Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 116 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 23 Cze 2015 04:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lis 2014
Posty: 315
Loty: 146
Kilometry: 347 466
Ja tez mysle, ze bedzie dobrze i juz teraz zycze super udanych wakacji! :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
#102 PostWysłany: 26 Cze 2015 11:51 

Rejestracja: 09 Cze 2013
Posty: 68
a jak sprawa z rezerwatami, żółwiami i ogólnie wycieczkami? Będziemy na Mahe i Praslin i stamtąd chciałbym troche pojeździć/popływać :) i jak ceny z takimi przejazdami łodziami?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#103 PostWysłany: 26 Cze 2015 12:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2878
Loty: 408
Kilometry: 765 204
srebrny
Aras333 napisał(a):

Właśnie znowu ta sama promocja wskoczyła ponownie 1.579zł (Paryż-Mahe-Bruksela)
Kalendarz aktualny na Flipo.
Zastanawiam się tylko czy podróż muszę zakończyć w Brukseli czy mogę nadać bagaże do Paryża i nie będzie problemu?
Doloty mimo to raczej w okolicach 600zł na osobę więc cena jak najbardziej ok.
Tylko czy we wrześniu i październiku pogoda będzie ok?
Różnych opinii się naczytałem...


Zauważ, że z Paryża do Brukseli jest pociąg!!! Tak więc w Paryżu na CDG i tak odbierasz bagaże;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#104 PostWysłany: 26 Cze 2015 12:27 

Rejestracja: 30 Sty 2013
Posty: 377
Loty: 46
Kilometry: 169 080
niebieski
elwirka napisał(a):
Aras333 napisał(a):

Właśnie znowu ta sama promocja wskoczyła ponownie 1.579zł (Paryż-Mahe-Bruksela)
Kalendarz aktualny na Flipo.
Zastanawiam się tylko czy podróż muszę zakończyć w Brukseli czy mogę nadać bagaże do Paryża i nie będzie problemu?
Doloty mimo to raczej w okolicach 600zł na osobę więc cena jak najbardziej ok.
Tylko czy we wrześniu i październiku pogoda będzie ok?
Różnych opinii się naczytałem...


Zauważ, że z Paryża do Brukseli jest pociąg!!! Tak więc w Paryżu na CDG i tak odbierasz bagaże;-)

Tak, zauważyłem; )

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#105 PostWysłany: 28 Cze 2015 22:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 817
Loty: 69
Kilometry: 196 395
Zbanowany
mpbc napisał(a):
a jak sprawa z rezerwatami, żółwiami i ogólnie wycieczkami? Będziemy na Mahe i Praslin i stamtąd chciałbym troche pojeździć/popływać :) i jak ceny z takimi przejazdami łodziami?


Na Mahe wycieczki drogie (ok. 100 euro za osobę) i nie za bardzo jest gdzie się udać. My odwiedziliśmy Cerf Island, za to z buta albo autobusem jest do odwiedzenia kilka pięknych plaży.

Z Praslin na wyspę żółwi płynęliśmy za 20 euro w te i nazad łódką z plaży, na Anse Lazio też, na La Dique pływa prom.
Przed hotelem Berjaya na plaży jest sporo łódek, które zawiozą Cie gdzie zechcesz.
_________________
Jak żyć, to nie jako widz
Góra
 Profil Relacje PM off
chaleanthite lubi ten post.
 
      
#106 PostWysłany: 28 Cze 2015 22:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lis 2014
Posty: 315
Loty: 146
Kilometry: 347 466
O, widze, ze cos tu dalej sie kreci ;)

Co do wycieczek-Mahe jest na tyle duze i na tyle urozmaicone, ze warto poswiecic tej wyspie troche czasu, mozna sie po niej samemu poruszac za niewielkie pieniadze, a nawet za darmo na stopa, bo miejscowi nie raz sami sie zatrzymuja i pytaja, czy gdzies podwiezc ;)

My bylismy tylko na Curieuse (to tam, gdzie sa zolwie) na calodniowej wycieczce z BBQ i snorkelingiem i placilismy 50E za osobe, co bylo najnizsza cena za zorganizowana wycieczke obejmujaca calodniowy catering (oprocz BBQ byly dostepne przekaski i zimne napoje plus sprzet w postaci maski z rurka), ludzie z hoteli za ten sam pakiet placili po 75e za osobe, nie wiem jak jest w lokalnych biurach organizujacych takie wycieczki...

Ogolnie zeby na jakas wyspe poza Mahe, Praslin i La Digue sie wybrac potrzebna jest raczej wieksza kasa, poniewaz ten sektor uslug turystycznych nie rozwinal sie tak bardzo w stronie budzetowa jak noclegi czy jadlodajnie. Mozna sie za to samemu dogadac z rybakami/miejscowymi posiadajacymi lodki i z nimi poplynac. Wiem, ze wlasciciele niektorych noclegowni maja kontakty i pomagaja zorganizowac rozne atrakcje za dosc rozsadne pieniadze.

Niemniej, 3 glowne wyspy oferuja tyle atrakcji, ze mozna sie spokojnie obejsc bez wycieczek fakultatywnych :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
MaPS lubi ten post.
 
      
#107 PostWysłany: 08 Paź 2015 22:33 

Rejestracja: 16 Cze 2013
Posty: 254
Bardzo duże gratulacje dla autora zdjeć; mając taką modelkę, jest baaaardzo dużą sztuką wyważyć proporcje pomiędzy nią a krajobrazami w tle. Ja bym tak nie potrafił...
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#108 PostWysłany: 13 Paź 2015 22:49 

Rejestracja: 13 Paź 2015
Posty: 3
Nie wiem czy tu jeszcze zaglądasz autorko ( mam nadzieje, ze tak), ale postanowilam specjalnie sie zarejestrowac, aby nawiazac z Tobą kontakt. Rady innych forumowiczow, takze mile widziane :)
Mam nadzieje, ze nie bedzie to dla Ciebie problem, jesli zadam kilka pytan.
Czy byliscie na Seszelach w okresie świąt Wielkanocnych? Jesli tak, to czy odczuliscie "tłok"?
Pytam, poniewaz wlasnie Wielkanoc chcemy spedzic na S. Wylot odbedzie sie z Dublina, ale obserwujac bilety Etihad oraz Emirates ( ten pierwszy ma w kwietniu wiele biletow powrotnych wyprzedanych) zastanawiam sie, czy wstrzymywac sie jeszcze z kupnem, poniewaz ceny biletow tych lini, lubialy jak dotad spadac w grudniu, ale w sytuacji, gdy z dnia na dzien widze "sold out" zaczynam wpadac w panikę poniewaz zupelnie nie rozumiem co takiego ma miejsce w polowie kwietnia, ze bilety albo sa drogie, albo juz wyprzedane.
Jesli mozesz mi pomoc, bede bardzo wdzieczna :-)
pozdrawiam!
.
Góra
 Profil Relacje PM off
chaleanthite lubi ten post.
 
      
#109 PostWysłany: 14 Paź 2015 00:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Jeśli mnie pamięć nie myli (a z tym ostatnio różnie ;-) to Autorka była na tej wyprawie przed Wielkanocą, w marcu. Wielkanoc wypadła na koniec miesiąca, chwilę po powrocie.
Co do cen, to na pierwszych stronach miałeś podane za ile leciała Autorka, dopisywały się również inne osoby (+- 500EUR od osoby). Jeśli masz obecnie dostępne podobne ceny to ja osobiście bym już specjalnie nie kombinował. Kwestia dostępności może być niestety związana ze świętami, dookoła ważnych świąt zawsze jest większy ruch na lotniskach, w zasadzie w dowolnych kierunkach. I bilety zazwyczaj są mniej okazyjne niż w innych terminach. Mogą być również problemy z dostępnością, może tylko niektórych odcinków, ale to wystarczy żeby połączenie skomplikować, i/lub mocno podrożyć. Masz rację że w grudniu (czasem styczniu) ceny potrafią być lepsze niż teraz, ale okres świąteczny może zaburzyć tę prawidłowość, tutaj już musiałby się odezwać ktoś kto w święta w takie regiony latał.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
chaleanthite lubi ten post.
 
      
#110 PostWysłany: 17 Paź 2015 12:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lis 2014
Posty: 315
Loty: 146
Kilometry: 347 466
@Gollum-maz (autor zdjec) dziekuje za pochwaly, a ja sie do niego przylaczam ;)

@pinerzka- tak jak napisal BrunoJ bylam przed Wielkanoca. Byly wtedy pustki na plazach-z wyjatkiem plaz resortowych, ale daleko im bylo do chociazby takiego Baltyku latem ;) Znikanie/ceny biletow moga wynikac z tego, ze ponad 80% Seszelczykow to katolicy, wiec mozliwe, ze na swieta leca do rodziny/domu, a potem wracaja do miejsca stalego pobytu. Inna sprawa, ze Wielkanoc jest okresem dla wielu ludzi wolnym od pracy, wiec korzystaja i wybywaja w cieple rejony :) Jesli znajdziesz bilety za ok. 500e jest to bardzo dobra cena, ponizej tego (wiem, ze Ethiopian z Dublina rzuca czasem bilety za 450e)-to juz cena super :) Jesli ceny na kwiecien sa obecnie dosc wysokie to ciezko cos doradzic-bo moze byc tak, ze rzeczywiscie wszystko bedzie sold out i nie dostaniecie zadnego biletu (albo zostana same bardzo drogie), a moze byc tak, ze szalenstwo w pewnym momencie sie skonczy i dostaniecie bilety za mniej niz 500e. Jednak z jakas dobra cena moze byc ciezko, bo na roznorakie swieta i inne celebracje zawsze sa wyzsze ceny niz normalnie...

Ps. Wlasnie sprawdzilam Ethiopiana i sa jedynie bilety na Seszele, ale nie ma zadnych powrotnych... Dziwne to troche...
Ps2. Wlasnie mi sie przypomnialo jak to bylo z naszym powrotem-lecielismy jednym samolotem Air Seychelles, ktory niedosc, ze zabieralswoich pasazerow to bral tez pasazerow Lufthansy i Etihada... Wiec z tym powrotem to rzeczywiscie moga byc jakies przeboje...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#111 PostWysłany: 17 Paź 2015 12:28 

Rejestracja: 13 Paź 2015
Posty: 3
Dziekuje za pomoc :)
Bilety kupione. Lecimy liniami Emirates. Czeka nas 19 dni w raju :)
Po powrocie postaram sie zamieścić relacje z pobytu na trzech wyspach.
pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off
chaleanthite lubi ten post.
 
      
#112 PostWysłany: 17 Paź 2015 12:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lis 2014
Posty: 315
Loty: 146
Kilometry: 347 466
Super!!! :D Zatem udanego wypoczynku i niezapomnianych przezyc! :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#113 PostWysłany: 01 Maj 2016 11:11 

Rejestracja: 01 Maj 2016
Posty: 0
Piękne zdjęcia!!! Piękne widoki!! Czy możesz powiedzieć jaki aparat miałaś ze sobą? Właśnie chce kupić nowy i zasnatawiam sie czy lustrzanka czy kompakt..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#114 PostWysłany: 01 Maj 2016 15:13 

Rejestracja: 25 Lut 2012
Posty: 247
Loty: 23
Kilometry: 72 725
niebieski
badmoon napisał(a):
Ktoś pytał o model aparatu, ale nie padła chyba odpowiedź, więc pozwolę sobie ją udzielić - to faktycznie Olympus E-M5.


Masz napisane w pierwszym poście na poprzedniej stronie...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#115 PostWysłany: 15 Maj 2016 21:41 

Rejestracja: 15 Maj 2016
Posty: 2
Witaj. Czy możesz mi podać adres e-mail bo chcialam od Ciebie dowiedziec sie kilka waznych informacji o Seszelach. To są pytania na priv. ja podaje swoj anett777@inetria.pl
pozdrawiam

-- 15 Maj 2016 22:03 --

Czy może ktoś z użytkowników forum o Seszelach ma aktualne informacje z 2016 roku?? Głównie zależy mi o info.dotyczące różnych cen...lub z 2015 roku...Głownie zależy mi na informacji o to czy np. jesli leci sie przez Kenie czy np. w Etiopii na lotnisku ,przy postoju 9godz.wymagana jest szczepionka ? . Jaki koszt jest promu z Mahe na Praslin? i z Praslin na La Diqua? i z La Diqua na Mahe? czy te promy maja okreslone godziny ? . Czy Samolot Air S. z Mahe na Praslin i z Powrotem trzeba wczesniej rezerwowac? czy na miejscu wykupic bilety? . Jaka jest cena takiego lotu? Czy można dopłynać czymś tańszym niż prom czy samolot z Mahe na Praslin?

Jeśli ktoś może mi odpowiedziec bede wdzięczna . Mogę podpowiedziec ewentualnie troche info o Sri Lance i Malediwach,w 2015 r. łaczylismy sobie taką podroż z Pragi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#116 PostWysłany: 20 Maj 2017 19:27 

Rejestracja: 15 Mar 2015
Posty: 3
Omg przekorolowalas te zdjecia za bardzo naprawde ehh az oczy mnie bola.. sam obrabiam i jestem na mahe wlasnie ale przesadzilas.. ludzie chca zobaczyc jak naprawde to wyglada nie po takim fotoszopie.. relacja super. Piszesz mega!!! Az sie nie chce przestac czytac!! Pozdrawiam i nie obrabiaj tych zdjec jak tak . To nie zaden hejt tylko moja opinia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 116 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group