Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 12 Gru 2018 20:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Gru 2018
Posty: 5
Loty: 56
Kilometry: 137 652
Cześć!
15 czerwca 2018 roku spełniłam swoje kolejne marzenie – skoczyłam ze spadochronu i to w Dubaju! Nigdy, przenigdy w najśmielszych snach nie sądziłam, że wykreślę ten punkt z mojej listy rzeczy które muszę zrobić w życiu.

Bilety na skok kupuje się online na stronie http://www.skydivedubai.ae, na konkretną godzinę. Mamy do wyboru dwie lokalizacje skoków „na palmę” lub na pustyni. Nie trudno się domyślić, że ja wybrałam tą pierwszą opcję.

Na miejscu należy się stawić 45 min przed rezerwacją.

Przed skokiem przechodzimy specjalne szkolenie z osobą, która będzie z nami skakać oraz nagrywana jest która konwersacja z kamerzystą, która potem zostanie wykorzystana w spersonalizowanym filmie. Film wliczony jest w cenę pakietu, otrzymujemy go max. 30 min po skoku.

Skok odbywa się z wysokości 4 km. Sam lot trwa ok 3-4 minuty. W trakcie opadania mamy możliwość sami sterować spadochronem.

Image

Cena skoku to 2300zł (płacimy w dwóch ratach, pierwszy po zakupie, druga na miejscu.Przy każdej płatności zapłaciłam ok. 60zł za przewalutowanie, płaciłam kartą VISA)

Czy Warto?
Określę to jednym słowem: ZDECYDOWANIE!

Image

Image

Image


Ostatnio edytowany przez Japonka76, 13 Gru 2018 11:04, edytowano w sumie 1 raz
przeniesione
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group