Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1306 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 66  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 13 Lis 2014 23:53 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2784
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
RZE-WAW 3.11.2014 Kuba Wojewódzki. Bardzo miły, kulturalny, zero gwiazdorzenia, rozdał kilka autografów, z każdym chwilę pogadał.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto
#82 PostWysłany: 14 Lis 2014 00:06 

Z nikim znanym nie leciałem. Większości wymienionych nazwisk ( poza politykami) nie kojarzę.
Jedynie parę miesięcy temu, w Balicach spotkałem przy wyjściu z terminala słynną parę "lotniczą". Janka i Nelly Rokitów. Nie krzyczeli "Ratunku! Biją mnie!” :D
A odebrał ich ktoś skromnym Renault Kangoo
PS. Najbardziej znaną osobą, już nie w samolocie, to Gorbaczow kilka dni temu 9 listopada, na rocznicy obalenia muru berlińskiego.
Jakimś cudem znalazłem się między papparazi, koło hotelu "Adlon", w którym mieszkał.
Udzielał wywiadu dobre parę minut. Miałem okazję stać tuż obok. Ochrona nie była jakaś specjalna. Raptem kilku policjantów niemieckich i paru tajniaków.


Ostatnio edytowany przez Anonymous, 14 Lis 2014 00:22, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 PM off  
      
#83 PostWysłany: 14 Lis 2014 00:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Wiele różnych osob w dłuższym okresie czasu, że wymienie tylko: Wałęsa, Mazowiecki, Rosati, Wojciechowski, Michnik, Michalczewski, Rodowicz, na trasie Bydg Waw swego czasu często Kłopotek, Tomek Gollob czy Renia Beger (pamięta ktoś? ;-) Kiedyś leciałem do MUC z całą drużyną naszych siatkarek.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 14 Lis 2014 00:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 480
Loty: 53
Kilometry: 142 596
niebieski
Z Amsterdamu lecieliśmy z Pudzianem, myślałem że jest 2x większy niż w rzeczywistości:-)

W 2006r jak był Mundial w Niemczech, na lotnisku TXL następnego dnia po jakimś meczu widzieliśmy masę znanych ludzi z USA (aktorzy i sportowcy), m.in. Steve Nash :-D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
rw30 lubi ten post.
 
      
#85 PostWysłany: 14 Lis 2014 00:12 

Rejestracja: 05 Wrz 2012
Posty: 72
Wojciech Cejrowski chyba do Meksyku, kilka razy Jan Krzysztof Bielecki, Daniel Passent i ostatnio z San Juan do Punta Cana Felix Trynidad (też bym nie wiedział kto to, ale wszyscy sobie z nim zdjęcia robili to zapytałem ;))
_________________
Istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej
Ryszard Kapuściński "Podróże z Herodotem"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 14 Lis 2014 00:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 480
Loty: 53
Kilometry: 142 596
niebieski
Gaszpar napisał(a):
A ja na majówkę leciałem WIZZ AIRem do Budapesztu z posłem Janem Burym. Myślałem na początku, że czeka na LOT do Szczecina odprawiany w bramce obok a tu niespodzianka WIZZem do Budapesztu. Zdziwiłem się bo LOT do Budapesztu odlatywał w jakiejś bardzo bliskiej okolicy czasowej a On WIZZem


Pewnie przyciął "kilometrówkę"!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
boryzo lubi ten post.
 
      
#87 PostWysłany: 14 Lis 2014 00:26 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3562
złoty
madziaro napisał(a):
Gaszpar napisał(a):
A ja na majówkę leciałem WIZZ AIRem do Budapesztu z posłem Janem Burym. Myślałem na początku, że czeka na LOT do Szczecina odprawiany w bramce obok a tu niespodzianka WIZZem do Budapesztu. Zdziwiłem się bo LOT do Budapesztu odlatywał w jakiejś bardzo bliskiej okolicy czasowej a On WIZZem


Pewnie przyciął "kilometrówkę"!


On widać nie taki głupi. Pewnie zadeklarowany LOT Biznes, a poleciał Wizz za 39 zł.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#88 PostWysłany: 14 Lis 2014 00:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lip 2013
Posty: 97
usurper napisał(a):
Wojciech Cejrowski chyba do Meksyku, kilka razy Jan Krzysztof Bielecki, Daniel Passent i ostatnio z San Juan do Punta Cana Felix Trynidad (też bym nie wiedział kto to, ale wszyscy sobie z nim zdjęcia robili to zapytałem ;))


Z ciekawości zapytam, z Cejrowskim ktoś robił sobie zdjęcie ? Słyszałem opinie, że jest wrażliwy na tym punkcie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 14 Lis 2014 00:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1870
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
Ostatnio leciałem tym samym słynnym lotem do Madrytu co eks-posłowie PiS-u :) więc miałem wszystko na żywo w samolocie ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 14 Lis 2014 00:35 

grs napisał(a):
usurper napisał(a):
Wojciech Cejrowski chyba do Meksyku, kilka razy Jan Krzysztof Bielecki, Daniel Passent i ostatnio z San Juan do Punta Cana Felix Trynidad (też bym nie wiedział kto to, ale wszyscy sobie z nim zdjęcia robili to zapytałem ;))


Z ciekawości zapytam, z Cejrowskim ktoś robił sobie zdjęcie ? Słyszałem opinie, że jest wrażliwy na tym punkcie ;)

Raczej nie wchodzi w grę.
Byłem na spotkaniu z nim we Wrocławiu, i gonił wszystkich z kamerami i aparatami.
Twierdził że "kradną" jego własność intelektualną.
Góra
 PM off  
      
#91 PostWysłany: 14 Lis 2014 00:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
A telewizyjne kamery nie kradną? :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#92 PostWysłany: 14 Lis 2014 00:38 

Powiedział wprost, że z tego żyje i trzeba zapłacić. :D
Może i troche racja.
Góra
 PM off  
      
#93 PostWysłany: 14 Lis 2014 00:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1870
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
szymonpoznan1 napisał(a):
A telewizyjne kamery nie kradną? :D


Zapewne nie, bo telewizyjne kamery=$$$ ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#94 PostWysłany: 14 Lis 2014 00:39 

WAW - KTW Marcin Baszczyński tuż po emisji Ligi+ extra w canal+ ;)
Góra
 PM off  
      
#95 PostWysłany: 14 Lis 2014 00:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
nie, telewizyjne kręcą materiał sprzedawany potem za pieniądze.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#96 PostWysłany: 14 Lis 2014 00:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
W tamtym roku wracałem Francą z BCN do WMI z Pawłem Stasiakiem (pamiętacie Papa Dance?). W samolocie nie zwróciłbym uwagi, ale jechał tym samym autobusem nr 46 z pl. Espanya na lotnisko :)
Tym samym lotem leciała jakaś była pani poseł z poprzedniej kadencji, zapomniałem nazwiska :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#97 PostWysłany: 14 Lis 2014 00:44 

Rejestracja: 05 Wrz 2012
Posty: 72
grs napisał(a):
Z ciekawości zapytam, z Cejrowskim ktoś robił sobie zdjęcie ? Słyszałem opinie, że jest wrażliwy na tym punkcie ;)


Ja nie robiłem bo o ile jako autor programów podróżniczych jest OK, tak człowieka jako takiego nie trawię ;) Nie pamiętam nikogo żeby podchodził, może po prostu mało Polaków było akurat przy tej bramce ;)
_________________
Istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej
Ryszard Kapuściński "Podróże z Herodotem"


Ostatnio edytowany przez usurper, 14 Lis 2014 00:45, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 14 Lis 2014 00:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lip 2013
Posty: 97
Anonymous napisał(a):
Raczej nie wchodzi w grę.
Byłem na spotkaniu z nim we Wrocławiu, i gonił wszystkich z kamerami i aparatami.
Twierdził że "kradną" jego własność intelektualną.


Takie właśnie opinie słyszałem na jego temat. Sam jedynie kiedyś czytałem jakieś jego książki i więcej okazji poznać go nie miałem. Nawiasem mówiąc, nawet gdybym go gdzieś spotkał to wolałbym porozmawiać niż robić sobie zdjęcie. Ciekaw jestem tylko jednej kwestii. Na swoim fanpage na Facebook'u często wrzuca zdjęcia z różnymi ludźmi (rozumiem że fanami). Musieli zapłacić za to i gratis wrzucił ich do swojego katalogu, czy też miał lepszy humor ?

szymonpoznan1 napisał(a):
A telewizyjne kamery nie kradną? :D

On swoje programy sam podobno realizuje, a telewizja jedynie odkupuje prawa do transmisji. Nie mniej kamery kradną, później na YouTube wrzucają ;)


A wracając do tematu, jestem ciekaw czy ktoś z forumowiczów był świadkiem słynnego już lotu Jana Rokity :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#99 PostWysłany: 14 Lis 2014 00:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Sie 2014
Posty: 61
Loty: 2
Kilometry: 2 056
W czerwcu tego roku leciałam z Warszawy do Krakowa z jurorem polskiego Master Chefa - Michelem Moranem. Pamiętam, że rozmawiał ze swoimi ludźmi, ale jak ktoś do niego podszedł to chętnie z nim porozmawiał, miły, uśmiechnięty pan :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#100 PostWysłany: 14 Lis 2014 00:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Gru 2012
Posty: 603
Loty: 22
Kilometry: 20 023
niebieski
usurper napisał(a):
Wojciech Cejrowski chyba do Meksyku

Z ciekawości: jaka trasa i linia lotnicza?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1306 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 66  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group