Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Support wimdu.com
#1 PostWysłany: 07 Gru 2011 14:52 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
Miałem pytanie do wimdu. Kliknąłem więc w odpowiedni formularz, który otworzył się w języku polskim. Więc napisałem po naszemu. Otrzymałem odpowiedź:
Cytuj:
Hi Maciek****,

Thank you for using wimdu.com and our services.

Unfortunately we are not able to take care of your request in your language. We kindly ask you to contact us in any of our supported languages: English, German, Italian, French and/or Spanish. We do apologize for the inconvenience.


Myślę szkoda. Trzeba bedzie przeredagować na angielski. Ale czytam niżej a tam wyjaśnienie - po angielsku - mojego problemu. Zagadka? Licho nie śpi, sprawdziłem więc nadawcę, a tam:
Cytuj:
Magdalena Rogala


To można po polsku czy nie? :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group