Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Sklepy w Porto
#1 PostWysłany: 14 Sty 2013 14:36 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 16
Jakie markety polecacie w centrum Porto? Chodzi mi o pieczywo, wędliny no i oczywiście tanie dobre wino. Większe sklepy są na obrzeżach miasta, mi chodzi bardziej o ścisłe centrum oraz Vila Nova de Gaia. Sklepy z pamiątkami są otwarte o tej porze roku?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
 Temat postu: Re: Sklepy w Porto
#2 PostWysłany: 14 Sty 2013 15:02 

Rejestracja: 01 Lis 2011
Posty: 382
srebrny
spory market (nie pamiętam nazwy, ale nie bylo to Pingo Doce) znajdziesz na Rua de Almada, jakieś 100 metrów w górę od placu Aliados (niedaleko stacji metra Trinidade)
Pingo Doce jest jakieś 100 metrów za przystankiem metra(tramwaju) po stronie Vila Nova de Gaia po lewej stronie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Sklepy w Porto
#3 PostWysłany: 14 Sty 2013 15:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Ja robiłem zakupy w małym markecie sieci Pingo Doce przy Praça República 58. Wybór może nie zbyt duży, ale jest wszystko, co potrzeba. Nawet znalazłem jogurty z Szymanowa "wyprodukowano dla Biedronki" - że opłaca im się eksportować je do Portugalii.

Z kolei wino kupowałem w obskurnym sklepiku (coś a la nasz warzywniak) w Villa Nova da Gaia.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Sklepy w Porto
#4 PostWysłany: 14 Lip 2016 01:05 

Rejestracja: 06 Kwi 2015
Posty: 536
niebieski
Również robiłem zakupy w Pingo Doce na Praça da República 58, polecam Pizze do piekarnika:) Mają wszystko co potrzeba w przystępnych biedronkowych cenach. Co mnie zdziwiło w sklepie porządku pilnował policjant :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Sklepy w Porto
#5 PostWysłany: 14 Lip 2016 17:46 

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 241
Loty: 55
Kilometry: 95 625
niebieski
Ja robiłem w pingo doce R. de Sá da Bandeira 385. Wybór nieduży (najmniejsze pingo doce w jakim byłem podczas wczasów), ale nie mam porównania do innych w Porto.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Sklepy w Porto
#6 PostWysłany: 14 Lip 2016 22:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3711
srebrny
Pingo ma swoje świetne produkty private label, ale Minipreco jest sporo tańsze od pingo.
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Sklepy w Porto
#7 PostWysłany: 30 Paź 2020 14:56 

Rejestracja: 01 Lip 2020
Posty: 531
Loty: 223
Kilometry: 272 994
niebieski
Jakieś duże Pingo Doce w Porto, takie duże lub średnie, z pełną ofertę? Przy okazji zapytam o duży Minipreço w Porto?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Sklepy w Porto
#8 PostWysłany: 30 Paź 2020 15:13 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Leniwy jesteś bo za bardzo nie wierzę , że niedouczony :lol: Ale OK. Z okazji dzisiejszego marszu w W-wie (tak se go uczczę) pomogę :mrgreen: Zatem...wskocz na Google Maps a następnie wybierz se mapkę PORTO ...koniecznie zaznacz , że w Portugalii a następnie w wyszukiwarce na górze wpisz słówka...PINGO DOCE. Zaręczam , że wyskoczy kilka lokalizacji i będziesz kontenty :mrgreen: Pozdrawiam ,,podróżnika"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Sklepy w Porto
#9 PostWysłany: 30 Paź 2020 15:18 

Rejestracja: 01 Lip 2020
Posty: 531
Loty: 223
Kilometry: 272 994
niebieski
to już zrobiłem, i nie trzeba złośliwości - ale Pingo Pimgo nie równe jendo może być wielkości Żabki, inne wielkości naszej Biedronki.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Sklepy w Porto
#10 PostWysłany: 30 Paź 2020 15:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 1492
złoty
Jakoś zawsze zatrzymywałem się w okolicy Pingo Doce przy R. de Cedofeita 435. Wielkośc połowy biedronki :-)
Góra
 Profil Relacje PM off
heide_berg lubi ten post.
heide_berg uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Sklepy w Porto
#11 PostWysłany: 30 Paź 2020 15:45 

Rejestracja: 10 Lut 2016
Posty: 506
Loty: 115
Kilometry: 138 119
niebieski
Duży też sklep jest przy plaży Matosinhos Brito e Cunha :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Sklepy w Porto
#12 PostWysłany: 30 Paź 2020 16:41 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11332
Loty: 480
Kilometry: 755 414
Niektórzy wierzą we wszystko, co znajdą sobie w sieci, inni bardziej wierzą informacjom z pierwszej ręki, a jeszcze inni nie muszą być tak biegli w samodzielnych poszukiwaniach. Szyderę możemy sobie tutaj darować.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group