWysłany: 18 Gru 2014 15:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3400
srebrny
cimek napisał(a):
Kojarzy ktoś sieć omenahotels?
Hotel w Sztokholmie otwierają 28 kwietnia. Pokój 4 osobowy bardzo blisko dworca kosztuje 281.08 zł.

Niestety przez dwa lata obrośli w piórka i teraz 2-ka kosztuje 999 SEK. Szkoda bo bardzo by mi pasował z racji położenia i wyposażenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Stockholm
#49 PostWysłany: 13 Lut 2015 12:51 

Rejestracja: 19 Sty 2015
Posty: 175
Wiadomo czy coś się zmieniło na lepsze (względem postu na górze strony) w Archipelago Hostel?

Planuje zameldować się jakoś w południe - by ktoś był w recepcji, zapłacić zwykłą polską kartą kredytową ;) a potem iść na miasto.

Ktoś jeszcze miał z nimi przygody?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Stockholm
#50 PostWysłany: 13 Mar 2015 14:00 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3877
Loty: 39
Kilometry: 33 222
Niestety wysypał mi się w ostatniej chwili ustawiony nocleg w Sztokholmie. Ktoś ma pomysł na jakieś "tanie" last minute dla dwóch osób? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Stockholm
#51 PostWysłany: 13 Mar 2015 15:20 

Rejestracja: 20 Lut 2013
Posty: 661
Loty: 130
Kilometry: 177 910
niebieski
Mornington Bromma na HotelTonight za 200zł jeżeli masz jeszcze jakiś kredyt.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Stockholm
#52 PostWysłany: 14 Cze 2015 20:27 

Rejestracja: 12 Paź 2014
Posty: 58
Polecam hostel Dalagatan. http://www.booking.com/hotel/se/hostel- ... al;ucfs=1&

3 noce dla 2 osób w czerwcu to 660 zł łącznie. Swietnie wyposażona kuchnia i blisko do metra.
_________________
weekendtrips.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Stockholm
#53 PostWysłany: 14 Cze 2015 22:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Kwi 2015
Posty: 175
Loty: 226
Kilometry: 356 765
maczala1 napisał(a):
cimek napisał(a):
Kojarzy ktoś sieć omenahotels?
Hotel w Sztokholmie otwierają 28 kwietnia. Pokój 4 osobowy bardzo blisko dworca kosztuje 281.08 zł.

Niestety przez dwa lata obrośli w piórka i teraz 2-ka kosztuje 999 SEK. Szkoda bo bardzo by mi pasował z racji położenia i wyposażenia.


Niestety Omena w Sztokholmie juz nie istnieje ...zbankrutowali ..
Mialam tam zarezerwowany pokoj ,lecz z uwagi na na owe bankructwo ostatacznie wyladawalismy w hostelu Anedin ,jest to spory statek zacumowany tuz obok Gondolen i centrum przy Gamla stan>Jak najbradziej polecam ten Hostel ,jest w nim wszytsko co potrzeba do pobytu nastawionego na zwiedzanie ,wlacznie z bezproblemowa dluga przechowalnia bagazu .
Cena tez przystepna 304 zl za noc dla 3 osob.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Stockholm
#54 PostWysłany: 28 Lip 2015 16:23 

Rejestracja: 27 Lip 2015
Posty: 17
Ku przestrodze odradzam nocleg Best Hostel Old Town Strotorget. Było to najtańsze co znalazłam w tej lokalizacji, ale przeżyty tam koszmar zostanie mi na długo w pamięci. Brud, brak poszewek na pościel, zdezelowane materace, obrzydliwa łazienka. Nie, nie, nie. Radzę szukać noclegu gdzie indziej.


Ostatnio edytowany przez Roku, 28 Lip 2015 17:55, edytowano w sumie 1 raz
Reklama, promowanie własnych stron internetowych, podawanie linków do innych, konkurencyjnych stron.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Stockholm
#55 PostWysłany: 30 Wrz 2015 22:25 

Rejestracja: 28 Lip 2011
Posty: 34
Loty: 25
Kilometry: 36 774
Czy ktoś spał w ApartDirect Hammarby Sjöstad? Może nie jest to najtańsza opcja, ale myślę, że cena dobra jak na Sztokholm i warunki jakie oferują. Za 3 noce w apartamencie 4-ro osobowym z kuchnią i łazienką zapłaciłam 3018 SEK. Dość dobra oferta jak dla rodzin z małymi dziećmi (gdzie często z różnych względów odpadają hostele). Minus - 4 km do centrum, ale od czego jest metro :)
Po powrocie dam znać czy warto :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Stockholm
#56 PostWysłany: 31 Paź 2015 21:22 

Rejestracja: 04 Cze 2015
Posty: 2
Mattiskc napisał(a):
Polecam Vanadis Hotel
http://www.vanadishotel.com/
Całkiem niedrogo jak na Sztokholm (za pięć nocy dla dwóch osób ze śniadaniami (dużo i dobre) zapłaciłem ok 880 zł). Teraz mają nawet basen otwarty w sezonie, jak byłem tam w lutym to mieli spory remont :)


Byłem z drugą połówką, dużo zwiedzaliśmy, wracaliśmy tylko spać, pokój co prawda nie miał okien, ale nie przeszkadzało to nam. Śniadania dobre, obsługa miła i pomocna.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Stockholm
#57 PostWysłany: 15 Lip 2016 06:52 

Rejestracja: 22 Sie 2014
Posty: 18
Zbanowany
W mare niedrogie ( o ile można stwierdzić,ze kiedykolwiek Szwecja była niedroga....) hotele są do rezerwacji na stronie Stena Line: http://www.stenaline.pl/do-szwecji/hotele . Jakiś czas temu wybraliśmy się do Szwecji na którki rejs z noclegiem w Sztokholmie i w taki sposob bylo taniej niż na porównywarkach typu trivago czy booking. Po prostu linia ma sporo zniżek dla tych, ktorzy płyną rejsem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Stockholm
#58 PostWysłany: 25 Lip 2016 22:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1564
Loty: 314
Kilometry: 571 396
złoty
W zeszłym tygodniu spałem w Park Inn by Radisson Solna - kilka przystanków metrem od centrum. Zapłaciłem 280 PLN za dwuosobowy pokój ze śniadaniem (smacznie i obficie). Trafiła się promocja na Booking.com - w tej cenie warto.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Stockholm
#59 PostWysłany: 26 Lip 2016 09:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Sie 2013
Posty: 159
Loty: 45
Kilometry: 50 890
igore napisał(a):
W zeszłym tygodniu spałem w Park Inn by Radisson Solna - kilka przystanków metrem od centrum. Zapłaciłem 280 PLN za dwuosobowy pokój ze śniadaniem (smacznie i obficie). Trafiła się promocja na Booking.com - w tej cenie warto.

Nocowałam w nim razem z moją rodzicielką w promocji z Booking.com, do centrum bardzo blisko - przystanek metra przy samym hotelu.
To co mi się spodobało, sami zapytali kiedy będziemy się meldować oraz poprosili o nr lotu, lot był opóźniony o 2h, więc dotarłyśmy ok 2:00, nie było najmniejszego problemu z późnym przyjazdem oraz dostałyśmy poczęstunek za "ciężką podróż" :)
_________________
Zakochana w Arktyce
Obecnie Tromsø - zorza polarna codziennością
Carollayna na facebook
Carollayna.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Sztokholm
#60 PostWysłany: 22 Sie 2016 23:00 

Rejestracja: 09 Sie 2016
Posty: 117
W czerwcu nocowałam z kumpelą w hostelu - łodzi The Red Boat Mälaren, która jest przycumowana przy Sodermalm, kilka-kilkanaście minut piechotą od Gamla Stan. Za 1 noc w pokoju 2 osobowym (łóżka piętrowe, łazienki wspólne) płaciłyśmy 640 SEK - przez www.budgetplaces.com (tam było najtaniej).

Wysłane z mojego LG-D280 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 65 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group