Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1310 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 66  Następna
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 14 Lis 2014 01:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 1090
Loty: 51
Kilometry: 29 292
Ja leciałem:
WAW-KRK z Macierewiczem i jeszcze jakiś kolo z nim był (też pewnie znany, ale ja go nie znałem)
WAW-GDN z Tuskiem (ludzie brali autografy, zdjęcia sobie robili, piękne powitanie w ogóle przez głośniki było)
KRK-WAW z Kingą Rusin (bardziej smutnego i nadąsanego człowieka w życiu nie widziałem)
WAW-POZ z Dominiką Kluczyk (nie miałem pojęcia, że obok mnie siedzi - przy wyjściu dopiero jakaś babka do mnie zagadała, czy czuję się ujarany - ja nie kumałem o co chodzi, to mi wyjaśniła... ale tej całej Domi to i tak już nie pamiętam z twarzy)
GDN-WAW z drużyną Panathinaikosu
WAW-LTN z Andrzejem Grabowskim (ale to chyba już wspominałem, jak parzył zupki chińskie)
KRK-WAW z Piotrem Adamczykiem

A z innej beczki to na metrze Politechnika wsiadałem do wagonu z Rysiem z Klanu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów
All inclusive na Fuerteventurze: tygodniowy wypoczynek z Warszawy za 2760 PLN All inclusive na Fuerteventurze: tygodniowy wypoczynek z Warszawy za 2760 PLN
#102 PostWysłany: 14 Lis 2014 01:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Maj 2012
Posty: 853
Loty: 251
Kilometry: 475 688
niebieski
Może nie leciałem nigdy z kimś znanym, albo po prostu go nie zauważyłem. :D
Ale na lotnisku w Bergamo spałem obok Dariusza Dziekanowskiego. Również sobie kimał i czekał na porannego Ryanaira do WMI. :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#103 PostWysłany: 14 Lis 2014 01:18 

limaK napisał(a):
Ja leciałem:
WAW-KRK z Macierewiczem i jeszcze jakiś kolo z nim był (też pewnie znany, ale ja go nie znałem)
WAW-GDN z Tuskiem (ludzie brali autografy, zdjęcia sobie robili, piękne powitanie w ogóle przez głośniki było)
KRK-WAW z Kingą Rusin (bardziej smutnego i nadąsanego człowieka w życiu nie widziałem)
WAW-POZ z Dominiką Kluczyk (nie miałem pojęcia, że obok mnie siedzi - przy wyjściu dopiero jakaś babka do mnie zagadała, czy czuję się ujarany - ja nie kumałem o co chodzi, to mi wyjaśniła... ale tej całej Domi to i tak już nie pamiętam z twarzy)
GDN-WAW z drużyną Panathinaikosu
WAW-LTN z Andrzejem Grabowskim (ale to chyba już wspominałem, jak parzył zupki chińskie)
KRK-WAW z Piotrem Adamczykiem

A z innej beczki to na metrze Politechnika wsiadałem do wagonu z Rysiem z Klanu.

A kto to jest Dominika Kluczyk ? Bo nawet google nie wie. :mrgreen:
Góra
 PM off  
      
#104 PostWysłany: 14 Lis 2014 01:19 

Rejestracja: 28 Sty 2014
Posty: 118
WAW-KRK - M.Pudzianowski
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#105 PostWysłany: 14 Lis 2014 01:22 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6255
Loty: 478
Kilometry: 1 019 055
Pracowałem w dość charakterystycznym punkcie na Okęciu kiedyś i przerobiłem chyba wszystkich "znanych" ludzi podróżujących w ciągu mojej kadencji z Okęcia.
Mnóstwo miłych i sympatycznych ludzi i drugie tyle gburów a największy to chyba Deląg. Raz w tygodniu do Moskwy i zawsze z pretensją,że marnujemy jego cenne życie króla na wygnaniu moskiewskim. Nie znosiłem ks.Oko i Michnika.
Zabawnie za to wspominam Anne Muchę lecącą ze mną z TLV tam na lotnisku dresik brak makijażu itd po wylądowaniu wychodziłą jak królewna w futrze, a wszystko to w 5 minut w toalecie.
Najciekawsze persony tp Emilia Krakowska mimo,że z Poznania i zespół Fall Out Boy na transferze do Wrocka przez Linkin Park no i Britney :P

Domi Kulczyk i ja poznałem, piękna oh ah i ma świetne koleżanki
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#106 PostWysłany: 14 Lis 2014 01:24 

Rejestracja: 11 Lut 2013
Posty: 21
Loty: 125
Kilometry: 265 458
We Wrocławiu przed wsiadką do samolotu stała przede mną znana osoba i poprosiłem ją, żeby coś mi skrobnęła na bilecie. Dobrze, że mam foto całego biletu ;)
Załącznik:
bilet.jpg
bilet.jpg [ 88.02 KiB | Obejrzany 1375 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#107 PostWysłany: 14 Lis 2014 02:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2013
Posty: 416
niebieski
grs napisał(a):
Anonymous napisał(a):
Raczej nie wchodzi w grę.
Byłem na spotkaniu z nim we Wrocławiu, i gonił wszystkich z kamerami i aparatami.
Twierdził że "kradną" jego własność intelektualną.


Takie właśnie opinie słyszałem na jego temat. Sam jedynie kiedyś czytałem jakieś jego książki i więcej okazji poznać go nie miałem. Nawiasem mówiąc, nawet gdybym go gdzieś spotkał to wolałbym porozmawiać niż robić sobie zdjęcie. Ciekaw jestem tylko jednej kwestii. Na swoim fanpage na Facebook'u często wrzuca zdjęcia z różnymi ludźmi (rozumiem że fanami). Musieli zapłacić za to i gratis wrzucił ich do swojego katalogu, czy też miał lepszy humor ?

szymonpoznan1 napisał(a):
A telewizyjne kamery nie kradną? :D

On swoje programy sam podobno realizuje, a telewizja jedynie odkupuje prawa do transmisji. Nie mniej kamery kradną, później na YouTube wrzucają ;)

dziwne teorie , byłem na spotkaniu z WC , mam pełno zdjęc, do tego oczywiście autografy,z tego co wiem nikomu nie odmawia, za to ciężko z nim dłużej pogadać, zawsze jest masa Januszy i sztuczny tłok ;-)
foty na fejsie można chyba wysyłac i opublikują bez problemu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#108 PostWysłany: 14 Lis 2014 04:56 

Rejestracja: 07 Sty 2012
Posty: 271
Loty: 27
Kilometry: 41 527
niebieski
Z Jerzym Dudkiem w Ryanairze na trasie Kraków - Madryt. Kozak miał pierwszeństwo wejścia na pokład :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#109 PostWysłany: 14 Lis 2014 08:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
Trasa WAW KRK WAW jest bogata w "sławne" osoby, z Warszawy bardzo często trafiała się taka persona, ale wieczorny lot KRK WAW w niedzielę to HIT :) zawsze ktoś znany się trafił, szczególnie politycy i nie zawsze lecieli biznesem. ;)
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#110 PostWysłany: 14 Lis 2014 11:21 

Rejestracja: 11 Sie 2010
Posty: 1882
HON fly4free
Przedwczoraj wieczorny lot KRK-WAW lecieli Schetyna pod rączkę z ks. Sową, wracali ze spotkania popierającego marszałka Sowę (brata wspomnianego księdza). Co ciekawe, spod samolotu limuzyna zabrała kogoś ze statutem HON, oni grzecznie podjechali autobusem, a po wyjściu z lotniska wsiedli do rządowego Audi. Po drodze rąsia-rąsia z Ćwiąkalskim, który wracał z kolei do Krakowa. Wczoraj zaś wczesnym popołudniem z Warszawy leciał gdzieś Andrzej Chyra.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#111 PostWysłany: 14 Lis 2014 11:30 

Rejestracja: 28 Sty 2014
Posty: 118
Kijów-Warszawa - R. Sikorski z całą obstawą i ochroniarzami, niektórzy ochroniarzy nawet załapali się do biznesu inni musieli siedzieć w ekonomicznej. Osobiście nie czułem się komfortowo lecąc z facetami którzy pod marynarkami mieli pistolety, a w dużych wojskowych plecach jeszcze nie wiadomo co.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#112 PostWysłany: 14 Lis 2014 11:37 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8913
Loty: 997
Kilometry: 958 572
platynowy
Ponieważ latam z/do Gdańska, to praktycznie przewinęła mi się cała miejscowa "elita" polityczna z różnych okresów. Będę podawał tylko nazwiska (kolejność przypadkowa):

Borusewicz
Hojarska
Mielewczyk
Fotyga
Krzaklewski
Adamowicz (prezydent Gdańska)
Szczurek (prezydent Gdyni)
Śniadek
Nowak

i co najmniej paru innych, których nie pomnę.

W bardzo dawnych czasach czekała obok mnie do samolotu dopiero zaczynająca karierę ś.p. Ania Przybylska.

A raz w samolocie siedział obok mnie niejaki Skiba.

Dodam także niejakiego Dariusza Michalczewskiego.
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Sudoku, 14 Lis 2014 11:54, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#113 PostWysłany: 14 Lis 2014 11:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1843
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
Lecąc rok temu do Charleroi z Modlina na polmaraton w Brukseli, w piątkowy wieczór już przed security zauważyłem osoby robiące sobie zdjęćia z jakimś człowikiem okazało się, ze to Panasewicz.
Ok, fajnie, fajnie, ale co tam ide dalej.
Przed samym gatem widze, że lider Lady Pank pakuje się do samolotu Francy do Sztokholmu, mysle na koncert leci albo co.
Ale i tak najwieksza niespodzianka kilka minut później, rozmawiam ze znajomymi ostatnie chwile przed wejsciem do samolotu, a tutaj Doda kręci się po Modlinie :mrgreen: i idzie w kierunku gate-u do Sztokholmu, jak tylko zauwazyła, że krece się z telefonem przy uchu ( chyba myslala, ze chcę ja sfotografowac - a rzeczywiscie rozmawialem) to uciekła, żeby tylko nie dało jej się sfotografować.

Poza tym kiedys sam Kamil Glik mówił, że dla niego najlepszym połączniem powrotu z Turynu jest lot Bergamo - Kraków i dość często tą trasą uczęszcza.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#114 PostWysłany: 14 Lis 2014 11:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1631
niebieski
Dawno, dawno temu leciałam Norwegianem (?) z Warszawy do Alicante z reprezentacją Polski w koszykówce. Lecieliśmy na tę samą imprezę (Mistrzostwa Europy), tylko w innej roli (ja - kibicować ;).
Pamiętam, że lot do Alicante był tylko raz w tygodniu i zastanawiałam się, czy nasi przegrają "strategicznie" grupę, bo mają już kupione bilety powrotne na tydzień później. No i przegrali (raczej nie strategicznie) - do Warszawy faktycznie wracaliśmy razem.
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off
limaK lubi ten post.
 
      
#115 PostWysłany: 14 Lis 2014 11:48 

Rejestracja: 06 Gru 2013
Posty: 112
Loty: 5
Kilometry: 2 493
W tym roku spotkalwm Adama Nawalke i Tomasza Iwana Krk-Waw
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#116 PostWysłany: 14 Lis 2014 11:55 

Rejestracja: 29 Cze 2013
Posty: 136
rok temu WAW-NYO

Piotr Polk, Karol Strasburger i Magdalena Wójcik
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#117 PostWysłany: 14 Lis 2014 12:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2012
Posty: 213
Loty: 218
Kilometry: 137 159
niebieski
Na trasie z BGY do WAW trafiła nam się Katarzyna Dowbor
Z WAW do WRO - Michał Kazimierz Ujazdowski
I raz w samolocie z SZZ do WAW całe "combo" aktorów serialowych wracających chyba z festiwalu gwiazd w Międzyzdrojach, min. Andrzej Nejman (kolorowo "wczorajszy"), Krzysztof Stroiński i Ewa Wencel a do tego Leszek Balcerowicz i Ewa Wachowicz :-)
Natomiast Lady Pank na trasie z NYO (albo TRF, nie pamiętam) do WAW/WMI (?). Gdzie się panowie postanowili radośnie spóźnić i samolot czekał na nich chyba z kwadrans. W życiu nie widziałem, żeby ktoś tak się pławił i nadymał od spojrzeń pasażerów jak Panasewicz i Borysewicz :-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#118 PostWysłany: 14 Lis 2014 13:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 862
srebrny
Anita Lipnicka WMI-DUB Ryanairem.

Poza tym w kabinie na Okęciu paliłem papierosa z ministrem Arłukowiczem, a w tym samym czasie na lotnisku był jeszcze pan Boni i Zdrojewski. Piątek ok. 20ej więc zapewne lecieli do domów ;)
_________________
Droit au but!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#119 PostWysłany: 14 Lis 2014 13:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 1325
Loty: 225
Kilometry: 260 138
niebieski
Z Ministrem Arłukowiczem lecieliśmy w niedzielę wieczorem SZZ-WAW (to mi utkwiło bo jestem z branży ministerstwa), a tak to ciągle kogoś się minie w WAW, nie zawsze spamiętując...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#120 PostWysłany: 14 Lis 2014 14:12 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 165
Loty: 49
Kilometry: 69 318
28.03.2013 Lot Alitalii WAW-FCO
Małgorzata Kożuchowska z mężem i Zbigniew Boniek.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1310 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 66  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group