Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 212 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 29 Cze 2016 09:34 

Rejestracja: 27 Sie 2012
Posty: 95
singielka_1976 napisał(a):
ane.wald napisał(a):
JarekGdynia napisał(a):
Startował o 20 z Japoni, jako że to nasz trójmiejski kolega czekamy z niecierpliwością na wieści od niego.
Z NRT do IST był lot jedynie o 22:30, przekierowany obecnie do Antalyi AYT a przewidywany o 5:25.
Jakieś wieści od Bartka?
z NRT to IST (planowany o 22:30 - wylot o 22) doleciał dziś bez problemów na IST po 4 nad ranem - leciałem nim z dziewczyną, na lotnisku tłumy, ścisk niesamowity, ogólny chaos - nie powiem nieciekawie to wyglądało podczas lotu (jako że TK ma telewizję LIVE) nie mniej jednak wylądowaliśmy. Po około 8 otworzyli wszystkie saloniki, sklepy, food courty itp a teraz czekamy w Loung'u na WAW

BTW wygląda na to że Turcja przeprosiła się z Rosjąi lot powrotny przez ich strefę powietrzną (lot do NRT poza ich strefą)


Ostatnio edytowany przez lsk 29 Cze 2016 09:40, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off
Japonka76 lubi ten post.
JarekGdynia uważa post za pomocny.
 
      
Przygoda w Afryce: Nairobi, Mombasa, Zanzibar i Dar es Salaam w jednej podróży z Warszawy za 3029 PLN Przygoda w Afryce: Nairobi, Mombasa, Zanzibar i Dar es Salaam w jednej podróży z Warszawy za 3029 PLN
Urlop w Playa del Carmen za 3720 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) i 7 nocy ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Playa del Carmen za 3720 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) i 7 nocy ze śniadaniami w 4* hotelu
#102 PostWysłany: 29 Cze 2016 09:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3536
srebrny
przeprosił Erdogan
ja dzisiaj obniżyłem Turcji rating do A-, czyli nie jechać
szansa na bombowe wakacje jest zbyt wysoka jak dla mnie
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#103 PostWysłany: 29 Cze 2016 12:58 

Rejestracja: 14 Mar 2014
Posty: 1239
Loty: 114
Kilometry: 156 105
niebieski
-
"Narodowość zabitych w zamachach 5 obywateli Arabii Saudyjskiej i dwóch obywateli Iraku. Wśród ofiar śmiertelnych jest też po jednym obywatelu Ukrainy, Chin, Iranu, Jordanii, Tunezji i Uzbekistanu.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 29 Cze 2016 22:37, edytowano w sumie 1 raz
Rozumiem , emocje , jednak piszmy merytorycznie.
Góra
 Profil Relacje PM off
Abcn lubi ten post.
 
      
#104 PostWysłany: 29 Cze 2016 13:47 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22488
oskiboski napisał(a):
[urlhttps://bartek-krzeminski.fly4free.pl ze spolecznosci ladowal o 20 i pewnie nocowac mial


Bartek zameldował ze jest w Budapeszcie
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#105 PostWysłany: 29 Cze 2016 13:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2014
Posty: 3076
Loty: 321
Kilometry: 481 404
platynowy
pisał, że był tylko tranzytem w dodatku 3h opóźnienia, więc za długo chyba na samym IST nie posiedział.
_________________
W "relacjach": Filipiny (2018), Armenia(2017), Argentyna(2016), Kazachstan (2016) i Maroko(2015).

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#106 PostWysłany: 29 Cze 2016 15:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2014
Posty: 223
Loty: 357
Kilometry: 561 894
niebieski
Serwis, dzieki za zainteresowanie. Jesteśmy cali w Budapeszcie. Samoloty opuszczali o 9 i 10 odwołane zmieniono na opóźnione. Wydaje się że sytuacja opanowana. Pozostał szok.
Góra
 Profil Relacje PM off
9 ludzi lubi ten post.
 
      
#107 PostWysłany: 29 Cze 2016 16:35 

Rejestracja: 27 Sie 2012
Posty: 95
nietypowa sytuacja dziś na IST - WAW około 11:30 babka przy "gejcie" woła ludzi do odprawy (dosłownie) - jako że planowany wylot 12:35 wszyscy zadowoleni, przechodzimy, odrywa boarding passy, jako że miałem przyjemność być pierwszy w samolocie to okazało się, że jestem rzeczywiście pierwszy - nikogo, drzwi do kokpitu otwarte, zero obsługi, jakieś worki na siedzeniach, lekki szok, ale co tam idziemy na miejsce - mówię do dziewczyny, że zaraz nas cofną, ale połowa samolotu już się rozgościła no i oczywiście wchodzi gość z obsługi i daje znać, że zaszła pomyłka ... powrót przed gate, a tam koleżanka chyba dostaje bure po czym pokierowana idzie na ławkę (rezerwowych) odpocząć (była w ciaży) :)
wylecieliśmy 13:15 co jak na dzisiejszy bajzel był chyba dobrym czasem, dziś cieszę się, że mam chwilę przerwy od IST i ogólnie od lotów, z nami na pokładzie m.in ludzie którzy przylecieli wczoraj na pokładzie z Sao Paulo mniej więcej równo z wybuchem (chyba mieli lecieć z IST do Wilna, ale w związku z sytuacją dostali przebookowanie na WAW), wiele ciekawych opowieści, no ale może ktoś opisze :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#108 PostWysłany: 29 Cze 2016 22:27 

Rejestracja: 11 Sie 2014
Posty: 42
Loty: 112
Kilometry: 198 895
zbyhu napisał(a):
A na Ataturku nie ma darmowego internetu. Spokojnie.


troche offtopowo, ale z tym internetem to nie tak do konca-niby nie ma, a jest. Mozna sie darmowo zalogowac na dwie godziny przez Turk Telekom. Trzeba podac numer telefonu(kierunkowy 0048, potem 0 i nr komorki), nastepnie otrzymujemy kod dostepu smsem i mozna hulac przez dwie godziny. Niewiele, ale zawsze cos.

I jeszcze slowo o podejsciu Turkisha do pasazerow w dzisiejszym chaosie na wiadomym lotnisku: rozumiem specyfike sytuacji, ale to ze w strefie odlotow, przed bramkami, nie bylo nikogo z obslugi, kogo mozna by o cokolwiek zapytac jest mocno slabe. Przy opuszczaniu samolotu tez zadnych konkretow: jest tak i tak, robcie to i to, nic. Ludzie byli pozostawieni sami sobie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#109 PostWysłany: 29 Cze 2016 22:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 810
niebieski
@orang_utan a testowales to rozwiazanie? Jak ja bylem w marcu powiedzieli mi ze to dziala tylko dla tureckich numerow. Nawet jak podawalem polski, sms nigdy nie dochodzil.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#110 PostWysłany: 29 Cze 2016 22:47 

Rejestracja: 26 Sty 2013
Posty: 430
Loty: 267
Kilometry: 329 797
niebieski
@seba
zerknij tutaj:
stambul-ataturk-przesiadka,1530,89164&p=768463&hilit=Ataturk+internet#p768474
odpowiedź na Twoje pytanie m.in w poście #32 użytkownika @mucha
Góra
 Profil Relacje PM off
seba lubi ten post.
seba uważa post za pomocny.
 
      
#111 PostWysłany: 29 Cze 2016 23:03 

Rejestracja: 14 Maj 2014
Posty: 125
becek napisał(a):
przeprosił Erdogan
ja dzisiaj obniżyłem Turcji rating do A-, czyli nie jechać
szansa na bombowe wakacje jest zbyt wysoka jak dla mnie


A czy Francji, Belgii, USA a wcześniej Norwegii też obniżyłeś ratingi?

We wszystkich tych państwach zginęli ludzie z rąk zamachowców.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#112 PostWysłany: 29 Cze 2016 23:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3536
srebrny
Nie staraj się zrozumieć wszystkiego, bo wszystko stanie się niezrozumiałe
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
namteH lubi ten post.
 
      
#113 PostWysłany: 29 Cze 2016 23:12 

Rejestracja: 14 Maj 2014
Posty: 125
orang_utan napisał(a):
zbyhu napisał(a):
A na Ataturku nie ma darmowego internetu. Spokojnie.


troche offtopowo, ale z tym internetem to nie tak do konca-niby nie ma, a jest. Mozna sie darmowo zalogowac na dwie godziny przez Turk Telekom. Trzeba podac numer telefonu(kierunkowy 0048, potem 0 i nr komorki), nastepnie otrzymujemy kod dostepu smsem i mozna hulac przez dwie godziny. Niewiele, ale zawsze cos.

I jeszcze slowo o podejsciu Turkisha do pasazerow w dzisiejszym chaosie na wiadomym lotnisku: rozumiem specyfike sytuacji, ale to ze w strefie odlotow, przed bramkami, nie bylo nikogo z obslugi, kogo mozna by o cokolwiek zapytac jest mocno slabe. Przy opuszczaniu samolotu tez zadnych konkretow: jest tak i tak, robcie to i to, nic. Ludzie byli pozostawieni sami sobie


Sorry ale od tego jest informacja albo customer service, pospaceruj się przez Frankfurt lub inne lotniska.

czego niby miały pilnować? bramek?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#114 PostWysłany: 30 Cze 2016 18:34 

Rejestracja: 11 Sie 2014
Posty: 42
Loty: 112
Kilometry: 198 895
seba napisał(a):
@orang_utan a testowales to rozwiazanie? Jak ja bylem w marcu powiedzieli mi ze to dziala tylko dla tureckich numerow. Nawet jak podawalem polski, sms nigdy nie dochodzil.


Testowalismy lecac w obie strony, na dwoch rozmych nr telefonu, dzialalo. Zeby doszedl sms nr trzeba bylo wpisac wedlug schematu 0048 0 xxx xxx xxx, gdzie x to dziewiecio cyfrowy nr komorki. Przy wpisywaniu z jednym zerem przed kierunkowym, bez zera przed nr kom albo z tureckim kierunkiem (0090) sms nie dochodzil. Po wykorzystaniu dwoch godzinach automatycznie traci sie polaczenie.

A co do uwagi Luke 1976: w normalnych warunkach jasne, zgodzilbym sie z Toba. Ale w zaistnialej, nadzwyczajnej sytuacji mam prawo do opinii, ze Turkish sie nie spisal. Na lotnisku panowal mega chaos, a w strefie przylotow, gdzie bylo customer service, o ktorym piszesz, tlum pchal sie do transferow, szturmowanie punkhtu informacji powodowalo bezpowrotna utrate miejsca w kolejce. Z kolei za bramkami po kontroli podrecznego w strefie transferowej, gdzie nie bylo juz grozby stratowania, przez dlugi czas nie bylo mozliwosci uzyskania jakiejkolwiek informacji. Ludzie szturmowali help desk Turkisha, bo wygladalo na to, ze przy komputerach siedza pracownicy, ale okazywalo sie, ze to sa inni podrozni, ktorzy po prostu korzystaja z wolnych komputerow! Byc moze Ty jako doswiadczony oblatywacz radzisz sobie w kazdej sytuacji. Ja pisze jako zwykly Kowalski. Z tej perspektywy Turkish wypadl blado
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#115 PostWysłany: 02 Lip 2016 17:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Lis 2014
Posty: 214
Loty: 118
Kilometry: 365 764
kemot napisał(a):
W takim razie dzisiejsza odwołana rotacja IST-NRT-IST, o której wspomniałem wcześniej, Cię nie dotyczy.
I tak jak napisałem wcześniej od tego czy Twój rejs odbędzie się planowo czy nie, zależy, czy jutrzejszy rejs TK52 IST-NRT (wylot 01:20 local time, 00:20 polskiego) wyleci ze Stambułu czy również będzie odwołany tak jak ten dzisiejszy.


W ramach podziękowania i poinformowania cały lot przebiegał bez problemów. Jedynie do naszego samolotu dopakowali dosyć duża ilość ludzi z poprzedniego dnia. Na lotnisku w Stambule dużo ludzi nawet w loungach ciężko było znaleźć miejsce do siedzenia. Być może ludzi wystraszyli się troche przebywania na górze. W pierwszą stronę było pustawo i miejsca do wyboru.
Reasumując dziękuję ze pomoc w środku Twojej nocy :)
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#116 PostWysłany: 15 Lip 2016 22:20 

Próba Coup d'état w Turcji: http://www.bbc.com/news/world-europe-36809083
Sprzeczne informację, rząd najpierw potwierdza zamach stanu, potem zaprzecza.
Góra
 PM off  
      
#117 PostWysłany: 15 Lip 2016 22:31 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2441
Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
czyli Turcje wykreslamy z urlopow i lotow
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#118 PostWysłany: 15 Lip 2016 22:39 

A poczemu? Tanio będzie :twisted:
Góra
 PM off  
      
#119 PostWysłany: 15 Lip 2016 22:41 

Rejestracja: 20 Maj 2014
Posty: 1288
Loty: 253
Kilometry: 427 726
srebrny
IST - loty odwołane
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#120 PostWysłany: 15 Lip 2016 22:41 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2441
Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
Anonymous napisał(a):
A poczemu? Tanio będzie :twisted:



zamkneli i otoczyli lotnisko.

chcialbys tam byc nawet jesli byloby tanio?

bedzie w najblizszym czie tam burdel i moga zamykac wiele razy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 212 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group