Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 80 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 27 Maj 2010 15:41 

Rejestracja: 09 Mar 2010
Posty: 46
witam! wysyłam rodzinkę na tydzień. Potrzebuję namiarów na fajne noclegi w Trapani i okolicach. Sam też szukam ale nic poniżej 20e/os/noc nie znalazłem na razie. Wynajmą samochód więc z przemieszczaniem nie będzie problemu. Może być nawet 50km od Trapani.

pzdr
adam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy
United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów
#2 PostWysłany: 31 Maj 2010 14:06 

Rejestracja: 31 Maj 2010
Posty: 17
Rzuc okiem na
http://www.homeaway.com
albo
http://www.homelidays.co.uk

Niedawno rozwazalem wyjazd na Sycylie i znalazlem na tych portalach sporo ofert, gdzie cena za osobe za noc wynosila ok. 15 EUR.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 18 Lis 2010 23:15 

Rejestracja: 26 Sie 2010
Posty: 101
Loty: 2
Kilometry: 34 746
Polecam apartament 3 gwiazdkowego hotelu w Palermo dla dwóch rodzin z dziećmi. 2 sypialnie, living room, kuchnia, łazienka=60eur bez śniadania.
Świetna lokalizacja, czysto i piekne widoki z tarasu lub balkonu.

Hotel Ambasciatori
Adres Via Roma 111
Palermo, 90133
Włochy
Numer telefonu +39 0916166881
E-mail booking@ambasciatorihotelpalermo.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Sycylia
#4 PostWysłany: 09 Kwi 2011 18:33 

Rejestracja: 21 Mar 2010
Posty: 15
witam!

wybieram się na kilka dni na Sycylię i zastanawiam się gdzie najlepiej się ulokowac? Palermo? Katania? A może jakiaś mniejsza miejscowość?
Jakieś tanie hostele, godne polecenia?

Dwa, jak sprawa z podróżowaniem po wyspie wygląda? Myślę o autostopie? A jak stopem cięzko będzie, no to autobusy jakieś.
W ogóle Sycylia dorga jest?

Z góry dzięki za jakiekolwiek przydatne info.

Pozdrawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Sycylia
#5 PostWysłany: 13 Kwi 2011 09:20 

Rejestracja: 06 Gru 2010
Posty: 7
Sycylia jest generalnie tansza niz kontynentalne Wlochy. Autobus nie jest najlepszym pomyslem, ja planowalem pociagiem ale skonczylo sie na wynajeciu samochodu. Z miejscem Ci nie doradze bo uwazam ze cala wyspa miejscowosc po miejscowosci jest godna polecenia. Autostrady na Sycyli sa za darmo. Uwazac nalezy na brak miejsc parkingowych wieczorem w takich miastach jak Palermo, Katania.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 06 Maj 2011 14:33 

Rejestracja: 06 Maj 2011
Posty: 4
hej
21.05 - 24.05 Kraków - Trapani - Kraków

Jeśli się wybiorę na tą Sycylie to jednak indywidualnie, a jedynki w pensjonatach i innych kwaterach w Trapani i okolicach wybitnie drogie. Gdyby ktoś poszukiwał osoby na nocleg do jakiejś trójki, czwórki, czy większych mieszkań to się polecam, bo te można znaleźć już od 16e.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 08 Maj 2011 19:25 

Rejestracja: 06 Maj 2011
Posty: 1
hehe, mamy plan wypożyczyć auto zwiedzac, zwiedzać i jeszcze raz zwiedzać :) i nie spać przez ten czas :) Chyba, że w aucie ;)
Albo jak sie nie da to na miejscu będziemy szukać :)

Zobaczymy :)
Pozdrawiam! :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 19 Maj 2011 22:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 496
Loty: 332
Kilometry: 605 239
niebieski
Polecam hotel Regina w Palermo!! Bardzo miła obsługa, warunki świetne, ceny też w porządku. Lokalizacja również bez zarzutu.
http://www.hotelreginapalermo.it/

Przecznicę dalej znajduje się Hostel Firenze, nieco tańszy, warunki jak na low-cost ok, ale warto dodać, że dokładnie pod nim znajduje się baardzo hałaśliwa dyskoteka, co nie każdy lubi.
_________________
http://www.liswplecaku.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 31 Mar 2012 18:34 

Rejestracja: 24 Lut 2012
Posty: 4
Hej,
ponizej link do stronki z ktorej mozna sciagnac kupon na 20% znizki do wielu hoteli w Trapani i okolicy..trzeba sie najpierw zarejestrowac...

http://www.turismo.trapani.it/it/8/newsletter.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 07 Lip 2012 17:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Kwi 2011
Posty: 25
Loty: 23
Kilometry: 26 356
evita napisał(a):
Hej,
ponizej link do stronki z ktorej mozna sciagnac kupon na 20% znizki do wielu hoteli w Trapani i okolicy..trzeba sie najpierw zarejestrowac...

http://www.turismo.trapani.it/it/8/newsletter.html


Możesz dokładniej wyjaśnić gdzie jest ten kupon? Dzięki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 15 Mar 2013 17:18 

Rejestracja: 07 Mar 2013
Posty: 27
witam, pierwszy raz wybieramy się na własną rękę za granicę - lot już kupiony, teraz kolej na hotel
chciałam prosić o pomoc w znalezienu czegoś dla rodzinki 2 + 3 na Sycylii w dn. 7-10 kwietnia
może macie godne polecenia miejsca (niezbyt drogie) w zachodniej części wyspy?
podajcie chociaż strony na których rezerwujecie, na których można skorzystać z rabatów
sama zaczynam szukać intensywnie
z góry dziękuję
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 15 Mar 2013 17:32 

Rejestracja: 22 Paź 2012
Posty: 69
www.homelidays.co.uk

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 15 Mar 2013 18:01 

Rejestracja: 01 Lut 2013
Posty: 107
rozumiem, że lecisz do Trapani? byłem tam 2 lata temu i mieliśmy wynajęte mieszkanie na 7 dni, ale na to samo miasto szkoda tyle czasu. Tam jest sporo hoteli, ceny w granicach 50Euro za pokój 2-3 osobowy, zależy jaki masz plan, ja bym wynajął samochód- my tak zrobiliśmy na tydzień i pojeździł. 3 dni to trochę mało czasu, ale wjechałbym kolejką do Erice - super sprawa, na pd do Marsali, na pn do Segesta i Palermo albo nawet do Cefalu, dalej nie dasz rady. autostrady prawie bezpłatne, benzyna droga, ale samawyspa super.
Trapani - do siedzenia na miejscu, średnio ciekawe.
pytaj to podpowiemy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 18 Mar 2013 18:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lis 2012
Posty: 1372
Loty: 33
Kilometry: 39 451
srebrny
Też lecimy w tym samym terminie ;) Rzeszów?
Pierwszego dnia planujemy nocleg gdzieś na wybrzeżu w drodze do Palermo. drugiego dnia zwiedzamy Palermo i okolicę, nocleg planujemy gdzieś w okolicy miejscowości Corleone.
Trzeci nocleg w okolicy południowego wybrzeża, Agrigento lub Sciacca i kolejnego już dnia droga na lotnisko. Nie ma co się na pewno zabijać i jechać dalej na wschód bo narobisz tylko kilometrów, a nie pozwiedzasz nic ;)

http://goo.gl/maps/fbePv tutaj mniej więcej mapka, na pewno będą jeszcze zmiany w zależności od tego co będzie ciekawego w okolicy przejazdu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 25 Mar 2013 12:48 

Rejestracja: 07 Sty 2011
Posty: 465
niebieski
Kański napisał(a):
Też lecimy w tym samym terminie ;) Rzeszów?
Pierwszego dnia planujemy nocleg gdzieś na wybrzeżu w drodze do Palermo. drugiego dnia zwiedzamy Palermo i okolicę, nocleg planujemy gdzieś w okolicy miejscowości Corleone.
Trzeci nocleg w okolicy południowego wybrzeża, Agrigento lub Sciacca i kolejnego już dnia droga na lotnisko. Nie ma co się na pewno zabijać i jechać dalej na wschód bo narobisz tylko kilometrów, a nie pozwiedzasz nic ;)

http://goo.gl/maps/fbePv tutaj mniej więcej mapka, na pewno będą jeszcze zmiany w zależności od tego co będzie ciekawego w okolicy przejazdu

Zostawiasz z boku Erice, San Vito La Capo i Castellammare del Golfo?;) Nie lepiej przejechać się wybrzeżem do Palermo?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 28 Kwi 2013 14:02 

Rejestracja: 07 Kwi 2013
Posty: 4
Cześć,

Mam już wykupiony bilet do Trapani. Tylko teraz pojawia się problem, przylatuję tam o 22.30 i ciężko jest mi znaleźć jakiś tani nocleg na jeden dzień lub nie przyjmują już tak późno. Czy macie jakiś pomysł? Plan jest taki aby objechać Sycylię, stąd szkoda mi czasu na dwudniowy nocleg w Trapani :)

Dzięki wielkie!
K
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Nocleg na Sycylii
#17 PostWysłany: 01 Maj 2013 22:06 

Rejestracja: 18 Kwi 2012
Posty: 45
Hej :)
Szukam w miarę taniego noclegu dla dwóch osób na Sycylii w dniach 24 - 29 maja. Najchętniej w Trapani lub okolicach, chyba nie będziemy wypożyczać samochodu. Przekopałam całe forum, ale niewiele znalazłam :( Pomóżcie, proszę! :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 03 Maj 2013 12:20 

Rejestracja: 07 Sty 2011
Posty: 465
niebieski
Szukajcie na airbnb.
Ja spałem u Tiziany https://www.airbnb.pl/rooms/453718
W Trapani byłem o podobnej godzinie (penie ten sam lot z Rzeszowa). Nie ma problemu z zakwaterowaniem o późnej godzinie. Autobus (4.7 EUR za bilet) z lotniska zatrzymuje się jakieś 100m od mieszkania. Za noc płaciłem chyba 107zł po wykorzystaniu zniżki za zarejestrowanie się przez linka polecającego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Włochy/Trapani
#19 PostWysłany: 29 Maj 2013 11:44 

Rejestracja: 28 Maj 2013
Posty: 123
Witam,

zainteresowała mnie informacja o okazyjnej cenie lotu i 4 gwiazdkowym hotelu na stronie, jednak hotel w tych dniach jest niedostepny. Zaczlame szukac innych rozwiazan jednak nigdzie nie moge znalezc ceny oscylujacej wokół 68 zl za dobe, ktore byly podane. Czy znalezienie doby do 100 zl w przyzwoitym miejscu jest w ogole mozliwe ? Lecimy we dwoje i myslelismy o tygodniu. Jestem kompletnie nowy, dziekuje za wszelka pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy/Trapani
#20 PostWysłany: 29 Maj 2013 12:45 

Rejestracja: 07 Sty 2011
Posty: 465
niebieski
68zł/os czy na dwie?
W Trapani za jakieś 200zł dla dwóch osób. W Palermo jest trochę taniej ale niewiele.
Sprawdź na airbnb, z linkiem polecającym wyjdzie najtaniej. Można rezerwować na dwie osoby.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 80 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group