Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 07 Paź 2014 09:33 

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 5
Hej


Poszukujemy kompanów do podróży na Sri Lankę, najlepiej byłoby gdyby znalazł się jakiś facet bo już jednego mamy i pewnie bedzie potrzebował pomocy bo sam z dwiema babami to on raczej zwariuje... :-)

Jesteśmy z Wrocławia, wszyscy po 30stce ale wiek dla nas nie ma większego znaczenia dopóki jesteście towarzyscy, macie poczucie humoru i duży dystans do swojej osoby.

Opcja to także wyjazd na przełomie listopada/grudnia oraz ewentualnie miejsce do zmiany to Mauritius :-)

Pozdrawiamy serdecznie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka do Bolonii za 953 PLN. Loty z Warszawy + 4 noclegi w hotelu Wycieczka do Bolonii za 953 PLN. Loty z Warszawy + 4 noclegi w hotelu
Relaks na Cyprze za 963 PLN. Loty do Pafos z Katowici 5 nocy w apartamencie Relaks na Cyprze za 963 PLN. Loty do Pafos z Katowici 5 nocy w apartamencie
#2 PostWysłany: 07 Paź 2014 11:20 

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 5
Hej,

Jestem nowym użytkownikiem więc nie umiem odpowiadać na prywatne maile a jak chcę już to zrobić to nie mam takiej opcji :-) a jak chce napisać nowego maila to mi dają info że nie moge... no ale

odpowiadając na pytanie Artura :-) to chcemy na ok 14 dni nic jeszcze nie mamy, zamierzamy spotkać się w tym tygodniu i ustalić wszystko, aczkolwiek ja sprawdzałam już loty i ceny.


Pozdrawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 07 Paź 2014 13:42 

Rejestracja: 02 Cze 2013
Posty: 39
Cześć,

Również jestem chętny na srilankę :)
Może łatwiej będzie na jakimś Fb się zgadać?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 07 Paź 2014 14:15 

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 5
hej w związku z tym, iż nie mogę odpowiadać na maile i wiem dlaczego zapraszam zainteresowanych na maila ;-)

m_dorota81@yahoo.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 07 Paź 2014 18:49 

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 5
Hej ponownie :-)

Dla zainteresowanych :-) spotkanie odnosnie wakacji jest w czwartek, spotykamy sie na placu solnym pod pregierzem (zaraz obok kwiatow) wiec jak sie zdedydujecie to do zobaczenia :-)

Pozdrawiam :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 10 Paź 2014 09:57 

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 5
pietro54 - wysłałam Ci info ale nie wiem czy widziałeś.

Pozdrawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group