Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Słowackie Tatry
#1 PostWysłany: 27 Mar 2012 15:37 

Rejestracja: 10 Mar 2012
Posty: 298
Loty: 73
Kilometry: 89 404
niebieski
Cześć,

Może ktoś z Was orientuje się czy nie ma gdzieś fajnego, taniego noclegu w słowackich tatrach. Planuję na wakacje wyskoczyć w tamte rejony na pare dni, i szukam czegoś w okolicach 25 euro za pokój 2 osobowy (12euro/os/noc).

Oczywiście nie myślę tu o Popradzie, raczej o czymś mniejszym, jakaś mniejsza wioska :) weszłam na booking.com ale ceny mnie trochę zaskoczyły, 100 euro za pokój (no bez przesady!) a przecież kraj cenowo nie jest droższy od naszego, pomimo wprowadzonego euro (byłam nie raz na Słowacji).

Dzięki za wszelkie namiary!
_________________
Image Image


Ostatnio edytowany przez Zeus, 29 Gru 2014 05:45, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
 Temat postu: Re: Słowackie tatry
#2 PostWysłany: 27 Mar 2012 15:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
http://www.vysoketatry.com/chatavierka.html
Polecam - ilekroć jeżdżę w Słowackie Tatry, śpię u pana Kurpasza. Ostatnio płaciłem około 7€ / os. Do dyspozycji gości jest cały murowany dom (właściciel mieszka w domu obok) z kuchnią, łazienką, pokój 2-os i pokój 3-os.

Sympatyczny właściciel i malownicza wioska. Jeden minus - komunikacja publiczna b. uboga. Trzeba mieć własny samochód albo za każdym razem robić 3km spacer do stacji kolejki.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Słowackie tatry
#3 PostWysłany: 27 Mar 2012 16:15 

Rejestracja: 10 Mar 2012
Posty: 298
Loty: 73
Kilometry: 89 404
niebieski
Dzięki za odpowiedź krasnal :)

Będę miała ten nocleg na uwadze, bo cena jest w porządku i położony widzę bardzo malowniczo :) ale niestety, będę jechać z wykorzystaniem komunikacji publicznej, bez samochodu, więc ten spacer do kolejki trochę mnie zniechęca. Jak nie znajdę niczego innego to tam napiszę. Nie wiesz jakie ma obłożenie w sezonie letnim? Bo mogą być ceny wyższe albo wcześniej o wiele robić rezerwacje jak dużo ludzi przyjeżdża.

Szukam dalej... ;)
_________________
Image Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Słowackie tatry
#4 PostWysłany: 27 Mar 2012 16:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Ciężko mi powiedzieć, raz ze znajomymi dogadaliśmy się, że jedziemy w Tatry, po czym zadzwoniliśmy do Stefana i powiedzieliśmy, że będziemy za kilka godzin :) Mieliśmy fuksa, bo było wolne.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Słowackie tatry
#5 PostWysłany: 27 Mar 2012 17:31 

Rejestracja: 02 Paź 2011
Posty: 804
niebieski
Bardzo dużo przystępnych cenowo noclegów jest w miejscowości Nova Lesna.
Najbliżej stacji kolejki 'elektriczki' (ok. 200-300 m) jest pensjonat Beny, ale ceny ciut wyższe od Twojego limitu.
http://www.penzionbeny.sk/data/index1_pl.html
Niemniej jednak mogę go polecić z własnego doświadczenia.

Tańszy nocleg jest np. tutaj, ale nie korzystałem, więc podaję tylko znalezionego linka.
http://www.penziongabriel.wbl.sk/O-nas.html

Generalnie wystarczy wpisać w google "ubytovanie Nova Lesna" a znajdzie się cała masa noclegów. ;)
_________________
<<< Porady farmaceutki >>>
http://zapytaj-farmaceute.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Słowackie tatry
#6 PostWysłany: 27 Mar 2012 17:39 

Rejestracja: 10 Mar 2012
Posty: 298
Loty: 73
Kilometry: 89 404
niebieski
Dzięki wielkie :) już mam pare na oku, wystarczy teraz popisać czy ceny się nie zmieniły, bo na stronie WWW może być inna cena niż oni podają, a czasami daje się utargować coś ;)

szukałam ze strony: http://www.vysoketatry.com/ fajny spis :)
_________________
Image Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Słowackie tatry
#7 PostWysłany: 28 Gru 2014 16:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2014
Posty: 67
jakiś namiar na nocleg w pobliżu basenu termalnego Vrbov?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Słowackie Tatry
#8 PostWysłany: 17 Mar 2016 16:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2013
Posty: 76
Przepraszam, że taką staroć odkopuję, ale wpadło mi w oko przy szukaniu czego innego i może się przyda?

Jesienią jadąc rowerem dookoła Tatr spałem w Szczyrbskim Plesie w domu turysty, czy raczej schronisku młodzieżowym - centralnie położonym dużym, zauważalnym budynku przy jednym z parkingów w centrum mieściny. Cenowo, mimo że za jedną osobę zapłaciłem 80-90 złotych, to było bardzo konkurencyjnie do innych miejsc w Szczyrbskim. Warunki - bardzo turystyczne, późny lata 90-te, ale cicho, ciepło, sucho, wygodnie. Bardzo w porządku. Spotkałem innego rowerzystę z Polski - obydwaj mieliśmy do dyspozycji czteroosobowe pokoje tylko dla nas. A rano - takie widoki na Kotlinę Liptowską:

Image

Pozdro :]

Szy.
_________________
Image
Najlepsze szlaki rowerowe w Polsce, w Niemczech i w Europie
Obserwuj na Facebooku i na Instagramie
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Słowackie Tatry
#9 PostWysłany: 07 Lis 2018 12:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2013
Posty: 76
Zaglądam po przerwie w "moje" wątki i - chyba się nie obrazicie, gdy dodam do jednego z nich, że:

w słowackich Tatrach Zachodnich w Zuberzcu, tuż za Orawicami ze znanymi termami, u w(y)lotu Doliny Zuberskiej, która potem przechodzi w Dolinę Rohacką ze znanym ośrodkiem Rohacze, stoi sobie hotel Tatrawest, w mocno socjalistycznych klimatach, ale czysty, ciepły i smaczny.

I właśnie to co najistotniejsze i spełnia wymagania autorki wątku, że cena tam to wciąż te 25 euro - w tym momencie 108 złotych za listopadowe terminy. Dla nas to była zimowa baza na biegówki w dolinach Zuberskiej i Rohackiej, ale może być także bardzo fajnym punktem wyjścia na piesze chodzenie po Rohaczach i słowackich Tatrach Zachodnich.

Image

Szy.
_________________
Image
Najlepsze szlaki rowerowe w Polsce, w Niemczech i w Europie
Obserwuj na Facebooku i na Instagramie
Góra
 Profil Relacje PM off
pbak lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Słowackie Tatry
#10 PostWysłany: 25 Cze 2022 13:52 

Rejestracja: 20 Mar 2018
Posty: 328
Loty: 32
Kilometry: 63 212
To pozostając w temacie Zuberca, ja bardzo polecam to miejsce:

https://www.skerda.sk/pl/

Wspaniały klimat, super czysto, przystępne ceny.

Gospodarz (bardzo sympatyczny słowacki góral) prosił, aby w celu rezerwacji noclegu dzwonić na ten numer:

00421544723
Góra
 Profil Relacje PM off
Rockriderr uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group