Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Sri Lanka v Indie
#1 PostWysłany: 28 Wrz 2014 17:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Wrz 2014
Posty: 22
Cześć,
szukam towarzysza dalekich podróży. Chętnie wybiorę się na wiosnę na Sri Lankę lub do Indii Prawdę powiedziawszy co do celu podróży nie stawiam sobie żadnych ograniczeń, mogą być równie dobrze Galapagos, Meksyk, czy Kenia:)...
Nie mam precyzyjnego planu. Jadyne czego pragnę i co kocham to podróżować i poznawać swiat, innych ludzi, ich kultury i odmmienne sposoby myślenia.
(Mam 25 lat, z charakteru raczej wyważoną osobą (tzn. pół na pół normalną i nie- ;)) Miewam niepokojące pomysły, które od razu chcę realizować. :) Rzeczy ładne szybko mnie nudzą... Morze kocham za jego niestałość i sztormy... Na co dzień rano na wejściu i po południu na wyjściu "odbijam się" kartą magnetyczną w korporacji. Niestety w drogę zazwyczaj wyruszam sama. Do tej pory ogrniczałam się do Europy, ale pora to zmienić. Piszę tutaj, bo moi znajomi są jakby... zbyt poważni. Mają najczęściej ustabilizowane życie rodzinne i wolą odpoczynek na leżaku w Rewalu czy tam Złotych Piaskach z żonami/mężami/dziećmi i pełnym wyżywieniem... niż chłodnawe biało - czarne księżycowe noce w spóźnionych pociągach, spędzone na pogawędkach z przypadkowymi psażerami... Nie wiem dlaczego, ale nie ciekawią ich opowieści starych rybaków... Tymczasem ja kocham życie w ruchu, odległości, patrzenie w dół, czytanie mapy, robienie zdjęć, moment startu samolotu... Odkąd pamiętam zawsze marzę o tym by być gdzieś indziej, gdzieś dalej...)
_________________
Windy

nie skrzydeł
ale nieba
mi brakuje


Ostatnio edytowany przez koncentrator, 28 Wrz 2014 17:54, edytowano w sumie 1 raz
Proszę używać standardowego koloru czcionki!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN
Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy
 Temat postu: Re: Sri Lanka v Indie
#2 PostWysłany: 04 Paź 2014 10:50 

Rejestracja: 29 Paź 2013
Posty: 19
Hej :) 1-23 marca lecimy do Indii- ekipa zebrała się tutaj na forum- jeśli masz ochotę się przyłączyć to zapraszam:)

k.helisz@gmail.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group