Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 104 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 22 Lut 2016 22:41 

Rejestracja: 22 Lut 2016
Posty: 10
Czy 80 minut wystarczy na przesiadkę w Stambule?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 22 Lut 2016 22:50 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
To zależy.
Jesli dwa loty międzynarodowe nie powinno byc problemu (oczywiście jesli sa na jednym bilecie)
Jesli jeden lot krajowy a drugi międzynarodowy to trzeba bedzie dwa razy nadawać bagaż ale mimo to powinno sie udać.
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 22 Lut 2016 22:54 

Rejestracja: 22 Lut 2016
Posty: 10
Dwa loty międzynarodowe - Warszawa - Stambuł i Stambuł - Delhi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 22 Lut 2016 22:56 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
No to nie powinno byc problemu jesli sa na jednym bilecie.
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 14 Mar 2016 22:38 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Bez problemu - ja na trasie WAW - IST - BOM przesiadłem się w 55 min.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 23 Mar 2016 19:25 

Rejestracja: 02 Cze 2011
Posty: 21
Witam, również korzystając z tematu zapytam czy nie będzie problemów z przesiadką. Lece w maju z Bogoty do Budapesztu, planowy przylot do Stambułu to 10:25 lot do Budapesztu mam o 11:55, wszystko na jednym bilecie. Rozumiem, że w przypadku gdyby pojawiło się jakieś opóźnienie w poprzednim locie Turkish zapewni kolejne połączenie ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 23 Mar 2016 19:35 

Rejestracja: 14 Mar 2014
Posty: 1239
Loty: 114
Kilometry: 156 105
niebieski
Długa przesiadka spokojnie do opanowania, w razie opóźnienia zorganizują Ci lot do Budapesztu.
Góra
 Profil Relacje PM off
jogger uważa post za pomocny.
 
      
#8 PostWysłany: 23 Mar 2016 19:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Gru 2014
Posty: 350
Loty: 302
Kilometry: 525 302
niebieski
Mogę tylko polecić, żebyś szybko wysiadał z samolotu, po wyjściu trzeba przejść kontrolę bezpieczeństwa przed przejściem do hali odlotów. Lecąc ostatnio z KUL o 5:00 rano kolejka była na około godzinę.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 23 Mar 2016 20:33 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4059
złoty
Wczoraj juz na wyjsciu z rekawa, sprawdzano paszporty wszystkim, wiec tworzyl sie ogromny zator w samolocie przy 300 pasazerach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 24 Mar 2016 14:23 

Rejestracja: 02 Cze 2011
Posty: 21
MaciekM napisał(a):
Mogę tylko polecić, żebyś szybko wysiadał z samolotu, po wyjściu trzeba przejść kontrolę bezpieczeństwa przed przejściem do hali odlotów. Lecąc ostatnio z KUL o 5:00 rano kolejka była na około godzinę.

Czyli nie ma strefy tranzytowej dla podróżnych lecących dalej ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 24 Mar 2016 14:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2013
Posty: 1191
Loty: 104
Kilometry: 466 167
niebieski
jacek96 napisał(a):
Wczoraj juz na wyjsciu z rekawa, sprawdzano paszporty wszystkim, wiec tworzyl sie ogromny zator w samolocie przy 300 pasazerach.


to normalne jakby kazdy zastosowal sie do komunikatow personelu i przygotowal paszport i karte pokladowa to by korka nie bylo

-- 24 Mar 2016 14:31 --

jogger napisał(a):
Witam, również korzystając z tematu zapytam czy nie będzie problemów z przesiadką. Lece w maju z Bogoty do Budapesztu, planowy przylot do Stambułu to 10:25 lot do Budapesztu mam o 11:55, wszystko na jednym bilecie. Rozumiem, że w przypadku gdyby pojawiło się jakieś opóźnienie w poprzednim locie Turkish zapewni kolejne połączenie ?


zapewni i jest tranzyt bez obaw niech Cie w bład nie wprowadzaja
_________________
Europa /USA /Kanada /Dominikana /Martynika /Gwadelupa/ St.Lucia /Barbados /Brazylia /Argentyna /Chile /Urugwaj /Egipt /Izrael /ZEA /Dubai /Katar /Etiopia /RPA /Suazi /Tanzania /Singapur /Tajlandia /Indonezja /Filipiny /Australia /Nowa Zelandia /Fidżi /Hawaje /Korea /Japonia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 24 Mar 2016 17:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Gru 2014
Posty: 350
Loty: 302
Kilometry: 525 302
niebieski
@jogger Jak przyleciałem z WAW wszystko było normalnie, pokazałem boarding i wysłali nas do hali odlotów bez żadnych cyrków. W drodze powrotnej, żeby wyjechać na górę na odloty trzeba było przejść kontrolę bezpieczeństwa, to było dnia 13.03.2016
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 24 Mar 2016 17:49 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4059
złoty
@luftairways
Nie wiem o jakim komunikacie piszesz?! Rozumiem, ze leciales tym lotem i mi wyjasnisz, co przegapilem :mrgreen:
A karty pokladowe, to w jakim celu mieliby policjanci sprawdzac przy opuszczaniu samolotu?! chyba wszyscy je posiadali, skoro wsiedli do samolotu i dolecieli na miejsce :D
Góra
 Profil Relacje PM off
rw30 lubi ten post.
 
      
#14 PostWysłany: 24 Mar 2016 18:40 

Rejestracja: 05 Gru 2011
Posty: 34
Loty: 318
Kilometry: 737 209
MaciekM napisał(a):
@jogger Jak przyleciałem z WAW wszystko było normalnie, pokazałem boarding i wysłali nas do hali odlotów bez żadnych cyrków. W drodze powrotnej, żeby wyjechać na górę na odloty trzeba było przejść kontrolę bezpieczeństwa, to było dnia 13.03.2016


Potwierdzam, BTW - lecieliśmy z KUL tym samym lotem :) Personel lotniskowy prosi o okazanie kart pokładowych i dokonuje wstępnej selekcji tj. "Tranzyty" proszeni są schodkami do góry a reszta dołem. W drodze do KUL nie mieliśmy dodatkowej atrakcji w postaci kontroli bezpieczeństwa a z powrotem już niestety tak. Straciliśmy ponad godzinę w tej bezsensownej kolejce.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 24 Mar 2016 19:11 

Rejestracja: 03 Lip 2015
Posty: 1
Leciałem do Bombaju w lutym i 60 minut nie starczyło.
Z Warszawy wylecieliśmy z 30 minutowym opóźnieniem, nad Stambułem krążył około godziny.
I samolot do Bombaju odleciał bez nas.
Ale Turkish stanął na wysokości zadania ( duży szacun!!!)
Zapewnili transfer do hotelu, kolację, nocleg (dostęp do WiFi), śniadanie, transfer na lotnisko. Ponieważ musiałem czekać do wieczora na połączenie do Bombaju - zapewnili całkiem darmowe zwiedzanie Stambułu ( kolejne śniadanie, przewodnik, opłacone wstępy, obiad i oczywiście transfer autobusem z i na lotnisko)
Aha .... trzeba było kupić wizy ( 2 x 30$) ale już oddali mi za to kasę.
Kombinowałem z odszkodowaniem ale zasłonili się warunkami pogodowymi - i dałem sobie spokój.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 24 Mar 2016 22:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Gru 2014
Posty: 350
Loty: 302
Kilometry: 525 302
niebieski
Na pocieszenie mogę dodać że ta kontrola nie jest bardzo szczegółowa... Wszyscy w panice pozbywali się picia, mi było żal pozbyć się wszystkich prezentów na długie czekanie na następny lot od miłego Pana Stewarda i zostawiłem piwo w plecaku... przeszło bez problemu :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
travellista lubi ten post.
 
      
#17 PostWysłany: 24 Mar 2016 23:29 

Rejestracja: 26 Cze 2015
Posty: 53
cctom napisał(a):
Aha .... trzeba było kupić wizy ( 2 x 30$) ale już oddali mi za to kasę.


To się poprawiło bo trzy lata temu nie zwracali za wizę. Dali mi hotel i zapewnili transfer musiałem sam sobie wizę opłacić. Za to miałem od nich voucher (nie poleciałem przez overbooking).

Jak pisali inni ważne jest czy na jednym bilecie ale i czy na początku można się odprawić na całą podróż. Bo jak nie to na transfer desku w Stambule spokojnie godzinę można stracić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 02 Maj 2016 11:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 1517
srebrny
Dla tych, którym przyjdzie dłużej poczekać na swój lot, a nie mają szans na hotel - polecam gate 219, który jest odgrodzony od głównego traktu i można spokojnie się tam położyć na siedzeniach. Wada- jest blisko meczetu, przy którym łazienki są wykorzystywane jako miejsce do ablucji przed modlitwą.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
MaciekM lubi ten post.
 
      
#19 PostWysłany: 02 Maj 2016 19:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Gru 2014
Posty: 350
Loty: 302
Kilometry: 525 302
niebieski
Ja poleciłbym przejść się jeszcze kawałek dalej pod gate 225, nie ma tam już sklepów, mało ludzi się kręci, toalety zdecydowanie czystsze niż w centralnej części lotniska i przez dwukrotnie jak tam siedziałem odleciał stamtąd tylko jeden samolot.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Akna lubi ten post.
 
      
#20 PostWysłany: 06 Maj 2016 09:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 1517
srebrny
A i w automatach z napojami, które mają zdecydowanie lepsze ceny niż sklepy na lotnisku, można zapłacić zbliżeniowo polską kartą (woda 2,5 liry)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 104 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group