Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 33 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Sylwester 2018
#1 PostWysłany: 27 Cze 2018 10:35 

Rejestracja: 04 Sty 2018
Posty: 11
Skąd
  • Warszawa (Lotnisko Modlin lub Chopina

Dokąd
  • Włochy, Hiszpania

Data wylotu
  • 29.12.2018

Data powrotu
  • 02.01.2019

Długość pobytu
  • 3-4 dni

Bagaż
  • Bagaż podręczny

Liczba pasażerów
  • 10+

Sam znalazłem
  • Rzym za 560zł

Dodatkowe informacje
  • Cześć,
    Sylwester lada chwila i planuję z grupką znajomych wypad gdzieś w fajne miejsce.
    Liczba osób aktualnie waha się miedzy 10, a 16. W planach mamy wylot do Hiszpanii lub Włoch w miejsce gdzie jest jeszcze w miarę ciepło oraz można fajnie spędzić sylwestra (np na plaży).
    Oczywiście im tańsze bilety tym lepiej dlatego zastanawiam się czy w tym wypadku zakup biletów już teraz się opłaca. Co myślicie o tym by jeszcze poczekać (np do sierpnia) i dopiero wtedy zacząć szukać? Każda podpowiedź oraz propozycja innej destynacji wyprawy jest na pewno mile widziana:).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: Sylwester 2018
#2 PostWysłany: 27 Cze 2018 10:49 

Przy deklaracji +10 z racji, ze wyloty sylwestrowe są mocno przereklamowane (Włochy i plaże w grudniu :D ) zbierz od tej 10 kasę dopiero planuj czy szukaj....

Azair ustaw termin, gdziekolwiek i szukaj, czekaj
Góra
 PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Sylwester 2018
#3 PostWysłany: 27 Cze 2018 10:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3398
Loty: 416
Kilometry: 719 918
platynowy
zarówno FR jaki i W6 piszą, żeby przy rezerwacjach 10+ kontaktować się bezpośrednio z nimi. Napisz/zadzwoń, sam jestem ciekaw jakie warunki proponują.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Sylwester 2018
#4 PostWysłany: 27 Cze 2018 10:57 

Spokojnie, z tej +10 zostanie 3 góra 5 osób :D , a więc nie podzieli się wiedzą tajemną dostępną zresztą na tym forum
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Sylwester 2018
#5 PostWysłany: 27 Cze 2018 11:18 

Rejestracja: 04 Sty 2018
Posty: 11
Jeśli coś się dowiem to na pewno tutaj napiszę. Nie planuję by z tej 10 osób ktoś wykruszył więc gorny77 niestety Cię zmartwię:).
Jak na razie patrzyłem i loty czy to do Włoch czy do Hiszpanii są w granicach 550-700zł więc jak dla mnie dużo za dużo jak na wizair czy ryanair. Koszt jaki chciałem za lot w 2 strony to 150-250zł max. Nie wiem czy coś w tych widełkach znajdę. Może ktoś kto rok temu szukał takiego lotu wie jak w tym okresie wyglądają ceny?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Sylwester 2018
#6 PostWysłany: 02 Lip 2018 09:01 

Rejestracja: 27 Lip 2013
Posty: 887
niebieski
Nic dziwnego, że z tej liczby 10 osób nikt się nie wykruszył.
Bo im chyba bajek naobiecywałeś, że za mniej niż 200PLN w ciepłe miejsce polecicie.
A to niewykonalne, zwłaszcza z powodu dużej liczby osób.

Może się uda jakaś Bratysława albo Wilno. Ale nie Hiszpania czy podobne ciepłe kierunki.
Lepiej od razu powiedz, że na sam lot trzeba minimum kilka stówek. To wtedy zobaczysz, że zaczną się marudzenia ...
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Sylwester 2018
#7 PostWysłany: 02 Lip 2018 09:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lis 2012
Posty: 1372
Loty: 33
Kilometry: 39 451
srebrny
Z własnego doświadczenia... Obietnic zawsze jest wiele, ale gdy przychodzi do płacenia to nagle terminy się nie spinają, a wymarzony wyjazd okazuje się być bardzo drogą beznadziejną podróżą.

Zbierz kasę za loty z góry i szukaj ;)

150zł to nierealna cena za atrakcyjny kierunek. Musiałbyś mieć bardzo dużo szczęścia ;) Dolicz do tego wyższe ceny noclegów i wykruszy się kilka osób.


Naobiecywałeś... :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Sylwester 2018
#8 PostWysłany: 02 Lip 2018 09:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3400
srebrny
@neoswieczor
Faktycznie ciężko będzie coś znaleźć przy założonych kryteriach ale jak się trochę poluźni lotnisko wylotu, to można mieć nadzieję.
Z Włoch generalnie najłatwiej upolować Mediolan-Bergamo, bo jest duży wybór połączeń z Polski Wizza i Ryana. Na przykład obecnie z Krakowa są loty w terminach 28,29 grudzień - 3,4 styczeń w cenie 300 zł przy dostępności ponad 10 osób.
Oczywiście to północne Włochy i na balowanie w krótkim rękawku nie ma co liczyć :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Sylwester 2018
#9 PostWysłany: 02 Lip 2018 10:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3699
srebrny
viewtopic.php?p=1099644#p1099644 cena ok
Tel Aviv super miasto do przyimprezowania, tyle tylko, że Żyd na miejscu wam wygarbuje portfel i wrócicie do Polski w samych rajtuzach
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Sylwester 2018
#10 PostWysłany: 08 Lis 2018 11:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Podepnę się pod temat z prośbą o pomoc. Szukam pomysłu na sylwestra 2018/19. Co już zaliczyłem:
- domówki jako małolat
- bale wystawne i filharmonie/teatry
- ciepłe kraje i plaże
- Alpy i sanki/narty
- Wieliczka i kopalnia
- imprezy klubowe i disco polo
- zabawa w Nowej Słupi przy muzyce puszczanej z głośników wozu strażackiego, jego koguty robiły za światła dyskotekowe
- imprezy plenerowe typu koncerty miejskie
- sylwester na białej sali lub w NOT też był*
W zimie na Północ Europy nie chce mi się jechać. Mam 47 lat więc trochę Sylwków już za mną. Ma ktoś jakieś propozycje?
Ciekawe, nietypowe, oryginalne. Będziemy - dwoje rodziców i dziecko 11 lat. Budżet 1000 PLN Polska, 3000 PLN zagramanica.


* biała sala - łózio, kołderka i podusia. NOT - Nocne Oglądanie Telewizji.
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Sylwester 2018
#11 PostWysłany: 08 Lis 2018 13:27 

Rejestracja: 21 Lut 2016
Posty: 628
Loty: 128
Kilometry: 184 046
niebieski
a skąd lot? bo to robi dużą różnice ;)
z tego co widzę, to teraz najkorzystniej jest z Krakowa do Wiednia ;)

neoswieczor, za 200 zł za lot na Sylwestra to co najwyżej mozesz mieć Oslo :P
_________________
Jestem dziewczyną ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Sylwester 2018
#12 PostWysłany: 08 Lis 2018 13:39 

nie Oslo tylko Torp albo Rygge :mrgreen: Sylwester z wilkami brzmi ekscytujaco.

@eskie Kijowa spróbuj, nie gryzie! A i zabalowac mozna ostrzej z racji cen.
A jak chcesz sie wyciszyc to Pardubice polecam. Nikogo nie ma na ulicy, wszyscy w JEDNYM klubie po polnocy laduja. A miasto wyglada niczym western ?
Ewentulanie sprobuj dojechac do Hannover'u i dalej CBE do wspominanego w osobnym watku Amsterdamu. Calkiem tanio wychodzi, szczegolnie ze Szczecina.

Od siebie polece sylwestra na lotnisku w Zaventem, policjanci dbaja zeby nie braklo rozrywek.
Masz wszystkie kierunki poza pólnoca, skoro tam nie :P
Ewentualnie moge zrobic oferte skrojona pod was, daj te 3 tysie a ja wam zalatwie NOT we Frankfurcie all inclusive (woda, cola, paluszki) nad Odra :D
Góra
 PM off
3 ludzi lubi ten post.
eskie uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Sylwester 2018
#13 PostWysłany: 08 Lis 2018 13:57 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
-- 08 Lis 2018 14:55 --

eskie...polecam Berlin. Sporo jarmarków na ulicach a szczególnie w centrum, dziecko będzie zadowolone jak fundniesz np. zjeżdżalnię śniegową(sztuczny) już ustawioną na Potzdamer Platz. Ogólna berlińska impreza zaraz obok czyli przy Bramie Brandenburskiej na ok 100 000 osób. Hoteli i apartamentów sporo do wzięcia a z Twoim budżetem to już ...spoko. Zakupy w pięknych Galeriach z czego żona powinna być zadowolona a dla Ciebie niskie ceny alko i beer i jedzenie na wiele możliwości. :P :lol:

-- 08 Lis 2018 14:57 --

A ...i jeszcze transfer. Do Szczecina masz pociągi a ze Szczecina do Berlina co godzinkę jeżdzi Follow Me . Bilety dla 3 osób ze sporymi znizkami
Góra
 Profil Relacje PM off
eskie lubi ten post.
eskie uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Sylwester 2018
#14 PostWysłany: 08 Lis 2018 14:08 

weeeeeeez mi/mu/komukolwiek nawet nie mów. Najgorsza imprezza na jakiej bylem, malo mnie ludzie nie zadreptali bo stali pieta na piecie. Na 100 000 osob to moze jest przewidziane ale ile tam naprawde jest... Limitow nie ma, dopiero jak konczy sie powietrze to wiadomo ze jest krytycznie :P
Plus mialem wrazenie ze sporo zlodzieji sie uaktywnialo na tym sylwestrze. Dzieci wyciagniesz po polnocy w formie flakow albo mielonki z imprezy przy bramie branderburskiej. Ewentualnke jak staniesz z 2km dalej to bedzie mozna oddychac ale nic nie zobaczycie...
Góra
 PM off
kiimi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Sylwester 2018
#15 PostWysłany: 08 Lis 2018 15:26 

Co racja, to racja.
Sporo imprez pod BB przerobiłem. Od paru lat dałem sobie spokòj. Na święcie Zjednoczenia zrobił się taki ścisk ,że było naprawdę niebezpiecznie. Nawet policjanci byli przerażeni i nie mogli opanować sytuacji. Wydawali polecenia ,jak bezpiecznie i w ktòrym kierunku opuścić to miejsce. Większość ( turyści) nie rozumiała co mòwią, a nawet krzyczą i dalej pchali się we wszystkich kierunkach. A ja z drobną kobietą u boku. Przyznam, że się " lekko" wystraszyłem, jak mnie tłum docisnął. Nic przyjemnego.
Od tej pory wiem, co to jest panika na imprezach masowych. Brrrrr...
Góra
 PM off
vivere uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Sylwester 2018
#16 PostWysłany: 08 Lis 2018 15:43 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Wiele razy tam uczestniczyłem w imprezach ale....stawałem blisko wyjść i w środek wchodziłem jak nie było tłumów. Dokładnie sprawdzają niby wszystko co zapewne przeżyliście na bramkach(jak na lotniskach) :lol: Wszędzie gdzie ma być...drinkers crowd to trza uważać :mrgreen: a złodzieje byli zapewne z...Polandii :lol: zawsze się szykują na takie okazje. Dla mnie fajnie wziąć sobie fajny apartament w centrum i wybrać się na nocny sylwestrowy spacer po Berlinie...z dużą torbą alko pod ręką :lol: :lol: :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Sylwester 2018
#17 PostWysłany: 08 Lis 2018 16:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Pochodzę z rodziny partyzanckiej.
Więc Berlin, Niemcy, alkohol, strzały, wybuchy, płomienie*, nie wiem, czy nie uruchomiłyby jakiegoś zapomnianego genu u mnie, co mogłoby się źle skończyć ;)


* wiem, że fajerwerki, ale zawsze :)
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Sylwester 2018
#18 PostWysłany: 08 Lis 2018 17:13 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Cytuj:
Pochodzę z rodziny partyzanckie

No to może Bieszczady? ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Sylwester 2018
#19 PostWysłany: 08 Lis 2018 18:10 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Skoro partyzanckie pochodzenie to może tropem...TITO? :lol: Chorwacja na Sylwestra może być ciekawa. Jakiś Dubrownik lub bliżej Split. Na te miasta zawsze miałem ochote w Sylwestra a bywałem tylko na wiosne i lato :P
Góra
 Profil Relacje PM off
eskie lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Sylwester 2018
#20 PostWysłany: 08 Lis 2018 18:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2016
Posty: 1192
Loty: 399
Kilometry: 662 743
srebrny
Mój Sylwester w Berlinie też był jedną z najgorszych imprez życia. Nawet na Krupówkach było lepiej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 33 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group