Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 21 Cze 2019 18:23 

Rejestracja: 02 Sty 2018
Posty: 1
-- 21 Cze 2019 18:21 --

Dzień dobry. Czy jest jakiś sposób sprawdzenia czy pokój który sobie zarezerwowałem faktycznie istnieje? Znalazłem na booking dobrą ofertę(za pokój dla dwóch osób wychodzi tyle sami lub nawet mniej niż za jedną osobę w "renomowanych domkach", z dłuższym stażem i opiniami), był akurat dostępny ostatni wolny pokój. Była informacja że obiekt pojawił się w serwisie niedawno, i nie ma jeszcze żadnych opinii. Dodane są zdjęcia, podany jest numer, ale nadal jestem dość nieufny. Czy jest jakiś spis właścicieli którzy wynajmują domki dla turystów?

-- 21 Cze 2019 18:23 --

Czy booking jakoś weryfikuje prawdziwość obiektów które są dostępne w ich ofercie?
Nie chciałbym jechać przez całą Polskę żeby zobaczyć pustą łąkę, zamiast odpocząć w pokoju.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast
Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN
#2 PostWysłany: 21 Cze 2019 23:24 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7796
złoty
@Fallen Zadzwoń lub napisz do obiektu o dodatkowe informacje i np.zdjęcia. Spróbuj też sprawdzić po adresie w google maps zdjęcia satelitarne. Booking przeważnie nie sprawdza obiektów ale w razie wtopy pomaga znaleźć alternatywę w zbliżonej lokalizacji i standardzie z zachowaniem poprzednich warunków cenowych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Mail.ru [Bot] oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group