Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 65 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Sztokholm
#1 PostWysłany: 01 Lip 2010 14:26 

Rejestracja: 04 Maj 2010
Posty: 4
Witam , szukam taniego noclegu w Stockholmie , przełom sierpień-wrzesień


Ostatnio edytowany przez michzak, 26 Lip 2016 14:11, edytowano w sumie 1 raz
Nieaktualna lub błędna treść zawarta w poście - aktualizacja lub poprawa danych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Malcie za 1195 PLN. Loty z Katowic + 4* hotel Tydzień na Malcie za 1195 PLN. Loty z Katowic + 4* hotel
Loty do Nowej Zelandii (+ zwiedzanie Rzymu) z Krakowa od 2920 PLN! Loty do Nowej Zelandii (+ zwiedzanie Rzymu) z Krakowa od 2920 PLN!
 Temat postu: Re: Stockholm
#2 PostWysłany: 01 Lip 2010 17:10 

Rejestracja: 01 Lut 2010
Posty: 176
Loty: 29
Kilometry: 42 139
Myślę ,że słowa "taniego" możesz się już pozbyć ;)

http://www.hostelworld.com
lub Couchsurfing albo Hospitalityclub.

Szwecja to diabelnie drogi kraj.

http://www1.hostelworld.com/search?sear ... =Stockholm
_________________
"Ru[url=l]ss[/url]ia is a gas station masquerading as a country"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Stockholm
#3 PostWysłany: 02 Lip 2010 08:59 

Rejestracja: 25 Mar 2010
Posty: 980
Loty: 31
Kilometry: 89 760
niebieski
Diabelnie to jest droga Norwegia - Szwecja jest znacznie tańsza :)

A dla ilu osób ten nocleg? Byłem ze znajomymi pod koniec maja na 4-dniowym zwiedzaniu Sztokholmu i znaleźliśmy fajną metę (mieszkanie Polki, która mieszka tam od 20 lat). Przy 3-4 osobach wychodzi taniej i o niebo wygodniej, niż w hostelu).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Stockholm
#4 PostWysłany: 02 Lip 2010 11:28 

Rejestracja: 04 Maj 2010
Posty: 4
Dwie osoby , na 100% we wrześniu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Stockholm
#5 PostWysłany: 22 Lip 2010 13:26 

Rejestracja: 25 Mar 2010
Posty: 980
Loty: 31
Kilometry: 89 760
niebieski
Przy 2 osobach się nie kalkuluje. Przy 4 jak najbardziej, bo można wytargować nawet 1000-1100 koron za noc. A to spore mieszkanie jest.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Stockholm
#6 PostWysłany: 26 Lip 2010 22:11 

Rejestracja: 20 Mar 2010
Posty: 175
Do Sztokholmu dosyć tanie bilety, więc nie wierzę że jeszcze nikt nie znalazł jakiegoś taniego hostelu ;) Podzielcie się wszelkimi patentami na spanie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Stockholm
#7 PostWysłany: 27 Lip 2010 00:14 

Rejestracja: 10 Maj 2010
Posty: 441
niebieski
Ja mam zamiar na lotnisku, choć jeszcze nie sprawdzałem czy jest przyjazne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Stockholm
#8 PostWysłany: 28 Lip 2010 22:11 

Rejestracja: 24 Lip 2010
Posty: 26
Hej,

nocowałam w tym hostelu, odnowiony dwa lata temu.
http://www.besthostel.se/
dokładnie w tym pośrodku, bo mają trzy lokalizacje. Warunki świetne. Hostel zajmuje piętra od trzeciego do piątego i ogolnie jest labirytem korytarzy. Mają olbrzymią kuchnię z częścią jadalną plus obok jadalnię z wielkim oknem i ślicznym widokiem na wodę. Poza tym jest druga mała kuchnia, gdzie można pić herbatę na spokojnie nawet o drugiej w nocy.

Lokalizacja świetna, ceny nawet ok jak na warunki sztokholmskie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Stockholm
#9 PostWysłany: 17 Sty 2011 22:30 

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 133
Odkryliście jakieś tanie noclegi w Stockholmie? Mam zamiar sie tam wybrac niebawem :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Stockholm
#10 PostWysłany: 20 Sty 2011 13:57 

Rejestracja: 19 Paź 2010
Posty: 77
Znalazlem tani z dosc dobra lokalizacja accohostel. Za dwa dni zweryfikuje :)
Szwecja jest droga ale tez urokliwa.
Mam zamiar wyjechac poza sztokholm bo juz go widzialem. Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Stockholm
#11 PostWysłany: 21 Sty 2011 17:23 

Rejestracja: 21 Sty 2011
Posty: 38
@titter
Hostel jeden z najtańszych. Nie warto brać tam pokoju 16 osobowego, bo jest niewiele większe od tych 6osobowych. Lokalizacja całkiem niezła, ale gdzie kimkolwiek chce się iść trzeba przejść przez most tuż przy starym mieście, a dojście do tego miejsca to 30 - 40 minut prostej drogi :)
Irytująca była kontrola staffu przynajmniej 2 razy dziennie czy w każdym z pokojów są tylko uprawnione do tego osoby. Hostel jest na kody i nie ma desku. Trzeba mieć na uwadze że płatności za hostel dokonuje się wcześniej przez internet ( akceptacja tylko kk, przynajmniej moje 3 debetówki odrzuciło), można na miejscu ale wiąże się to z opłatą 10 E extra.
Miłego zwiedzania
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Stockholm
#12 PostWysłany: 21 Sty 2011 23:47 

Rejestracja: 19 Paź 2010
Posty: 77
wzialem 6osobowke. wiem juz wszystko oplacilem :) udalo sie moja visa electron z mbanku :)
dzieki za rade.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Stockholm
#13 PostWysłany: 27 Sty 2011 00:19 

Rejestracja: 19 Paź 2010
Posty: 77
OK. Jestem z powrotem.

Wiec tak. Podroz udana. Powrot z Wizzem byla ciekawy. Podczas wchodzenia na poklad po 15 minutach opoznienia gasna swiatla :) wiec lekka konsternacja i smiechy w stylu: "no to widze jak dolecimy" :D Ale sie udalo :P

Hostel: ACCO bardzo przyjazny. Nie mozna powiedziec ze przytulny bo to typowa poczekalnia. Bylo cieplo, bylo miekko (choc poduszki mogliby dawac inne :( ) Generalnie w miare cicho. Ludzie przyjazni. Obsluga mila i w zasadzie nie widoczna. To mi sie najbardziej podobalo bo nie lubie jak ktos mi sie narzuca. Mysle ze w tej cenie w tym kraju i miescie z taka lokalizacja nie mozna "zrobic tego" lepiej. Jestem zadowolony i polecam na nikobuzdzetowe wyprawy. Niestety nie jest to hotel z gwiazdkami wiec nie ma sie co spodziewac spa itp. Sa normalne warunki sanitarne. Jest "kucheneczka". Jest internet. Wszystko jak w opisie na stronie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Stockholm
#14 PostWysłany: 27 Sty 2011 02:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
titter napisał(a):
OK. Jestem z powrotem.

Wiec tak. Podroz udana. Powrot z Wizzem byla ciekawy. Podczas wchodzenia na poklad po 15 minutach opoznienia gasna swiatla :)

podczas dojazdu na pas startowy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Stockholm
#15 PostWysłany: 29 Sty 2011 16:14 

Rejestracja: 19 Paź 2010
Posty: 77
Nie. Az tak zle nie bylo :)
Gdy pierwsze osoby ladowaly sie na poklad. jeszcze chyba nikt nie zdarzyl zajac dobrze miejsca. A co? miales juz awarie na pasie? :>
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Stockholm
#16 PostWysłany: 29 Sty 2011 17:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
titter napisał(a):
Nie. Az tak zle nie bylo :)
Gdy pierwsze osoby ladowaly sie na poklad. jeszcze chyba nikt nie zdarzyl zajac dobrze miejsca. A co? miales juz awarie na pasie? :>

nie - pytalem, bo podczas startu zawsze wyłącza sie oswietlenie - safety reasons :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Stockholm
#17 PostWysłany: 29 Sty 2011 18:59 

Rejestracja: 19 Paź 2010
Posty: 77
no to wiem :) ale nie mowilem o wylaczeniu swiatel tylko braku pradu...ah wszystko zle napisalem bo chcialem krotko i zwiezle :P
brak pradu przy wchodzeniu na poklad a wczesniej 15 minut oczekiwania bo jakas tam awaria :) wiec mogli sie niektorzy przestraszyc :) tym bardziej ze byly tam osoby lecace pierwszy raz.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Stockholm
#18 PostWysłany: 19 Lut 2011 23:49 

Rejestracja: 19 Lut 2011
Posty: 210
niebieski
Za każdym razem jak jestem w Sztokholmie to nocuję w City Hostel na Fleminggatan, jakieś nawet nie 10 minut pieszo od Cityterminalen, gdzie przywozi nas ze Skavsty autobus. Ceny w pokoju 8-osobowym z tego co pamiętam 230SEK. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Stockholm
#19 PostWysłany: 25 Lut 2011 19:29 

Rejestracja: 26 Sty 2011
Posty: 6
Wróciłem wczoraj z Sztokholmu mogę polecić http://www.hostelsbynordic.se/eng/index_eng.php jest położony w samym centrum 10 minut na nogach od dworca gdzie przyjeżdża autobus z lotniska, hostel jest na głównej handlowej ulicy Drottninggatan. Jest to główna ulica ze sklepami dojście do starego miasta 10 min na nogach wiec cały Sztokholm można zwiedzić na nogach niepłacąca za autobusy lub metro które są tam bardzo drogie. Darmowy autobus do największej IKEA na świecie jest naprzeciwko dworca kolejowego można tam zjeść tanio dobry obiad i przy okazji przejechać przez Sztokholmskie mosty z pięknymi widokami. Hostel jest wyremontowany wszystko jest z IKEA łóżka piętrowe. Wspólna kuchnia jest dobrze wyposażona zmywarka, lodówka, mikrofalówka, czajnik, toster i duży plazmowy telewizor, leżą tam tez rożne mapki i ulotki. Cena 200 koron za osobę w pokoju 4 osobowym wliczone w cenę jest pościel ( to jest dużym plusem ponieważ zazwyczaj kosztuje dodatkowo 5 euro) + kawa i herbata. Warto się dopytać bo niekiedy są promocje za 160 koron w 6 osobowym. Jedynym minusem może być brak okien i że jest ciasno w pokojach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Stockholm
#20 PostWysłany: 18 Mar 2011 18:34 

Rejestracja: 18 Mar 2011
Posty: 2
Witam! Mam pytanie: jak zarezerwować hostel jeśli sie nie ma karty kredytowej? może ktoś zna jakieś hostele, w których wpłaty można dokonać już na miejscu???
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 65 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group