Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 116 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 19 Kwi 2015 00:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lis 2014
Posty: 315
Loty: 146
Kilometry: 347 466
xladystarrrdustx-dziekuje pieknie, ciesze sie niezmiernie, ze relacja sie podoba :) Na pewno bedzie wiecej, tylko musze sie zebrac ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#62 PostWysłany: 19 Kwi 2015 16:45 

Rejestracja: 02 Lis 2012
Posty: 413
Loty: 145
Kilometry: 309 536
niebieski
Jak dla mnie jedno jest już pewne , jak tylko trafią się w dobrej cenie bilety to ..... wracam do Twojej relacji coby poplanować to i owo :)
PS czekam MaPS na Twoje zdjęcia i relacje :) pzdr
Góra
 Profil Relacje PM off
chaleanthite lubi ten post.
 
      
#63 PostWysłany: 19 Kwi 2015 17:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 817
Loty: 69
Kilometry: 196 395
Zbanowany
Mam 2 tys. zdjęć, muszę się przez nie przekopać :mrgreen:

A jak ktoś na La Dique chce pojeździć rowerem ,to lepiej zabrać ze sobą niezbędnik narzędzi.
Ja naprawiałem rower, bo pedał "odleciał" :lol: Na szczęście miałem śrubokręto kombinerki :mrgreen:
_________________
Jak żyć, to nie jako widz
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#64 PostWysłany: 19 Kwi 2015 21:28 

Rejestracja: 05 Lis 2014
Posty: 102
Loty: 19
Kilometry: 23 746
Super relacja, cudowne zdjęcia, zazdroszczę! Pozdrawiam :)
Góra
 Profil Relacje PM off
chaleanthite lubi ten post.
 
      
#65 PostWysłany: 19 Kwi 2015 22:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lis 2014
Posty: 315
Loty: 146
Kilometry: 347 466
Pozytywka.-dziekuje slicznie, to niesamowicie mile zainspirowac kogos! :D pozdrawiam serdecznie! :)

silazak-to swietnie!!! :D Jakbys mial jakies pytanka kiedys to wal smialo, PaPS tez na pewno Ci w razie czego pomoze, chociaz Seszele sa ogolnie latwe do ogarniecia i na pewno poradzisz sobie sam :)

MaPS-nasze rowery tez byly-ze tak powiem-w stanie mocno wyeksploatowanym, rdza zdobila lancuch na calej dlugosci i balismy sie, ze nasze pojazdy nam sie po drodze rozkracza, ale na szczescie nic takiego sie nie stalo, a rowerkami jezdzilo sie naprawde przyjemnie! Wazne, ze hamulce dzialaly bez zarzutow, bo inaczej zjezdzajac z tych stromych gorek... ;)

Koociaczeek-dziekuje pieknie, bardzo sie ciesze, ze wszystko sie podoba! :) Pozdrawiam rowniez!!!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 19 Kwi 2015 22:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
chaleanthite napisał(a):
MaPS-absolutnie nie chodzilo mi o czyjas osobowosc, bo tu na forum chyba nie ma ludzi nudnych i mdlych ;) Raczej chodzilo mi o zasobnosc portfela...no bo kogo stac zeby leciec na tydzien do hotelu i bulic za niego 40 000 zl ??? Jest tu ktos taki..? ;-) Pewnie znajda sie forumowicze, ktorzy maja taka gotowke na koncie, ale czy byliby sklonni wydac je wlasnie w ten sposob..? ;)

Niejaki "Masa" z swoich książkach o mafii pruszkowskiej wspominał że pomieszkiwał na Mahe w Hiltonie. Jak ktoś ma podobną "pracę" to pewnie stać, ale i pewnie mniejsza szansa że piśmienny i na forum umie się zalogować ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#67 PostWysłany: 19 Kwi 2015 22:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lis 2014
Posty: 315
Loty: 146
Kilometry: 347 466
Hahaha :lol: Chyba, ze wynajmie sobie parobka, ktory to bedzie robil za niego ;) W koncu skoro Hilton na Seszelach, to czemu i nie sluzacy-jak szalec, to szalec! :lol:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
BrunoJ lubi ten post.
 
      
#68 PostWysłany: 19 Kwi 2015 22:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
No tak, jak mogłem nie pomyśleć. Przy czym u nich to nie parobek tylko żołnierz ;-). No i jego relacja raczej nie będzie się zaczynała od "upolowałem taniej bilety... " :lol:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
chaleanthite lubi ten post.
 
      
#69 PostWysłany: 20 Kwi 2015 00:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lis 2014
Posty: 315
Loty: 146
Kilometry: 347 466
Hehe, racja! Juz predzej-"Po wymuszeniu darmowych biletow..." :lol:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 20 Kwi 2015 08:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lip 2013
Posty: 492
Loty: 31
Kilometry: 61 615
niebieski
Baaardzo fajna relacja z raju....nie kończ jej nigdy :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
chaleanthite lubi ten post.
 
      
#71 PostWysłany: 20 Kwi 2015 09:39 

Rejestracja: 02 Lis 2012
Posty: 413
Loty: 145
Kilometry: 309 536
niebieski
z góry sorry za offa , ale tak mnie naszło z tym "Masą", że ewentualnie mogło by to wyglądać tak :
- Szefie zaj..... bilety na Szeszeszele .
- Ty idioto one są na inne nazwisko !!!!
- ok szefie to ide zaj.... też nazwisko .
PS skasować od razu nie mogłem się powstrzymać :)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#72 PostWysłany: 20 Kwi 2015 10:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sie 2010
Posty: 380
niebieski
A ja w imieniu dyskryminowanej Twoją relacją społeczności domagam się zdjęć MĘŻA, oczywiście w stroju kąpielowym lub jego własnym, jeżeli ma na imię Adam i na Seszelach rosną figi i jest to to ciacho z widoków z autobusu.

A na niepoważnie zgłaszam Cię na kandydatkę Miss Fly4Free, (wszystkie kandydatki otrzymują koszulki firmowe do konkursu Miss Mokrego Podkoszulka)

A tak na poważnie może i niektóre zdjęcia są przekolorowane, ale przy np. "Ja na Anse Cocos" szczęka opada. Zazdroszczę ... i czekamy na kolejne relacje z tym samym mężem. :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
chaleanthite lubi ten post.
 
      
#73 PostWysłany: 20 Kwi 2015 22:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lis 2014
Posty: 315
Loty: 146
Kilometry: 347 466
kaviorwiki-Bardzo sie ciesze, ze Ci sie podoba,relacja jest juz tak naprawde dokonczona i znajduje sie tu http://www.fly4free.pl/forum/seszele-grawitacja-w-raju,213,70829, na blogu zmiescila sie niestety tylko jej czesc. Pozdrawiam! :)

silazak-usmialam sie! :lol:

cyberpunk64-no wlasnie dlatego musicie mnie ogladac do znudzenia poniewaz moj szanowny malzonek nie wyrazil zgody na publikacje zdjec z jego osoba...To, ze pare przemycilam, to inna historia :lol: Ale i tak mi sie za to oberwalo, wiec wiecej nie ryzykuje ;) Haha, dziekuje za zgloszenie ;) Moze jeszcze zrobimy kalendarz z uzytkowniczkami forum i bedziemy go sprzedawac tak jak to robi Ryanair..? :lol:
Ciesze sie, ze moja relacja sie podoba i dziekuje :) Bedzie wiecej relacji, postaram sie meza namowic do pozowania ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#74 PostWysłany: 20 Kwi 2015 22:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2078
niebieski
w następnej edycji na zdjęcie roku fly4free awards 2015 widzę tutaj kilka zdjęć do nominacji :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 20 Kwi 2015 22:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lis 2014
Posty: 315
Loty: 146
Kilometry: 347 466
lukas63-naprawde..? Dziekuje pieknie za te mile slowa..! :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 21 Kwi 2015 09:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
Może ktoś z grona administracyjno-moderacyjnego spróbuje ogarnąć kwestię tego kodowania polskich znaków, bo to już się męczące robi....
A jak to poważniejszy problem techniczny to niech Zeus tymczasowo tłumaczy ;)

Btw, relacja bomba :!:
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#77 PostWysłany: 21 Kwi 2015 15:34 

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 1283
niebieski
Tomek Zien napisał(a):
Może ktoś z grona administracyjno-moderacyjnego spróbuje ogarnąć kwestię tego kodowania polskich znaków, bo to już się męczące robi....


Relacja jest i na forum i na społeczności. Komentarze z forum i społeczności są jakoś zintegrowane. Wydaje mi się, że błędnie kodowane są polskie znaki w komentarzach wpisywanych bezpośrednio na społeczności, które się potem kopiują do forum.
Góra
 Profil Relacje PM off
chaleanthite lubi ten post.
 
      
#78 PostWysłany: 21 Kwi 2015 16:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 154
Loty: 100
Kilometry: 122 086
srebrny
Ktoś z adminów poprawił. Zaraz ktoś jeszcze usunie te duplikaty.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
chaleanthite lubi ten post.
 
      
#79 PostWysłany: 22 Kwi 2015 00:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lis 2014
Posty: 315
Loty: 146
Kilometry: 347 466
grzegorz-firlit-Super! Bardzo sie ciesze, ze relacja (tak tekst jak i fotki) sie podobaja, bardzo dziekuje za mile slowa i prosze bardzo! :)
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez chaleanthite, 22 Kwi 2015 00:29, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#80 PostWysłany: 22 Kwi 2015 00:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lis 2014
Posty: 315
Loty: 146
Kilometry: 347 466
Tomek Zien - bardzo sie ciesze, ze relacja przypadla Ci do gustu, mam nadzieje, ze rozerwales sie troche podczas czytania ;)

Grzegorz40-masz chyba racje, tez to zauwazylam.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 116 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group