Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 28 Lip 2017 04:51 

Rejestracja: 27 Lip 2017
Posty: 2
Hej,

czy ktos wybiera sie w sierpniu do Indonezji i chcialby polaczyc sily? Ja planuje trase z KL i Singapur na Jawe (Yogyakarta i trekking na wulkany) a potem Bali i okoliczne wyspy, razem ok 3 tygodnie. Wyjazd niskobudzetowy, ale bez przesady. W sprawie szczegolow prosze o kontakt na priv.

O mnie - 30 lat, dosc duze doswiadczenie podroznicze z zamilowaniem do dobrego jedzenia i chodzenia po gorach :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#2 PostWysłany: 01 Sie 2017 22:42 

Rejestracja: 01 Sie 2017
Posty: 2
Witaj mam pytania odnośnie wycieczki :) nazywam sie Dawid i mam 27 lat :) mianowicie jaki planujesz konkretnie termin? moze bys cos nadmienil odnosnie calosci? czym planujesz jechac gdzie spac i co jesc ?:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 02 Sie 2017 12:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2014
Posty: 3058
Loty: 321
Kilometry: 481 404
platynowy
@Dawid133 witaj na forum.
na wszystkie swoje pytanie znajdziesz odpowiedzi tutaj:
transport,forum,1098
atrakcje,forum,966
noclegi,forum,1065
_________________
W "relacjach": Filipiny (2018), Armenia(2017), Argentyna(2016), Kazachstan (2016) i Maroko(2015).

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 03 Sie 2017 16:55 

Rejestracja: 01 Sie 2017
Posty: 2
A powiedz jaki konkretnie termin, gdyż byłbym bardzo zainteresowany tylko nie wiem czy dopasuje mi z urlopem :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 04 Sie 2017 04:37 

Rejestracja: 27 Lip 2017
Posty: 2
Czesc,
juz odpisuje: termin 10-13.08 Singapur, potem lot do Yogyakarta, tam ok. 4 dni standard sredni, hostel lub airbnb ale z ciepla woda, potem trekking na wulkany Bromo i Ijen. Prom na Bali i tam, ewentualnie z okolicznymi wyspami ok. tydzien. Wiec calosc gdzies do 27.08, potem lece do Australii. Jak lecisz z Polski to moze byc troche ciezko o bilety z tak krotkim wyprzedzeniem, chyba, ze last minute :)
Dawaj znac jakby co.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group