Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 31 Sie 2017 13:00 
Awatar użytkownika

platynowy
I tu znow, w norwegian jak w wowair - trzeba skakac pomiedzy wersjami jezykowymi strony, by miec najlepsza cene.
Gdyby ktos byl z Zachodniej Polski i pasowalby mu SXF (Berlin) wtedy podobna cena i przy powrocie nie trzeba zmieniac lotniska w Londynie (wylot do SXF z Gatwick)

Modlin (WMI) - Malaga (AGP) 21.11 134zl ryanair
Malaga (AGP) - Singapur (SIN) 22.11 637zl norwegian
Singapur (SIN) - Londyn (LGW) 30.11 395zl norwegian
Londyn (STN) - Wroclaw (WRO) 30.11 70zl ryanair

Suma: 1236zl

PS. Dat duzo, trzeba sie pobawic.

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off
17 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.

#2 PostWysłany: 31 Sie 2017 14:48 
Awatar użytkownika

złoty
Możesz dać linka gdzie ten SIN-LGW za 395? Bo na tel jestem i znaleźć nie mogę.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

#3 PostWysłany: 31 Sie 2017 14:59 
Awatar użytkownika

platynowy
Tu jest link do kalenarza. Trzeba w wyszukiwarce wpisac "norwegian sg" i kupic z singapurskiej wersji strony.

https://www.norwegian.com/sg/booking/fl ... TripType=1
 Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.

#4 PostWysłany: 01 Wrz 2017 10:26 

niebieski
Podoba mi się ten temat, tylko ta Malaga z Modlina... Przylot późno wieczorem, a odlot rano. Gdyby coś z tym lotem z Modlina nie wyszło to klops. A orientujesz się czy takie tanie loty w jedną stronę do SIN są też z innych miast Europy poza Malagą?
 Relacje PM off  

#5 PostWysłany: 01 Wrz 2017 11:08 
Awatar użytkownika

platynowy
Singapur w podobnych cenach jest dostepny z:
- Madrytu
- Alicante
- Oslo
- Sztokholmu
- Goteborga
- Stavanger
- Bergen
- Helsinek
- Kopenhagi

Prosze pamietac, ze z mojej strony jest to tylko PROPOZYCJA wyjazdu. Daty mozna sobie samemu ustalic (loty z Singapuru w okolicach 400zl sa rowniez dostepne w datach przyszlorocznych)
Do Malagi mozna sobie przyleciec np. 3 dni wczesniej i nawet w listopadzie moc sieszyc sie z (ekstra) wypadu do (zwykle) slonecznej Hiszpanii.
Chyba wolalbym miec wylot z Malagi (wlasnie w zwiazku z tymi kilkoma dniami tam) niz w Helsinkach czy Stavanger (niczemu nie umniejszajac tym miastom, ale wiemy, ze kraje nordyckie sieja niemale spustoszenie w portfelach...)

Ostatnio edytowany przez jakwilk, 01 Wrz 2017 11:09, edytowano w sumie 1 raz
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
Chris Peen uważa post za pomocny.

#6 PostWysłany: 01 Wrz 2017 11:09 

@Chris Peen: https://www.norwegian.com/en/destinatio ... stinations
 Relacje PM off  

#7 PostWysłany: 01 Wrz 2017 11:28 

złoty
to ja jeszcze podpowiem, że malaga-singapur też można kupić na singapurskiej stronie norwegiana. Cena od 214 SGD (563 zł), choć jeśli rzeczywiście chcemy mieć jakiś wybór terminów to 224 SGD (590zł) czy nawet 234 SGD (616zł). Dla podanego w pierwszym poście terminu będzie to 224 SGD czyli niemal 50 zł oszczędności.
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
jakwilk uważa post za pomocny.

#8 PostWysłany: 01 Wrz 2017 12:23 

niebieski
Dzięki za odpowiedzi / podpowiedzi. Oczywiście wiem, że można polecieć wcześniej i się nie stresować przesiadką :D
Tyle, że jak lecę na drugi koniec świata to raczej wolę czas urlopu (który niestety nie jest z gumy) spędzić maksymalnie w miejscu docelowym, a nie w Europie, stąd moje wątpliwości, co do przesiadki akurat w Maladze. Ja sprawdzałem terminy w styczniu (ferie zimowe) i są to dla mnie godne uwagi ceny. Ok, więc posprawdzam jeszcze ten SIN z innych miejsc.
 Relacje PM off  

[ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości