Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 19 Wrz 2017 20:37 

Rejestracja: 16 Maj 2015
Posty: 1
Cześć,
Planuje wyjazd na okolo 3-4 tyg do Tajlandii, szukam miejsca w którym panują super warunki snorkelingowe bez konieczności wykupienia wycieczek. Wstępnie rozważałam Koh Tao, ale wg opinii koralowce są martwe i bez wykupionej wycieczki nie ma czego tam szukać. Byłoby super gdyby wyspa też była wolna od wielkich imprez, spokojna, dlatego odpada np. Phi Phi. Jak myślicie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#2 PostWysłany: 19 Wrz 2017 22:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1616
Loty: 165
Kilometry: 329 540
niebieski
Raczej bez wycieczek będzie trudno bo wtedy rafa musiałaby być dostępna z plaży. Spałem na koh phangan (polecam wyspę) przy plaży Haad Yao z plaży była dostępna rafa, ale raczej mało spektakularna. Poza tym jednak wycieczki.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 19 Wrz 2017 22:41 

Rejestracja: 28 Lis 2012
Posty: 366
Loty: 20
Kilometry: 67 605
niebieski
Na Koh Lipe tez martwa rafa, nie polecam, a i wycieczki takie sobie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 19 Wrz 2017 22:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7344
HON fly4free
O ile nic się nie zmieniło (byliśmy ostatni raz ok. 5 lat temu), bardzo fajnie jest wprost z plaży Koh Kradan. Poza tym, Koh Ngai, tyle że tam trzeba popłynąć łódką do wysepek vis a vis plaży.

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 19 Wrz 2017 23:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 1039
srebrny
Tao jest spoko pod względem snorkelingu, chociaż fakt, że może nie urywa 4 liter, ja bym oceniła na takie 6-6,5/10, chociaż były całkiem fajne miejsca na snorkeling, do których dopływaliśmy właśnie z wycieczki snorkelingowej - Ao Leuk chyba było najlepsze, naprawdę ładna rafa i dużo rybek, Mango Bay też niezłe. My mieszkaliśmy przy Tanote Bay, tam niby też były warunki, ale raczej bez szału. Podobno nieźle jest na Freedom Beach, ale nie byłam.
A tak w ogóle to te snorkelingowe wycieczki są spoko - tanie i naprawdę można sporo miejsc wypróbować :)
_________________
Moje relacje:
Włochy - Liguria / Indonezja / Malmo+Kopenhaga / Dublin / Sri Lanka+Malediwy / Maroko / Amsterdam / Kaukaz / Wyspy Owcze
i: https://www.instagram.com/ola.javv/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 07 Lis 2017 21:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Mar 2016
Posty: 44
Loty: 4
Kilometry: 18 452
aviel napisał(a):
Na Koh Lipe tez martwa rafa, nie polecam, a i wycieczki takie sobie

Tu sie akurat zupełnie nie zgodzę. Ze wschodniej strony wyspy był snorkeling prosto z plaży pomiędzy dwoma małymi wysepkami - jedno z najlepszych jak nie najlepszy snork w Tajlandii "so far". I rafa żywa, piekna.. :-)
Góra
 Profil Relacje PM off
Koala22 lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 28 Sty 2018 21:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2014
Posty: 228
Wysepka Ko Wai w pobliżu Ko Chang (wschodnia Tajladnia) miała sympatyczną rafę, pracowali też nad jej rewitalizacją. Oczywiście po samą rafę bym tam nie jechała, ale wysepka bardzo spokojna niemal jak bezludna.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 01 Lut 2018 23:15 

Rejestracja: 24 Mar 2017
Posty: 207
A rzeczywiście jest sporo ludzi którzy nie umieją pływać na snorkelingu?
Pytam, bo się wybieram, a nie umiem... :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 01 Lut 2018 23:17 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8553
złoty
Dostaniesz kapok i będziesz się w nim wylegiwać na powierzchi wody. ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 01 Lut 2018 23:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7344
HON fly4free
Obyś tylko nie został podłączony do jakiejś grupy Chińczyków, którzy w takich sytuacjach nie tylko pływają w kapokach, ale jeszcze trzymają się w kilkanaście osób dużej obręczy, tworząc wierzgające i hałaśliwe kółko, wokół którego jedyne co uświadczysz to mizerne, pospolite rybki w paski, szukające okruchów chleba.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#11 PostWysłany: 02 Lut 2018 10:29 

Rejestracja: 24 Mar 2017
Posty: 207
Dobrze sie rozejrzę, z kim płynę :D

Jeszcze nie zdecydowałem gdzie, ale pewnie pierwsze podejście będzie na Chiang Mai.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 01 Cze 2020 12:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2018
Posty: 30
Loty: 44
Kilometry: 110 386
Pewnie już dawno po czasie ale może komuś na przyszłość się przyda. Znalazłem ciekawy wpis opisujący miejsca w Tajlandii do snorkowania z brzegu ( bez łódek wycieczek itd.)

https://somtam.pl/2016/05/05/tajlandia- ... norkeling/
Góra
 Profil Relacje PM off
sobo lubi ten post.
 
      
#13 PostWysłany: 10 Lip 2023 00:31 

Rejestracja: 11 Kwi 2018
Posty: 141
Loty: 40
Kilometry: 124 893
Wraz z dziewczyną nastawialiśmy się na snorkeling i polecieliśmy do Tajlandii z maskami i szczerze możemy polecić mniej popularne wyspy - Koh Mook, Koh Kradan.

Z Koh Kradan jak ogarnie się ludzi, bądź jak ktoś ma więcej $ to można wziąć taxi łódkę i popłynąć na Koh Rok - mega piękna rafa i miejsce do snorkelingu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
agnieszka.s11 uważa post za pomocny.
 
      
#14 PostWysłany: 02 Sty 2024 14:03 

Rejestracja: 26 Sty 2019
Posty: 20
Na Koh Ngai jest fajna rafa dostępna z plaży, szczególnie na paradise beach
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group